Jump to content
Sign in to follow this  
VRazvan

[Respins][Propunere] [Gaming Channel] [YouTube]

  

18 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord cu propunerea ?

    • Da
      15
    • Nu
      3


Recommended Posts

In general cum am mai spus ideea este buna si cred ca iti va fi acceptata. In continuare cred ca ar trebui sa cauti doritori cu care sa lucrezi si sa te ajute in acest channel.

 

@ In caz ca iti va fi acceptata propunerea poti conta pe mine, te voi ajuta cum pot.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cu totusi ca propunerea e buna , din 200 playeri doar din SA-MP probabil doar 10 vor sa faca asa ceva prin diferite jocuri , din care cei 10 probabil doar 5 au un pc puternic , din care cei 5 care au ramas doar 2-3 stie sa filmeze cu fraps si sa comenteze ( aici se include si microfonul si inregistrarea vocala, plus montajul video). Propunerea a mai fost facuta de cineva acuma cativa si sa deschis eGaming Official care il vedem in prezent ( facut de DStefan ) dar nimeni nu sa mai ocupat de el foarte mult de atunci .

 

Oricum eu sunt PRO si va pot ajuta cu youtube-ul ( de la parteneriat , pana la vizualizari si montaje video )  

 

 

EDIT : @EuSuntAla te contrazic cu faza " e greu sa ajungi sus cu youtube-ul " e chiar mai simplu decat crezi tu sa fie .

 

Eu n-am facut canalul de YouTube in urma propunerii facute in urma cu cativa ani... sau ce zici tu mai sus. Canalul la care te referi tu cred ca Sabzaky era cu el... nu stiu sigur.

 

Acest canal:http://www.youtube.com/user/DStefansVideos?feature=mhee se numeste eGaming Community cu acordul lui aSisTeNt deoarece toate video-urile de pe el sunt pentru eGaming.

Edited by DStefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu n-am facut canalul de YouTube in urma propunerii facute in urma cu cativa ani... sau ce zici tu mai sus. Canalul la care te referi tu cred ca Sabzaky era cu el... nu stiu sigur.

 

Acest canal:http://www.youtube.com/user/DStefansVideos?feature=mhee se numeste eGaming Community cu acordul lui aSisTeNt deoarece toate video-urile de pe el sunt pentru eGaming.

 

Adevarat. N-are rost sa creem altul cand sunt doar 2,3 insi care se ocupa de niste video-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...