Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BioH

Mc Bio - Muzica mea [ XxXEraderXxX ]

Recommended Posts

@VarutZzu :  Tu mai bine taci , Nu sti nici macar 1+1 bine si vi si critici ? Stiti voi sa aprectiati ceva? Vreau sa te vad si pe tine , si pe radureleu peste cativa ani sa vedem ce faceti ? Sugeti acadeaua dupa bloc, in vremurile ce vor veni, nu aveti altceva ce sa faceti , de unde bani de platit curentu sa jucati sampu ?

 

Ştim să apreciem, stai liniştit. Ba chiar îţi apreciez şi curajul de care ai dat dovadă că ai avut tupeul să încerci să faci ce-ţi place şi

c-ai postat aici, cu toate că ştiai (sau ar fi trebuit să ştii) că vor fi foarte multe critici pe seama asta şi foarte severe. Chestia e că am fi apreciat mulţi dintre noi dacă ai fi făcut ceva care să ne surprindă, ceva care să ne facă să zicem "Wow, puştiul ăsta chiar e bun", să ne fi demonstrat că ai ceva cu adevărat special, nu nişte rime ale unui mucea minor cu o mentalitate şi un vocabular nu prea bogat (nu o lua ca pe o insultă, e ceva normal la vârsta ta).

Ce am afirmat eu acum, poate fi confirmat de limbajul pe care-l foloseşti răspunzând la criticile pe care le-ai primit. Inteligent din

partea ta ar fi fost să bagi de seamă ce critică majoritatea şi să repari în următoarele piese (dacă vor urma), asta ar fi dovedit că într-adevăr ai un mod de gândire mai matur decât am fi crezut dar tu ne-ai confirmat că ceea ce credeam despre tine este adevărat.

 

Numa' bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@RaduRele : Nu ma intereseaza ce spui tu , daca tot incepi cu dastea.... du-te si fa o melodie cu Justin Bieber ca vad ca sunteti frati gemeni , In al 2-lea rand esti un moderatorglobal pentru ce? La 24 de ani + cu o functie destul de mare , vi tu si-mi vorbesti asa? Pai raspunsul meu e "Ma pis pe tine si vorbele tale de kkt " 

 

RaduReleu a fost indulgent cu 24h suspend la vorbele pe care i le-ai adresat.

Topic Closed, vad ca nu stii sa respecti criticile pe care tocmai, tu le-ai cerut. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...