Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Gongeaaa

eG TV - Police pe skype

Recommended Posts

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember Police :(( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa il ierte dumnezeu :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ SLF , parerea mea este ca tu nu ar trebuii sa comentezi.

 

- Sunt 2 tatuaje acolo : 

 

  • Primul tatuaj este făcut de tatăl lui, pe piept.
  • Tatuajul al 2-lea este făcut de mama lui,pe mană.

E un gest frumos dar prea obsedat fratele meu 

Daca tie ti-ar muri sigurul copil, n-ai face orice gest sa-l stii langa tine ? Este un gest frumos facut de parintii lui,merita tot respectul din partea mea. Ai fost prieten cu Police,stateai mereu pe Skype cu el si nu cred ca tu ar trebuii sa fi ala care comenteaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Credeam ca mezoo sia facut dacas orb.....Oricum imi place si sa recunosc am plans cand a murit...Stateam pe skype zi de zi cu el cum zici si tu..Chiar daca nu lam cunoscut in realitate lam plans..Imi pare rau...Oricum e un gest frumos doar am zis si eu dar ...Nu stiam ca parinti lui si lau facut....Daca imi murea copilul sa recunosc nu mai aveam pentru ce trai.....Cineva din familia mea ia murit copilul si nu mai are pentru ce sa traiasca e...E un gest frumos ce pot zice mai mult

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ati terminat odata ? Asta e omul moare la un moment dat plus ca nu stiu ce va tot plangeti atata. Macar daca ati fi tristi asa pe bune doliu dinala grav de nu mai puteti merge cu capu inainte. Va faceti pe voi de ras si pe el la fel ... Doamne fereste asa caractere nu am mai vazut. Dumnezeu sa il ierte frate si pe voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blade, sunt 10 luni de când Tavii numai este printre noi gongeeaaa sau cine a postat asta ao postat-o drept remember sa ne amintim vocea lui :-j... O pierdere mare in vieţile noastra :-j:-<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odihneasca-se in pace!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are dreptate Blade ... Am o matusa pe nume Viorica si mereu plange dupa varu-miu (Daniel). Asa ca e aiurea sa tot continuati pomelnicu ... Si preotul Copae a murit in accident de masina la Braila (daca nu ma insel). L-au ingropat in curtea bisericii. Deci pe bune ... inchideti topicul ca ma simt eu prost. Atatia morti anu asta: Mandela , Paul Walker , tovarasul meu din Uruguay zis Uruguayo (mort de supradoza de hasis , marijuana + coca). Gata , aprindeti o lumanare la biserica pentru ei si nu mai bociti atata. Semanati cu mamaia cand se inchina si se uita in sus saraca: Doamne , deaia nu mai ploua. Da , exact , Dumnezeau ne-a uitat si cand ploua , mortii se pisa pe noi. Cam asa este explicatia mea omeneasca .... Hai va rog inchideti topicu asta. Un moderator verde gen Toretto , el cred ca gandeste mai mult ca mine ... ma duce cu gandu la actoru Dominic din seria Fast & Furious. Iar Paul .... 2.gif Gata !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are dreptate Blade ... Am o matusa pe nume Viorica si mereu plange dupa varu-miu (Daniel). Asa ca e aiurea sa tot continuati pomelnicu ... Si preotul Copae a murit in accident de masina la Braila (daca nu ma insel). L-au ingropat in curtea bisericii. Deci pe bune ... inchideti topicul ca ma simt eu prost. Atatia morti anu asta: Mandela , Paul Walker , tovarasul meu din Uruguay zis Uruguayo (mort de supradoza de hasis , marijuana + coca). Gata , aprindeti o lumanare la biserica pentru ei si nu mai bociti atata. Semanati cu mamaia cand se inchina si se uita in sus saraca: Doamne , deaia nu mai ploua. Da , exact , Dumnezeau ne-a uitat si cand ploua , mortii se pisa pe noi. Cam asa este explicatia mea omeneasca .... Hai va rog inchideti topicu asta. Un moderator verde gen Toretto , el cred ca gandeste mai mult ca mine ... ma duce cu gandu la actoru Dominic din seria Fast & Furious. Iar Paul .... 2.gif Gata !

Ti-am subliniat cu rosu,ai pus doua cuvinte care nu isi au rolul la supradoza.

