Jump to content
Sign in to follow this  
renegatul95

[Respins][Propunere] - Members

Recommended Posts

Salut.

 

M-am gandit la o propunere si anume : In loc de aceste : 1RMZD.gif "e-uri" care sunt la toti membrii comunitatii eG. Sa apara cam asa ceva : XXh7T.png

Eu zic ca daca s-ar face asa membrii nu ar mai abuza de +1 pentru ca sincer nu ar mai avea de ce. Cred ca cu aceasta propunere s-ar evita +1 si tot felul de topicuri aiurea pentru a face un numar cat mai mare de posturi pe forum.

 

Va rog sa votati cu PRO si CONTRA.

 

Multumesc pentru timpul acordat !

Edited by renegatul95
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO . aceea idee este super . si chiar e buna in a evita +1

 

nerespectare regulament / warn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar credeti ca membri comunitati noastre fac posturi, topicuri aiurea sau pentru plus unu din cauza ca sa le creasca acele 1RMZD.gif sub avatar? Va zic eu, nu, singurele motive sunt ca ori ei nu cunosc regulamentul, ori sunt de pe alta planeta si nu gandesc cand le fac, ori cei care fac pentru plus unu, fac pentru numarul de posturi.Noi prin aceste litere in miniatura suntem "unici" ca sa zic asa. Nu este nevoie de o schimbare in ceea ce priveste acest group-avatar. Salut, eu unul sunt CONTRA.

Edited by quZt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra , idem sanrye

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO este o idee foarte buna !

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra

 

+1 quZt

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro , ar arata mai draguţ după mine..

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro 

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO.

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites
PRO . aceea idee este super . si chiar e buna in a evita +1

Cu ce să evite +1? =)) =)) Gânditi si voi înainte de a posta?

Sincer contra , nu ne ajuta cu nimic , prin acele e-uri in miniatura suntem unici , nimeni nu cred ca mai are asa ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt si eu PRO , si ar fi mai frumos daca s-ar pune la toate grupurile !

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Altul care nu gândeşte..La toate celelalte grupuri există aşa ceva...

@Vezi că nu se contorizează posturile :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra.


Daca se implemnteaza aceasta chestie, nu inseamna ca nu o sa se mai faca posturi aiurea.

Plus ca, acel group icon de sub avatar iti semnaleaza prezenta ta intr-un grup al forumului. Daca se pune acea chestie si la membri, care mai este farmecul ?

 

PS: Iti spun eu, chestia asta ai vazut-o tu pe nustiu ce comunitati deastea care azi apar, maine dispar si ti s-a parut tie ca arata bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Contra.

 

Daca se implemnteaza aceasta chestie, nu inseamna ca nu o sa se mai faca posturi aiurea.

Plus ca, acel group icon de sub avatar iti semnaleaza prezenta ta intr-un grup al forumului. Daca se pune acea chestie si la membri, care mai este farmecul ?

 

PS: Iti spun eu, chestia asta ai vazut-o tu pe nustiu ce comunitati deastea care azi apar, maine dispar si ti s-a parut tie ca arata bine.

Mai adaug pe lângă ce a spus Radu , că cei care au răspuns cu PRO sunteți niște incompetenții fără cap ,  înafară că știți doar 3 litere care formează "PRO" și nu adaugați cel putin 25 de cuvinte precum scrie în regulament , mai spuneți ca nu se mai face +1 , și din start se demonstrează doar prin propunerea asta. 

 

CONTRA - Aceleasi cuvinte ca a lui Radu .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra!!!

 

nerespectare regulament / warn

Edited by Radu_Toretto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Contra.

 

Daca se implemnteaza aceasta chestie, nu inseamna ca nu o sa se mai faca posturi aiurea.

Plus ca, acel group icon de sub avatar iti semnaleaza prezenta ta intr-un grup al forumului. Daca se pune acea chestie si la membri, care mai este farmecul ?

 

PS: Iti spun eu, chestia asta ai vazut-o tu pe nustiu ce comunitati deastea care azi apar, maine dispar si ti s-a parut tie ca arata bine.

 

@: Radu, nu am vazut pe nici-o comunitate chestia asta, pur si simplu mi sa parut mai ok asa, nu am vrut sa deranjez pe nimeni cu nimic, a fost doar o propunere inocenta, acum depinde si de Staff ce va decide.. :)

Edited by renegatul95

Share this post


Link to post
Share on other sites


Eu si sunt pro ... de ce unii sa aiba imagine si altii scris ... sa fim totii egali .. Si chair arata bine imaginea ..se poate si mai bine . Foarte buna ideea . => PRO !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este o idee foarte buna,sunt multi newbie care fac posturi pentru+1 sa de-a bine la profil,deci sunt PRO.Am vazut ca a mai fost facuta o popunere sa apara toate functiile playerilor(gen:admin cs,moderator,graffer etc) si propun ca atunci cand dai click pe xxh7t.pngsa apara toate aceste functii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primu rand ca sa n-o mai lalai CONTRA!

Acum sa explic si de ce, atata timp cat esti intr-un grup ai muncit sa intri acolo si prin urmare ai sansa sa iti fie adaugat sub avatar acel "team bar", deci ca sa-l obti trebuie sa muncesti .. daca s-ar adauga la toti atunci eu propun altceva, in loc sa se adauge sa se scoata la toti si sa scrie doar sub avatar cu culoarea grupului MEMBER / MODERATOR GRAFICA / ADMIN CS si asa mai departe (glumesc). Unde vreau eu sa ajung mai exact, ca sa ajungi sa ai un teambar sub avatar trebuie sa muncesti, sa ajuti comunitatea .. si prin ajutat nu ma refer la +1 ma refer sa ajutati la dezvoltarea ei.

O zi placuta

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra!Consider ca e bine asa cum este acum,sa se deosebeasca intr-un fel cei din anumite grupuri de pe forum de membrii.Indivizii dupa forum,nu fac +1 pentru a le creste "e" sub nick...ci doar pentru a le creste numarul de posturi,parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu si sunt pro ... de ce unii sa aiba imagine si altii scris ... sa fim totii egali .. Si chair arata bine imaginea ..se poate si mai bine . Foarte buna ideea . => PRO !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra, acei useri care au acel team bar sub avatar au muncit pentru a obtine asa ceva la diferite sectiuni (CS,Grafica,Helpers etc) , dupa cum a spui Radu_Torreto, daca am avea toti asa ceva ar disparea farmecul .

Edited by Onlove_Franco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere respinsa.

 

Closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...