Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sNNiK3rs

Cum creez skinuri ptr GTA SA?

11 posts in this topic

Salut dupa cum spune si titlul as dori sa aflu cum (cu ce programe creez/editez skinuri)

Vreau sa fac un skin ptr caracter/arme etc  de la 0 dupa placul meu.Vreau daca se poate toate programele cu care pot face un skin de EX::cum ii pun haine ,cum ii modific fata etc.Multumesc

Incepi cu TXD WorkShop si exportezi fisierele extrase din gta3.img parca in txd si adaugi un plugin pentru photoshop care poti importa fisierele txd sau bpm . Asa faci si invers dupa ce ai editat in Photoshop , pui txd-ul modificat in imaginea gta3. 

P.S : Nu joc SA:MP de mai bine de jumate de an si nu imi aduc aminte foarte bine. 

P.S2: Eu i-am spus sa faca topic-ul aici pentru ca imi cerea un program de editat acele skinuri si m-am gandit la photoshop. 

Incepi cu TXD WorkShop si exportezi fisierele extrase din gta3.img parca in txd si adaugi un plugin pentru photoshop care poti importa fisierele txd sau bpm . Asa faci si invers dupa ce ai editat in Photoshop , pui txd-ul modificat in imaginea gta3. 

P.S : Nu joc SA:MP de mai bine de jumate de an si nu imi aduc aminte foarte bine. 

P.S2: Eu i-am spus sa faca topic-ul aici pentru ca imi cerea un program de editat acele skinuri si m-am gandit la photoshop. 

Daca imi poti face rost de acest program raman dator :D

Uite aici link-ul de la Txd WorkShop CLICK

Multumesc,deci cu asta creez skinul (ii fac fata,pun haine etc?)

TXD Workshop ti-a dat photo99jpg link-ul , trebuie sa exportezi formatul txd si sa il bagi in photoshop cu un plugin. Cauta tutoriale pe google ca gasesti ! 

TXD Workshop ti-a dat photo99jpg link-ul , trebuie sa exportezi formatul txd si sa il bagi in photoshop cu un plugin. Cauta tutoriale pe google ca gasesti ! 

Un mic tutorial daca se poate..

Salut , uite aici un

, totusi daca vrei sa ti-l creezi , sau chiar sa il modifici , iti trebuie Photoshop :) 

littLe te ajuta mereu :*

Stiu doar de editat, din TXD Workshop, exportezi txd-ul care vrei sa-l editez, il exportezi in PNG sau orice alta extensie care poate fi deschisa in PS, o editezi in PS, salvezi din nou intr-o extensie care poate fi adaugata in TXD Workshop (.PNG , .BMP) si o importezi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.