 

@Odihneste-te in pace !

Share this post


Link to post
Share on other sites

D'zeu sa il odihneasca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Furisey ... Scuza-ma ... Daca nu ai trecut prin ce am trecut eu nu ai cum sa intelegi. Am fost la un pas de moarte. Substantele amestecate mi-au dat paranoia si incepeam sa cred ca sunt Dumnezeu si ca pot face ceea ce vreau. Il cautam pe unu Javi sa-l omor si am ajuns eu in masina de politie si un spaniol pe targa in ambulanta. La politie le-am spus ca sunt Jesus Christo (Iisus Cristos) si ei imi tot cereau buletinul de identitate si actele de rezidenta. Suna penal , jur cu mana pe biblie ca asa a fost treaba. Apoi am ajuns in perfuzii la spital cu calmant bagat in vena. Am fumat de m-am spart si nu e lauda. Le-am lasat si sunt din ce in ce mai puternic din punt de vedere psihologic. E demonstrat stiintific faptul ca Iisus exista. Citeste pe wikipedia despre el , minunea cu numaru 5 a fost faptul ca a vindecat un demon mut. Da ... pana la varsta de 8 ani n-am putut vorbi normal , am fost balbait.

 

2013 - Suna-ma sa vorbim , sunt complet vindecat. Nu credeai ca minunile exista nu ? 21.gif Exista fratioare , mai citeste , cultiva-te. Exista sfintele moaste , exista in biserica Sfantul Ion (Ma cheama Ionut in buletin). E cel mai mare in grad , e botezator , e cel care l-a botezat pe Iisus in apele din Iordania. Sfantul Andrei e cel care protejeaza poporul Roman si Sfantul Gheorghe (frate-miu nascut pe 23 aprilie) e cel care omoara serpii veninosi. Deci ? Imi promiti sa te duci la biserica sa te rogi pentru ai tai ? Fuck yeah ! Nu sunt nebun ... doar asa , logic in gandire.

 

Inca o data spun: suna pesimist ... lasati mortii sa se odihneasca in pace. Orciat ai plange , ei nu se mai intorc. Exista un mit care spune ca se intorc in strigoi gen cucuvea sau bufnita pentru a prevesti moartea celor dragi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta este un video postat pentru cei ce l-au cunoscut pe Hammer! Ma crezi ca nu ne intereseaza de ce a murit tovarasu tau? Serios, intru si eu odata la cateva luni pe forum si deeq ce vad:|

Hai sa lasam asa pentru ca unora le este cat de putin dor de Hammer si vor sa-l mai auda nu sa-ti citeasca tie comentariile despre nu stiu cine care a murit penttu ca nu a avut ce face si a inceput a se droga.

Am terminat, vad la ce nivel ati ajuns uni :|. Salut!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gongea, nu cred ca te cunosc personal sti cât de greu este sa-ti anunte in vestiar un foarte bun prieten ? Coaie Ciocan a murit aseara ... a picat cerul pe noi când am auzit a fost printre putinii care au ridicat acest sport(inotul) unde sus undeva prea sus acum ... nimeni nu cred ca va mai fii ca el ;-jjjj un prieten foarte bun... MI-e asa de dor de el mai este umpic si se face un an de când numai este printre noi :-jj ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gongeaa cred ca a fumat ceva :)) Doar ce-i care l-au cunoscut ii duc lipsa. Tu crezi ca eu pot sa te cred ca l-ai cunoscut pe el in realitate ? =)) Vad Hunedoara la profil baiat , nu Braila. Am vorbit si eu cu el pe skype , multe sesiuni live si The_Lyon o stie , sunt si clipuri pe youtube cu noi facand foamea. Eu nu stiam ca moare ca inregistram tot ... sunt multe amintiri. Cei ca AcoorD pot sa planga cu adevarat , l-a cunoscut in realitate probabil. Eu am facut jumate din liceu la Economic , Braila. Cunosc orasu ala ca-n palma , acolo am copilarit , acolo m-am nascut , de acolo am fugit cand aveam 16 ani. Oamenii mor pur si simplu , asa e soarta ... Nu ca e vorba de droguri. Se intampla multe accidente zilnic , sunt oameni care mor la fiecare secunda prin spitale si tu nu i-ai cunoscut boss.

