Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

XanTo

Mari reduceri pe steam: Gta San Andreas - 75% off

Recommended Posts

Dar nu merge sa:mp pe steam , nu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dar nu merge sa:mp pe steam , nu ?

Este doar jocul original la vanzare, nu si clientul de MP.

Daca vrei sa te mandresti ca ai jocul original, cumparati-l.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Habar nu am, imi iau tot pack-ul la 7 si ceva.. poate o sa ma joc in single player. Si cum am linux, steamul mai nou merge si pe linux.. 

Includes 7 items: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto, Grand Theft Auto 2, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City

 

Total
7,49€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mare reducere, dar nu inteleg ce sens are sa-ti iei originalul, daca-ti poti lua in 15 min jocu' de pe net? Si MP intr-o secunda. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o tampenie.

Nu are rost sa dai 7 E pe jocurile alea pe care le iai in maxim o ora pe toate complet gratuit.

Cu 7E iti iei ceva frumos pe steam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mare reducere, dar nu inteleg ce sens are sa-ti iei originalul, daca-ti poti lua in 15 min jocu' de pe net? Si MP intr-o secunda. :D

Se vede ca nu lucrezi inca.. mai ales in sectorul IT. Inca ai conceptia specific romaneasca: " de ce sa platesc pt ceva cand pot sa-l descarc gratis de pe net?" :) ei.. uite eu stiu cum e sa-ti castigi existenta din asa ceva, pana acum nu ma induram sa dau multi bani.. dar 75% e o reducere destul de consistenta.. si am zis sa profit de ea.

 

Anyway, mai multe jocuri vor avea zielele aceastea reduceri pe steam la sfarsit de an, fiti pe faza, poate veti gasti ceva titluri care va intereseaza (pentru cei care doresc sa le cumpere, desigur).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Se vede ca nu lucrezi inca.. mai ales in sectorul IT. Inca ai conceptia specific romaneasca: " de ce sa platesc pt ceva cand pot sa-l descarc gratis de pe net?" :) ei.. uite eu stiu cum e sa-ti castigi existenta din asa ceva, pana acum nu ma induram sa dau multi bani.. dar 75% e o reducere destul de consistenta.. si am zis sa profit de ea.

 

Anyway, mai multe jocuri vor avea zielele aceastea reduceri pe steam la sfarsit de an, fiti pe faza, poate veti gasti ceva titluri care va intereseaza (pentru cei care doresc sa le cumpere, desigur).

 

Stii, cu asta sunt de-acord cu tine, dar GTA SA nu mai este un joc pe care sa merite sa-l cumperi, da GTA IV, AC III, COD MW2, astea le-am cumparat, dar GTA SA, chiar nu mai merita, cel putin dupa parerea mea. Acum sincer, nu cred ca are vreo legatura cu (,) conceptia specific romanesc, e doar o simpla parere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iuhuu, cu 10e iti iei niste jocuri de toata frumusetea :) Daca intrati pe pagina principala steam o sa gasiti o gramada de jocuri care au reduceri substantiale si merita achizitionate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SA-MP merge si pe Steam, dar trebuie downgradat jocul (gasiti pe site-ul SA-MP patch-ul pentru downgrade). E un tutorial de asemenea pe www.sa-mp.com.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stii, cu asta sunt de-acord cu tine, dar GTA SA nu mai este un joc pe care sa merite sa-l cumperi, da GTA IV, AC III, COD MW2, astea le-am cumparat, dar GTA SA, chiar nu mai merita, cel putin dupa parerea mea. Acum sincer, nu cred ca are vreo legatura cu (,) conceptia specific romanesc, e doar o simpla parere.

 

Sunt curios cate jocuri ai cumparat tu pana acum ? Daca nu aveai acea conceptie romaneasca ai fi cumparat GTA San Andreas de mult. Eu unul recunosc ca nu sunt impatimit sa cumpar jocuri, dar strang la ciorap bani sa imi iau. Acum cred ca imi iau si eu pack-ul GTA si L4D :-?

 

Presupun ca ma vei intreba ce jocuri am cumparat in trecut, pai World Of Warcraft, World Of Warcraft BC, Sims 2, Transformes PC/PSP, V-Rally 2, Qwake Assassin's creed II etc. Acestea sunt cele care mi-au placut cel mai mult din ce am cumparat. Oricum asta acum ceva timp cand jocurile nu erau dezvoltat suficient in grafica si animatii ( acum 3-4-5 ani ). Acum chiar imi este frica sa cumpar ceva de teama ca nu voi putea juca cu graficile ca la carte pana ce imi fac PC-ul iar dupa pot arde mall-urile din oras si steam-ul :X

 

Bine macar ca PC-urile nu pot fi piratate atat de usor din magazine ca altfel conceptia romaneasca ar deveni infailibila pentru unii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sunt curios cate jocuri ai cumparat tu pana acum ? Daca nu aveai acea conceptie romaneasca ai fi cumparat GTA San Andreas de mult. Eu unul recunosc ca nu sunt impatimit sa cumpar jocuri, dar strang la ciorap bani sa imi iau. Acum cred ca imi iau si eu pack-ul GTA si L4D :-?

