Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mynameisseby

One Missed Calll

Recommended Posts

-Poster : one-missed-call-162877l-175x0-w-05ef1a2d
-Regia / Autori : Eric Valette
-Roluri / Actori : Shannyn SossamonEdward Burns
-Gen : Horror, Mister, Thriller
-Data lansarii : 22.02.2008 (Romania)
-Scurta Prezentare : "Cum crezi că va fi când vei muri?" În thrillerul supranatural "Apel nepreluat", un număr de oameni primesc pe mobil mesaje de groază despre sfârşitul care-i aşteaptă. Deşi mesajele pot fi şterse, numărul lor intră inevitabil în categoria: i-a sunat ceasul/mobilul. 

Beth Raymond (Shannyn Sossamon) este traumatizată de soarta a două prietene care au murit la două zile una după alta. Cel mai înfricoşător lucru este că cele două au murit după ce au primit mesaje de groază pe telefonul mobil - de fapt, înregistrări terifiante ale ultimelor lor momente de viaţă. Deşi mesajele au fost primite cu câteva zile înainte, moartea lor s-a petrecut exact atunci şi aşa cum fusese prezis în mesaje.

Poliţiştii cred că Beth are halucinaţii - cu excepţia detectivului Jack Andrews (Ed Burns), a cărui soră a murit într-un accident straniu, foarte asemănător cu moartea prietenelor lui Beth. Jack şi Beth încep o căutare febrilă pentru a dezlega misterul apelurilor fatale.

-Sursa : www.cinemagia.ro
-Trailer :  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut de doua ori filmul,nu pot spune ca este de groaza,dar are la baza o poveste destul de captivanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut, mi se pare un film destul de bun, mai ales daca te uiti seara iar un prieten te suma cu numar ascuns :>, recomand acest film, o sa va placa :*.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu l-am vazut, nu e foarte Horror dar e un film bun, merita vazut!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu lam vazut e prea frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut de 3 ori , super tare filmul , vi-l recomand cu cea mai mare placere , voua si prietenilor vostrii !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...