 

La 5 ani am vazut omu in morga cum despica un cadavru , ma duceam cu bunica sa-si vada nora moarta. Deci eu vin dintr-un mediu pe care nimeni n-are cum sa-l inteleaga. Daca o sa-mi asculti proiectu 5 o sa zici ca-s scapat de la spitalul de dereglati mintali. Asa ceva nu face nici Kazi Ploae , Oreste sau Dan Diaconescu. O sa te doara atat de tare inima ascultandu-l incat o sa-l opresti la un momebt dat si o sa arunci CD-ul pe geam. Voi ce stiti ma ? Party , party , party .... Voi l-ati omorat inecandu-l in bautura si tigari cu petrecerile voastre de 2 lei cu Salam in boxa. Zici ca sunteti generatia EMO , numa cand va vad mutrele ma apuca rasul. Nu ca-s as fi eu perfect , da ma judecati prea mult pentru vorbele lasate pe forumu asta. Crezi ca esti TU (Gongeaaa) Dumnezeu ? =)) Nuuu , te iau cu mine de mana si-ti arat IADUL. Ce dracu sa stii tu ... samp samp samp. V-a spalat pe creier jocu asta , sincer. Inchideti dracu topicu asta ca nu vreau sa vada Andreea , AcoorD si familia lui Ciocan ce scriu aici. Toti plangeti ca niste babe dupa el da nimeni nu stie ce inseamna ca iti plangi un mort. Intrebati o mama fara baiatul ei ce simte si apoi vino aici pe forum cu vorbe sfinte. Mai treceti naibi pe la biserica , apucati-l de mana pe preot si intreaba-l asa: CE DRACU CAUT EU AICI ?

 

Pe bune , inchideti topicu ... Lasati-l sa se odihneasca in pace nu mai plangeti atat. Daca as inumara pe degete cati morti am nu-mi ajung 30. Zilnic imi mor cunoscuti (si nu de la droguri) ... Pur si simplu , oamenii mor. Azi te duci la piata cu un tovaras si a doua zi auzi de la altu ca a murit in spital de leucemie. Viata ne joaca feste. Stop crying like a little bitch ! Viata merge inainte si fara mine daca mor maine calcat de-o masina pe strada de HUIDU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baiatule esti un drogat frustrat. Sti tu ca eu nu m-am vazut cu el? Ba baiatule. Chiar nu imi pasa ca tu vi din nu stiu ce oras si nu ai avut tu o educatie primita. Baiatule, la 16 eu rupeam scoala nu sampu. Adevarat am jucat o perioada lunga dar eu macar puneam scoala pe primul plan nu fugitu de acasa sau drogurile. Zici ca noi l-am omorat dar tu habar nu ai ce sa intamplat. Nu prietene eu nu sunt cu petrecerile si ckuburile stai linistit. Imi este rusine mie pentru rahaturile ce le spui. Imi pare rau pentru tine! Salut.

Ps. Inainte sa spui ceva si mai stupid, gandeste inainte prietene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baiatule esti un drogat frustrat. Sti tu ca eu nu m-am vazut cu el? Ba baiatule. Chiar nu imi pasa ca tu vi din nu stiu ce oras si nu ai avut tu o educatie primita. Baiatule, la 16 eu rupeam scoala nu sampu. Adevarat am jucat o perioada lunga dar eu macar puneam scoala pe primul plan nu fugitu de acasa sau drogurile. Zici ca noi l-am omorat dar tu habar nu ai ce sa intamplat. Nu prietene eu nu sunt cu petrecerile si ckuburile stai linistit. Imi este rusine mie pentru rahaturile ce le spui. Imi pare rau pentru tine! Salut.

Ps. Inainte sa spui ceva si mai stupid, gandeste inainte prietene.

 

Iartal pe yONU, e putin mai dur si isi revarsa toate sentimentele si el cum poate, insa cu siguranta nu e locul bun dar o face fara sa vrea. El se referea la faptul ca multi plangem morti pe care nici macar nu am reusit sa ii cunoastem in realitate si totusi le ducem dorul fara sa fi avut sentimente ( Spre exemplu cazul lui Paul Walker ,, Pentru ca vrum, vrum si pentru ca tit, tit! " ). Poate daca era putin mai direct ai fi inteles despre ce era vorba.

