Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yamaha

eG TV - In memoria lui Police / HAMM3R

Recommended Posts

Dumnezeu sa-l ierte !  :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect pentru acest om,chiar m-a dat peste cam si mi-a pus un semn de intrebare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hamm3r asta nu cumva e cel care a zis ca l-a fugarit pe Ilegalboy ca vroia sa-l bata ? :))

 

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace, chiar e o tragedie mare sa mori in perioada adolescentei, ganditi-va ce greu le e parintilor si membrilor familiei.

Condoleante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pot sa zic .. un bun prieten .. faceam glume cu el pe /d , radeam , dar vestea asta sincer ma uimit .. Nu imi pot explica cum astazi razi / glumesti cu un prieten , si maine aflii ca defapt el nu mai e printre noi . Dumnezeu sa-l ierte .

 

Pacat de el .. avea tot viitorul inainte .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa il odihneasca, condoleantele mele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeul sa-l odihneasca in pace .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un baiat foarte constiincios, serios si cu care te puteai intelege foarte bine.Chiar daca l-am cunoscut doar pe joc si umpic pe skype, mi-am dat seama ca este un baiat de nota 1.000.000 si ca te poti distra in preajma sa.Il cunosc de foarte mult timp si parerea aceasta am avut-o de la inceput pana in ziua de astazi cand el nu mai este printre noi.Nu-mi vine sa cred pur si simplu, tot ma gandesc si imi pun intrebarea "De ce Dumnezeu ii vrea la el, acolo sus, doar pe cei buni si cu viitorul in fata?", nu pot sa-mi dau seama de lucrul acesta.Un baiat cu un caracter de aur, poate ca tocmai din cauza aceasta Dumnezeu a ales sa-l ia sub aripa sa ocrotitoare.

Nu vom uita niciodata ca ai fost alaturi de noi, aici, pe eGaming.

 

Sincere regrete, imi pare nespus de rau.

Dumnezeu sa-l odihneasca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hamm3r asta nu cumva e cel care a zis ca l-a fugarit pe Ilegalboy ca vroia sa-l bata ? :))

 

Da el era:)),dar ce conteaza asta...era doar de amuzament....

 

Rest in Peace My Friend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumneeu sa-l odihneasca in pace

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAMM3R de acolo de sus, de unde este el, vede ca tuturor ne pasa de el. Se vede ca tuturor ne pare rau ca un membru al comunitatii sau un prieten foarte bun a plecat dintre noi , chiar nu ne putem gandii. Cei care l-au cunoscut cu adevarat, stiu ca el era o fire calma si ii placea sa rada mereu. Nu m-as fii gandit niciodata ca el o sa plece dintre noi si o sa-i spunem noi toti " Dumnezeu sa-l odihneasca". E foarte greu de crezut la ce s-a ajuns,ne trece tuturor prin minte toate chestiile frumoase facute alaturi de el. Am ramas cu amintirile , cu niste videoclipuri de pe skype cu el care ii putem auzi vocea si cu pozele care ne fac sa fim mai puternici in lipsa lui.

La ora 23.45 a plecat dintre noi, este 22:45 . Peste 1 ora face 1 zii de cand nu mai este printre noi.

 

Dumnezeu sa te odihneasca in ritm HAMM3R

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa te odihneasca!.....Yamaha ai respectul meu pentru acest topic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.....Condoleante

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inca 40 de minute si 1 zi de cand s-a stins :( Doamne 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte,vedeti ce inseamna respect?,azi te certi cu unu il injuri de mama,tata,ii zici sa-l ia naiba si a 2 zi afli ca a murit,cu siguranta iti pare rau,si te gandesti numai la lucrul asta.Poate cu ocazia asta invatati sa va intelegeti si respectati ca nu se stie niciodata cand va vine momentul.Nu l-am cunoscut,dar imi pare foarte rau nu doar pentru ca este un membru eG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Condoleante, nu l-am cunoscut din pacate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar daca nu am apucat sa vorbesc deloc cu el in joc, pe forum sau altundeva, am schimbat maxim 2-3 whisper-uri reciproc cand el era in Medic Fireman cand i-am spus ca are votul meu pentru Medicul Saptamanii pentru ca era un jucator activ si o merita asta, acum nu pot sa spun altceva decat CONDOLEANTE.

Respect pentru cei ce l-ati cunoscut iar acum purtati avatare in memoria lui si nu in ultimul rand Respect Yamaha pentru topicul acesta. Ma bucur sa vad ca cei care l-ati cunoscut nu l-ati uitat si sunt sigur ca si el va vedea de Sus ca nu s-a inselat avand incredere in voi si acum se poate "culca" linistit cu gandul ca a avut prieteni adevarati.

Inca odata, sincere condoleante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In amintirea lu police nascut in 1994 si decedat in 2013

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu l-am cunoscut , l-am vazut in SaMp dar nu am avut treaba cu el.

Dumnezeu sa-l ierte :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa il ierte!!!Nu te voi uita niciodata ai fost un prieten cu care puteam rade trei ore incontinuu

asa o sa imi amintesc de tine ca ai fost mereu vesel si plin de viata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte. Am avut placerea sa stau de cateva ori cu el pe skype. Ne-am certat noi in trecut dar acum imi pare rau. Odihneste-te in pace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeul sa-l odihneasca in pace. In trecut m-am certat cu el nu eram in relatii foarte bune cu el dar sincer imi pare foarte rau ca s-a intamplat ce s-a intamplat. Am avut si momente bune in care ne-am inteles foarte bine chiar daca au fost putine. Condoleante familiei si sa treaca cu bine peste aceasta perioada foarte dificila. Rest in Peace .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am avut ocazia de a vorbi cu el , dar oricum aceasta veste m-a miscat.

 

Rest in Peaca Police! Condoleantele mele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...