Jump to content
Sign in to follow this  
Th3_KiL33R

[ACCEPTAT]Propunere turneu conquiztador !

Recommended Posts

Din nou Dany , ne surprinzi.Este un joc distractiv care iti verifica cunostintele , bineinteles acest joc nu creeaza dependenta si nu este plin de oameni imaturi ( sau daca sunt , nu sunt asa multi ca pe samp , cs ).Partea cea mai frumoasa la acest joc este ca daca gresesti ceva si este simplu gen : Cand e Craciunul ? si tu raspunzi incorect o sa ajungi mai mult ca sigur la fail , ceea ce nu e de rau , chiar de bine.Cu ocazia asta inveti si tu cand vine Mos Craciun :)).

 

Eu sunt PRO ! , nu prea postez la aceste sectiuni deoarece stiu ca nu particip si decat sa se faca inca un topic si eu sa zic PRO , dar sa nu particip mai bine nu ma bag si ii las pe disperati de +1(de parca v-ar ajuta cu ceva un post in plus) sa posteze si sa ajute comunitatea sa creeze topicuri inutile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere acceptata, cum procedam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere acceptata, cum procedam?

Pentru inceput am putea sa ne inscriem 18 oameni, vor fi 6 meciuri, si un meci va fi intre 3 oameni intr-un spareu. Cel care va iesi pe primul loc in separeu merge mai departe in semi-finale unde vom avea 2 meciuri (3 oameni intr-un separeu). In finala vor ramane 2 oameni, acestia impreuna cu organizatorul vor face un separeu unde organizatorul nu va raspunde la intrebari, doar va asista, iar cei doi se vor duela. 

 

E doar parerea mea, eu cred ca e bine asa deoarece 18 oameni banuiesc ca se aduna. Daca va fi bataia mare la inscrieri se poate majora si la 27 de participanti, urmand ca in finala sa fie 3 jucatori, astfel nu va mai fi nevoie ca organizatorul sa intre sa ocupe locul degeaba. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din nou Dany , ne surprinzi.Este un joc distractiv care iti verifica cunostintele , bineinteles acest joc nu creeaza dependenta si nu este plin de oameni imaturi ( sau daca sunt , nu sunt asa multi ca pe samp , cs ).Partea cea mai frumoasa la acest joc este ca daca gresesti ceva si este simplu gen : Cand e Craciunul ? si tu raspunzi incorect o sa ajungi mai mult ca sigur la fail , ceea ce nu e de rau , chiar de bine.Cu ocazia asta inveti si tu cand vine Mos Craciun :)).

 

Eu sunt PRO ! , nu prea postez la aceste sectiuni deoarece stiu ca nu particip si decat sa se faca inca un topic si eu sa zic PRO , dar sa nu particip mai bine nu ma bag si ii las pe disperati de +1(de parca v-ar ajuta cu ceva un post in plus) sa posteze si sa ajute comunitatea sa creeze topicuri inutile.

Iti multumesc pentru apreciere .

 

 

 

Propunere acceptata, cum procedam?

Se creeaza un nou forum la " Competitii gaming online "  , dupa aceea fac un mic regulament in care scriu cum se participa si altele. Dupa aceea urmarmi pasi lui TheGangSta doar ca o sa fac o tabela in care cei care concureaza sa afle mai usor pe unde se afla si cum merge treaba. O sa vezi pe parcurs. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:pro: interesant .. Odata ce am fost moderator pe site-ul de cultura generala ConQUIZtador, suna bine.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul as fi contra.

 

Daca vrei sa joci ConQ cu ceva prieteni, ifi faci un separeu si joci.

 

Dar totusi daca vreti competitie, trebuie reguli stricte si concise... din pacate romanu' se pricepe la tot si exista acel "hack ConQ"...

 

Si nu stiu cine s-ar aventura, cand joaca ConQ, sa se apuce el sa-si faca poze la desktop sa-i demonstreze la nu stiu care ca a jucat corect.

 

Eu unul daca-as vrea sa joc ConQ, intru frumos si joc, fara stres sau altele... ca vai care-i mai destept, care-i mai cult. Asta trebuie sa mi-o demonstrez mie.

 

...Trebuie facut ceva complex si clar. Asa se deschid o gramada de proiecte aiurea si nu ajungem nicaieri. Posibile certuri in plus.

 

Parerea mea.

Edited by DStefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu unul as fi contra.

 

Daca vrei sa joci ConQ cu ceva prieteni, ifi faci un separeu si joci.

 

Dar totusi daca vreti competitie, trebuie reguli stricte si concise... din pacate romanu' se pricepe la tot si exista acel "hack ConQ"...

 

Si nu stiu cine s-ar aventura, cand joaca ConQ, sa se apuce el sa-si faca poze la desktop sa-i demonstreze la nu stiu care ca a jucat corect.

 

Eu unul daca-as vrea sa joc ConQ, intru frumos si joc, fara stres sau altele... ca vai care-i mai destept, care-i mai cult. Asta trebuie sa mi-o demonstrez mie.

 

...Trebuie facut ceva complex si clar. Asa se deschid o gramada de proiecte aiurea si nu ajungem nicaieri. Posibile certuri in plus.

 

Parerea mea.

Parerea ta , esti singurul care a spus contra pana acuma , si in nici un punct nu ai dreptate , acel hack nu mai exista de mult timp ! sa facut update-uri majore la conq , cat despre turneu e altceva , trebuie sa demonstrezi in mai multe randuri ca meriti primul loc, nu numai o singura partida si gata ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normal ca nu e o singura partida... dinaia s-a si propus sa fie la "Competitii".

 

Aseara am dat de unu care juca cu "hack"... exista.

Edited by DStefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi face subforumul maine. Putem incerca, nu ne costa nimic.

 

Closed.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...