 

Cred ca mai bine ar fi sa se inchida acest topic. Am sa il intreb pe DStefan de treaba asta.

 

Ce este drept multi de pe comunitate vor sa iasa in evidenta prin ceva ce nu fac in fiecare zi, cred ca si asta are o masura si aceea este bunul simt fata de acea persoana decedata in cazul nostru. In loc sa ne gandim la momentele pentrecute in compania fostului membru o ardem cu par in nas si ne certam ca doua babe.

 

 

PS: Astept sa va dati like unul celuilalt 21.gif Ca doar nu aveti ce imparti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta-i topic unde se aduce un omagiu lui Hammer, sau unde se vorbeste despre experientele de viata? Abtineti-va fratilor, ca nu v-a intrebat nimeni prin ce-ati trecut. Daca nu aveti nimic bun de spus despre el, mai bine taceti din respect si nu va mai atacati atat. Indiferent daca cineva l-a cunoscut pe acest baiat pe sa:mp, skype, etc, sau in realitate, consider ca acel cineva are dreptul sa-si exprime condeolantele. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gongeaa cred ca a fumat ceva 21.gif Doar ce-i care l-au cunoscut ii duc lipsa. Tu crezi ca eu pot sa te cred ca l-ai cunoscut pe el in realitate ? 24.gif Vad Hunedoara la profil baiat , nu Braila. Am vorbit si eu cu el pe skype , multe sesiuni live si The_Lyon o stie , sunt si clipuri pe youtube cu noi facand foamea. Eu nu stiam ca moare ca inregistram tot ... sunt multe amintiri. Cei ca AcoorD pot sa planga cu adevarat , l-a cunoscut in realitate probabil. Eu am facut jumate din liceu la Economic , Braila. Cunosc orasu ala ca-n palma , acolo am copilarit , acolo m-am nascut , de acolo am fugit cand aveam 16 ani. Oamenii mor pur si simplu , asa e soarta ... Nu ca e vorba de droguri. Se intampla multe accidente zilnic , sunt oameni care mor la fiecare secunda prin spitale si tu nu i-ai cunoscut boss.

 

La 5 ani am vazut omu in morga cum despica un cadavru , ma duceam cu bunica sa-si vada nora moarta. Deci eu vin dintr-un mediu pe care nimeni n-are cum sa-l inteleaga. Daca o sa-mi asculti proiectu 5 o sa zici ca-s scapat de la spitalul de dereglati mintali. Asa ceva nu face nici Kazi Ploae , Oreste sau Dan Diaconescu. O sa te doara atat de tare inima ascultandu-l incat o sa-l opresti la un momebt dat si o sa arunci CD-ul pe geam. Voi ce stiti ma ? Party , party , party .... Voi l-ati omorat inecandu-l in bautura si tigari cu petrecerile voastre de 2 lei cu Salam in boxa. Zici ca sunteti generatia EMO , numa cand va vad mutrele ma apuca rasul. Nu ca-s as fi eu perfect , da ma judecati prea mult pentru vorbele lasate pe forumu asta. Crezi ca esti TU (Gongeaaa) Dumnezeu ? 24.gif Nuuu , te iau cu mine de mana si-ti arat IADUL. Ce dracu sa stii tu ... samp samp samp. V-a spalat pe creier jocu asta , sincer. Inchideti dracu topicu asta ca nu vreau sa vada Andreea , AcoorD si familia lui Ciocan ce scriu aici. Toti plangeti ca niste babe dupa el da nimeni nu stie ce inseamna ca iti plangi un mort. Intrebati o mama fara baiatul ei ce simte si apoi vino aici pe forum cu vorbe sfinte. Mai treceti naibi pe la biserica , apucati-l de mana pe preot si intreaba-l asa: CE DRACU CAUT EU AICI ?

 

Pe bune , inchideti topicu ... Lasati-l sa se odihneasca in pace nu mai plangeti atat. Daca as inumara pe degete cati morti am nu-mi ajung 30. Zilnic imi mor cunoscuti (si nu de la droguri) ... Pur si simplu , oamenii mor. Azi te duci la piata cu un tovaras si a doua zi auzi de la altu ca a murit in spital de leucemie. Viata ne joaca feste. Stop crying like a little bitch ! Viata merge inainte si fara mine daca mor maine calcat de-o masina pe strada de HUIDU.