acestea: http://steamcommunity.com/id/xxmitsu/games/?tab=all

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am niste nervi in momentul de fata. Unchimiu nu raspunde la telefon sa ma ajute cu informatiile de facturare pe Master Card :(( Cred ca pierd L4D. O intrebare, vor mai fi si maine ceva oferte sau ceva ? :( Am cam 20 de euro de cheltuit :( Nasol ca nu mai pot plati prin SMS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din ce scrie acolo, oferta expira in doua ore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urasc persoanele de mai sus in care spuneți ca luați totul complet de pe net , cum spune si Xanto , aveti un concept tipic romanesc , si eu sunt consumator si distribuitor de piraterie , dar nu ma laud ca voi ca iau totul gratis , gândește cum ar fii voi sa faceți un produs în care munciți timp de 2 ani si dupăia sa il fure alții pe gratis. Nu cred ca va convine , știu din propria experiența. Cat despre pachetul de jocuri chiar se merita 7euro ! Pacat ca le am pe CD deja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Urasc persoanele de mai sus in care spuneți ca luați totul complet de pe net , cum spune si Xanto , aveti un concept tipic romanesc , si eu sunt consumator si distribuitor de piraterie , dar nu ma laud ca voi ca iau totul gratis , gândește cum ar fii voi sa faceți un produs în care munciți timp de 2 ani si dupăia sa il fure alții pe gratis. Nu cred ca va convine , știu din propria experiența. Cat despre pachetul de jocuri chiar se merita 7euro ! Pacat ca le am pe CD deja.

Stii cum suna asta? "Nu-mi plac persoanele care mananca rahat, pentru ca eu mananc mai mult ca toti.". 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stii cum suna asta? "Nu-mi plac persoanele care mananca rahat, pentru ca eu mananc mai mult ca toti.". 

Eu unul am încercat sa le explic ca pentru 7 euro nu moare nimeni , și eu îmi iau soft-uri piratate care costa mii de euro o licența , dar dacă vad o oferta doar cu câțiva euro in loc de o mie , e clar ca îl cumpăr . Logic , nu? Acuma fiecare înțelege ce vrea, probabil nu mi-am exprimat părerea corect.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Urasc persoanele de mai sus in care spuneți ca luați totul complet de pe net , cum spune si Xanto , aveti un concept tipic romanesc , si eu sunt consumator si distribuitor de piraterie , dar nu ma laud ca voi ca iau totul gratis , gândește cum ar fii voi sa faceți un produs în care munciți timp de 2 ani si dupăia sa il fure alții pe gratis. Nu cred ca va convine , știu din propria experiența. Cat despre pachetul de jocuri chiar se merita 7euro ! Pacat ca le am pe CD deja.

Da ai dreptate dar de exemplu tu daca ai avea la dspozitie jocul original care costa si jocul pe un torrent care l-ai alege?

 

Cat despre reduceri is enorme de exemplu Bioshock collection - de la 40 euro la 10 ? Asta e doar un exemplu dar sunt multe altele la jocuri chiar bune ( Payday The Heist ,Orcs Must Die , Skyrim , etc. )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da ai dreptate dar de exemplu tu daca ai avea la dspozitie jocul original care costa si jocul pe un torrent care l-ai alege?

 

Cat despre reduceri is enorme de exemplu Bioshock collection - de la 40 euro la 10 ? Asta e doar un exemplu dar sunt multe altele la jocuri chiar bune ( Payday The Heist ,Orcs Must Die , Skyrim , etc. )

Asta am incercat sa spun si eu , e clar ca daca un joc care costa 70euro sau torrent , voi alege torrentul , dar daca un joc costa de 10 ori mai putin decat normal adica de la 70euro se ajunge la 7euro sunt binevenit sa ai dau .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sunt curios cate jocuri ai cumparat tu pana acum ? Daca nu aveai acea conceptie romaneasca ai fi cumparat GTA San Andreas de mult. Eu unul recunosc ca nu sunt impatimit sa cumpar jocuri, dar strang la ciorap bani sa imi iau. Acum cred ca imi iau si eu pack-ul GTA si L4D :-?

 

Presupun ca ma vei intreba ce jocuri am cumparat in trecut, pai World Of Warcraft, World Of Warcraft BC, Sims 2, Transformes PC/PSP, V-Rally 2, Qwake Assassin's creed II etc. Acestea sunt cele care mi-au placut cel mai mult din ce am cumparat. Oricum asta acum ceva timp cand jocurile nu erau dezvoltat suficient in grafica si animatii ( acum 3-4-5 ani ). Acum chiar imi este frica sa cumpar ceva de teama ca nu voi putea juca cu graficile ca la carte pana ce imi fac PC-ul iar dupa pot arde mall-urile din oras si steam-ul :X

 

Bine macar ca PC-urile nu pot fi piratate atat de usor din magazine ca altfel conceptia romaneasca ar deveni infailibila pentru unii.

 

Pe Steam am cumparat 4 jocuri, pe PS3 am 58 de jocuri cumparate, pe Xbox 22, ti le-am numarat special. Daca nu ma crezi, iti dau si o poza. Asa, cat despre chestia asta mi-am cam schimbat umpic parerea mea, am inceput sa inteleg de ce ar trebui sa-mi cumpar San Andreas, de cat sa-l iau de pe net si chiar asta voi face. O oferta foarte buna, multumim XanTo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol si mirrors edge a ajuns la reduceri pana si terraria.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand am vazut,7,99€ > 3,99 € la Counter-Strike nu mi-a venit sa cred.

Cred ca zilele astea imi voi achizitiona jocul.

Iti multumim Xanto foarte mult ca ne-ai adus la cunostiinta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...