Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Aloo grădiniță ce drq faceți atât, vi s-a furat acadeaua, cu wipe fără wipe, cu cai fără cai tot minecraft jucam, mai bine așteptăm să băgăm direct 1.7 ca la cât ne-am amăgit cu 1.6 m-am saturat și nu trebuie neapărat reset la harta pentru cai pai și așa nu suntem mulți pe server dacă se mai da și wipe va spun adio:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu m-am certat, am vorbit frumos. HeRo arata-mi prostia de care vorbesti te rog. Btw si eu ma las daca se da wipe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce rau is this hero :))

Ps: Grave cn esti ca mereu uit :(?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce rau is this hero 21.gif

Ps: Grave cn esti ca mereu uit 2.gif?

DON'T GIVE THAT MAN A COOKIE!

E Conan3D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se dau lupte grele pe aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Se dau lupte grele pe aici

Ce ai vazut tu e nimic, pe langa ce ma-njur cu Bikini pe Skype.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi sunteti golani de felu vostru

Share this post


Link to post
Share on other sites

O my God... Nu mai puneam propunerea aia daca stiam ca va injurati atat. Decide George daca se da wipe sau nu. Nu va mai certati. Harta nu e explorata total nenea Herobrine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicule pleaca la plimbarica :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicule, cum e sa sapi gropi la cimitir ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sap gropi sa adun dirt. :-"

Edited by Bine_Asa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si-l duci acasa nu? Iti hranesti familia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As dori sa-mi raspunda adminul de pe server la intrebarea asta:Se va da wipe curand? eu zic ca nu e nevoie...adica joc de o zi pe server si nu cred ca e nevoie mare,mai de graba de inca un admin si 2-3 helperi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O my God... Nu mai puneam propunerea aia daca stiam ca va injurati atat. Decide George daca se da wipe sau nu. Nu va mai certati. Harta nu e explorata total nenea Herobrine.

Ok, tanti Alex.

ON: Va place avataru' nou si semnatura? :>

Edited by HeRo

Share this post


Link to post
Share on other sites

As dori sa-mi raspunda adminul de pe server la intrebarea asta:Se va da wipe curand? eu zic ca nu e nevoie...adica joc de o zi pe server si nu cred ca e nevoie mare,mai de graba de inca un amdmin si 2-3 helperi.

Daca se da wipe ma las :|

P.S Sunt KaMiKaZe

Edited by robertino1008

Share this post


Link to post
Share on other sites

La La La La, Bitch I'm Fabulous 

*If you know what I mean*.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci toata comunitatea e in suspans, asteptam decizia lui George/Litz/Asistent de mai bine de 4 zile. Au trecut 7 zile in care n-am tinut numaratoarea, pentru ca eram in extaz cu totii.

Am ajuns deci, in a 7-a zi in care nu stim decizia, se da wipe/se mai face update.

Totusi... Asta nu se poate numii neaparat problema de familie/problema personala, ci neseriozitate.

S-a anuntat de 2 ori acest mare update, si s-a intamplat de 0 ori.

 

1. Daca nu stiti sa rezolvati niste buguri, e mare neseriozitate. SUNT TUTORIALE PE YOUTUBE, FOARTE EXPLICITE.

2. Probleme de familie, probleme personale, neseriozitatea e neseriozitate... Adica na', daca nu se anunta de 2 ori acest mare update, as fii putut intelege.

Dar din moment ce s-a anuntat de DOUA ori acest UPDATE si s-a intamplat de ZERO ori, nu ne putem astepta la altceva din partea acestui staff decat la NESERIOZITATE.

 

V-am pupat, :* cu drag Herobrine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci toata comunitatea e in suspans, asteptam decizia lui George/Litz/Asistent de mai bine de 4 zile. Au trecut 7 zile in care n-am tinut numaratoarea, pentru ca eram in extaz cu totii.

Am ajuns deci, in a 7-a zi in care nu stim decizia, se da wipe/se mai face update.

Totusi... Asta nu se poate numii neaparat problema de familie/problema personala, ci neseriozitate.

S-a anuntat de 2 ori acest mare update, si s-a intamplat de 0 ori.

 

1. Daca nu stiti sa rezolvati niste buguri, e mare neseriozitate. SUNT TUTORIALE PE YOUTUBE, FOARTE EXPLICITE.

2. Probleme de familie, probleme personale, neseriozitatea e neseriozitate... Adica na', daca nu se anunta de 2 ori acest mare update, as fii putut intelege.

Dar din moment ce s-a anuntat de DOUA ori acest UPDATE si s-a intamplat de ZERO ori, nu ne putem astepta la altceva din partea acestui staff decat la NESERIOZITATE.

 

V-am pupat, 11.gif cu drag Herobrine.

 

Poate cand o sa mai cresti o sa intelegi, Nu poti lasa chiar orice problema personala pentru a face un Update la un joc. 

 

B

M

W

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pis in sus O:

WEEEE

Uite mami,sunt o Fantana arteziana C:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate cand o sa mai cresti o sa intelegi, Nu poti lasa chiar orice problema personala pentru a face un Update la un joc. 

 

B

M

W

 

Ma omule. 22.gif

Daca nu s-ar fii anuntat de DOUA ori acest UPDATE, poate ca ramaneam aici...

D-abea astept a 3-a oara, si o sa vedeti ca va fii la fel. 3.gif

Poate ne mai vedem pe 1.6.2./1.7/1.8/1.9/2.0.

 

D

A

C

I

A

Edited by HeRo

Share this post


Link to post
Share on other sites

V-ati emancipat si voi, vreti Bmw si Dacia. Olcitu si Trabantu nu va mai plac, sa nu mai zic de Aro si Ems

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trrrrrrrr tzac tzac se misca bine. Of mama mea, ce bunaciune.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...