 

Acum eu nu-mi permit sa-ti comentez pentru că esti mai mare ca mine si in plus numai sunt in stare sa mai comentez ... Deci să ştiţi credeţi că Andreea nu vede? Fiţi serioşi decând s-a intâmplat chestia asta cu Tavi, o văd când i-a maxi taxi mereu de la Spitalul 3 şi pare foarte nefiricită posomorâtă... ca după moartea unui prieten drag, Tavi a fost unu la 1.000.000 şi nu prea cred eu să mai fie oameni ca Tavii, ştit cât de greu este sa iasa toată scoala in curtea scolii si sa-l vezi pe Tavi in sicriu sus pe masă? Şi să inceapa sa aplaude toată lumea in drept de omagiu? Nu cred ca stie ce sentiment este atunci când vezi când auzi şi când simţi asta... O durere sfâşietoare ...

 

Tavi probabil dacă lasa anturajul deoparte si dacă îşi asculta Profesoara de Înot şi pe parinţii lui vă spun eu acum el era aici lânga noi... Anturajul l-a trans in jos .... Bautura ţigari etc.. Tavi era calculat ... nu prea cred să fi luat droguri in noaptea de Duminică spre Luni... era super calculat beat treaz cum era nu cred ca ar fi pus mâna pe aşa ceva vă spun sincer ;) ... Acum nu ştiu ce s-a intamplat... IUbita lui deja a uitat de el si restu prietenilor acum 2 săptămâni am fost la mormântul lui ce pot spune... o frumuseţe.. un Marmura neagră cu care este fcut mormântul ... n-am cuvinte, ceea ce s-a facut acolo nu-i ajunge pentru Tavi, Tavi trebuia sa aibă mult mai mult .. pentru că a ridicat o Românie un oraş o naţiune ... aşa că este puţin pentru ce i-a facut acolo... Nu pot spune că este si foarte puţin fiecare cu posibilităţile lor...

Dar, când vezi la TV că aia îşi fac morminte de 100.000 € - 500.000€ ... îţi vine sa te dai cu capu de pereti si lui Tavi au reusit sa-i faca din greu ceva frumos acolo ... Păcat că Tavi a muncit mulţi ani pentru a ajunge undeva ...

 

Cât despre ce ziceţi voi că s-a drogat şi că a fumat altceva, fraţilor credeţi că nu se răsuceşte in mormânt numai vorbiţi aiurea fraţilor ;) am auzit multă lume să-l vorbească aiurea ca a facut nu stiu ce si nu stiu ce, fraţilor A MURIT GATA v-a rămâne intre noi mereu, nu-l mai vorbiţi credeţi că el de acolo de sus nu veede? nu aude? fiţi seriosi ... asa că nu mai vorbiţi ce nu ştiţi că aflaţi ceva aici şi afara ziceţi că s-a drogat in casa că nu stiu, cred că saracu` doar când aude se răsuceşte in mormânt ... :-jjj ce nu va ajunge fraţilor ? Dacă era in viaţă si vă auzea va rupea in 2 cu bataia aşa ca taceti nu stiti ce amintiri am eu colegii lor si restu prietenilor lui :-jj ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gongeaa cred ca a fumat ceva 21.gif Doar ce-i care l-au cunoscut ii duc lipsa. Tu crezi ca eu pot sa te cred ca l-ai cunoscut pe el in realitate ? 24.gif Vad Hunedoara la profil baiat , nu Braila. Am vorbit si eu cu el pe skype , multe sesiuni live si The_Lyon o stie , sunt si clipuri pe youtube cu noi facand foamea. Eu nu stiam ca moare ca inregistram tot ... sunt multe amintiri. Cei ca AcoorD pot sa planga cu adevarat , l-a cunoscut in realitate probabil. Eu am facut jumate din liceu la Economic , Braila. Cunosc orasu ala ca-n palma , acolo am copilarit , acolo m-am nascut , de acolo am fugit cand aveam 16 ani. Oamenii mor pur si simplu , asa e soarta ... Nu ca e vorba de droguri. Se intampla multe accidente zilnic , sunt oameni care mor la fiecare secunda prin spitale si tu nu i-ai cunoscut boss.

