Jump to content
Sign in to follow this  
luc1aw

[Acceptat]Propunere sub-titlu FORUM .

Recommended Posts

Salut .

 

M-am gandit  la o propunere legata de titlul forumului , aceasta consta in  sub-titlu eGaming . Ceva de genu : " Think different , think eGaming " . 

sau alt sub-titlu, am propus ceva voi alegeti . Am observat la multe comunitatii / forumu-rii / chiar si la TV . Aceasta idee chiar prinde bine chiar cand rostesti si numele .Si chiar sa fie schimbat treptat in functie de eveniment , anotimp , sarbatoare etc.

 

 

Sper sa fie de folos.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil te referi la slogan-ul comunitatii , si deja il folosim din cate stiu , l-am vazut prin multe locuri , totusi nu mi se pare ca sloganul " Think different , think eGaming" NU este foarte unicat , cei drept este copiat de la Mac care ar fii originalul " Think different " , si ca sa mai adaug si o proprie opinie , nu mi se pare un slogan foarte bun pentru o comunitate de eGaming , daca asta am inceles corect din propunerea ta , sunt PRO sa folosim mai des sloganul. 

Edited by Th3_KiL33R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca el se refera ca sub Logo-ul de pe pagina principala sa apara si "Think different, think eGaming" si sa se schimbe in functie de anotimp, eu as fi PRO , doar ca sa se schimbe acest slogan nu cred ca este potrivit, asa cum a spusi si Dany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro este o idee buna

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt si eu PRO cu asa ceva, dar este nevoie de multa imaginatie si creativitate pentru a face ceva cu adevarat original. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO.

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

luc1aw imi poti spune exact la ce te referi?

 

Eu inteleg ca si el :

 

Eu cred ca el se refera ca sub Logo-ul de pe pagina principala sa apara si "Think different, think eGaming" si sa se schimbe in functie de anotimp, eu as fi PRO , doar ca sa se schimbe acest slogan nu cred ca este potrivit, asa cum a spusi si Dany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma refer la  http://postimage.org/image/rx7vjvkmv/  , sub eGaming sa apara un anumit text , na logo .Da ce zice si el :) !

 

Dupa terminarea iernii osa facem un update la logo. Si osa adaugam si acel slogan daca chiar te incanta ideea. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

170994.png

 

Sunt de acord cu introducerea unui slogan sub titlu. M-am gandit chiar la niste variante precum: 

 

"We care about gamers"

"School of Gaming"

"The place where every newbie becomes the best".

 

Sunt doar niste propuneri, daca va intereseaza, bine, daca nu, iar e bine. Parerea mea e ca actualul slogan "Think different, think eGaming" nu-i tocmai original, ar fi frumos sa avem ceva original.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eu cred ca el se refera ca sub Logo-ul de pe pagina principala sa apara si "Think different, think eGaming" si sa se schimbe in functie de anotimp, eu as fi PRO , doar ca sa se schimbe acest slogan nu cred ca este potrivit, asa cum a spusi si Dany.

Cam asa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, dar sa fie inclus in logo, adica sub forma de text dar pe logo, nu separat, pentru a nu adauga inca o chestie in plus forumului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se va face si vom vedea cum arata. Daca nu ne place schimbam cum era.

 

Closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...