Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

deW.com

Un pakistanez face senzatie pe Youtube cu piesa care va intrece Gangam Style

Recommended Posts

Uita de Gangnam Style , un pakistanez "nebun"face senzatie pe internet cu o piesa care a strans 10 milioane de vizualizari in 2 saptamani.

 

Muhammad Shahid Nazir a devenit un adevărat erou în ţara sa, după ce, mai întâi, a impresionat milioane de oameni pe Youtube. 

 

Un pakistanez care lucrează în Londra este subiectul ultimei senzaţii pe Youtube, care a atins deja 16 milioane de vizualizări.

Muhammad Shahid Nazir a devenit atât de important în ţara sa, încât autorităţile au ridicat interdicţia impusă asupra Youtube-ului, pentru ca pakistanezii să îşi poată vedea conaţionalul. 

Cântecul său, "One Pound Fish," pe care l-a cântat pentru a atrage mai mulţi clienţi la piaţa la care lucrează, a devenit un adevărat hit pe internet. 


Nazir a realizat, apoi, încă un video, oficial. Împreună, cele două filmuleţele au 17 milioane de vizualizări. 

 

sursa: www.rtv.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare!:),sunt curios daca va intrece gangnam style!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer mi se pare o panarama chestia asta nu cred ca va trece de 100 mil vizualizari asta intr-un caz fericit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca are vr-o sansa sa intreaca Gangnam Style .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astia-s nebuni ma. Se intrec in "care face melodii mai naspa" ... si uite ca le iese. :))

Oricum, pana la miliard este cale lunga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...