 

La 5 ani am vazut omu in morga cum despica un cadavru , ma duceam cu bunica sa-si vada nora moarta. Deci eu vin dintr-un mediu pe care nimeni n-are cum sa-l inteleaga. Daca o sa-mi asculti proiectu 5 o sa zici ca-s scapat de la spitalul de dereglati mintali. Asa ceva nu face nici Kazi Ploae , Oreste sau Dan Diaconescu. O sa te doara atat de tare inima ascultandu-l incat o sa-l opresti la un momebt dat si o sa arunci CD-ul pe geam. Voi ce stiti ma ? Party , party , party .... Voi l-ati omorat inecandu-l in bautura si tigari cu petrecerile voastre de 2 lei cu Salam in boxa. Zici ca sunteti generatia EMO , numa cand va vad mutrele ma apuca rasul. Nu ca-s as fi eu perfect , da ma judecati prea mult pentru vorbele lasate pe forumu asta. Crezi ca esti TU (Gongeaaa) Dumnezeu ? 24.gif Nuuu , te iau cu mine de mana si-ti arat IADUL. Ce dracu sa stii tu ... samp samp samp. V-a spalat pe creier jocu asta , sincer. Inchideti dracu topicu asta ca nu vreau sa vada Andreea , AcoorD si familia lui Ciocan ce scriu aici. Toti plangeti ca niste babe dupa el da nimeni nu stie ce inseamna ca iti plangi un mort. Intrebati o mama fara baiatul ei ce simte si apoi vino aici pe forum cu vorbe sfinte. Mai treceti naibi pe la biserica , apucati-l de mana pe preot si intreaba-l asa: CE DRACU CAUT EU AICI ?

 

Pe bune , inchideti topicu ... Lasati-l sa se odihneasca in pace nu mai plangeti atat. Daca as inumara pe degete cati morti am nu-mi ajung 30. Zilnic imi mor cunoscuti (si nu de la droguri) ... Pur si simplu , oamenii mor. Azi te duci la piata cu un tovaras si a doua zi auzi de la altu ca a murit in spital de leucemie. Viata ne joaca feste. Stop crying like a little bitch ! Viata merge inainte si fara mine daca mor maine calcat de-o masina pe strada de HUIDU.

Acuma lauda-te ca stateai cu el pe skype.Tu nu stii ce s-a intamplat.Pana si eu care nu l-am cunoscut in realitate dar vorbeam zi de zi cu el nu puteam vorbi.Am vorbit cu o zi inainte.

Tu esti nesimtit rau daca o persoana isi plange prietenul tu trebuie sa vi si sa comentezi.Si daca tu vezi la profil inseamna ca el e din Hunedoara e in Anglia acum.Gongea si Octavian se cunosc si in realitate nu doar virtual.Mare e gradina ta Doamne plini de nesimtiti.Cica ''V-a spalat pe creier jocul asta'' ''Generatia Emo'' eu sper atat sa te cunosc intr-o zi in realitate si sa te dau cu capul de asflat.Cand vad ce prostii scoti chiar ma ustura ochii girl_cray2.gif .Samp Samp Samp sti ca Gongeaaa s-a lasat de Sa:mp din motivul ca-i amintea de Octavian?Nu nu sti asta.Si si-a dat toti banii pe casa lui Octavian.Inca am parola lui Police dar din respect pentru el nu intru sa-i fur toti banii cum ar face toti ''Obsedatii' Mai si jignesti.

Sa-i fie tarana usoara.Si inca ceva mai bine erai tu in locul lui Hammer ca nu te plangea nici ma-ta la cat de pacatos si nesimtit esti.Haters gonna hate sucker.

Acoord la cat sunt de prosti oameni lasa-i sa fie asa toata viata :)Cine mai posteaza aici e ori nesimtit ori sinucigas.

 

 

TotAla practic te contrazici singur tu nu-l cunosti si comentezi aici.Si crede-ma ai stat doar pe skype de cateva ori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O vorba de-a lui celebra pentru mine :)) Imi zicea ''Ce faci Lake'' :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca fac o lista cu 20 de membrii care ar trebui sa primeasca Warn UP va potoliti?

 

Pentru cei care doresc sa-si expirma pararea cu privire la aceasta tragedie va invit sa faceti un topic la Discutii Generale.

 

CLOSED

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...