Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Nu am jignit , niciun staff ,şti măcar ce înseamnă când deschizi ghilimele ?

si ma refeream că o să staţi pe capul lui, dacă mai face dublu post

:\

 

Teodor daca esti deschis la certuri te rog sa faci asta in alta parte ca altfel sar putea sa avem probleme. Nu vreau sa mai vad comentarii de acest gen in sectiunea asta. Daca ai ceva reprosuri in privinta incalcarii regulamentului te rog sa treci pe la sectiunea de FeedBack.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba Teo fa-te om! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne, ce am mai făcut, eu i-am zis la acel player sa nu facă dublu post

Si când am zis înnebunesc adică va apucaţi sa îi ziceţi fiecare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doresc schimbarea titlului din "Discutii generale" in "Tanar si nelinistit" !

Totusi si acum astept deschiderea serverului! :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da MardareCristian suna bine Tanar si nelinistit :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

De maine sectiunea noastra va fi difuzata pe Acasa TV :X

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

:O ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teodor vedeta. One man show :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

no' ce mai faceti?

 

 

nu mai dati drumul la server ? cred ca am uitat furnace-ul aprins..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merci alexutz07 mă simt flatat

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici acum nu este serverul deschis? Haideti mai repede ca trebuie sa imi hranesc oaia!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă se deschide acum îţi dispare tot ce ai construit acum 24 ore ,adică dispare o zi di salvarea server-ului

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă se deschide acum îţi dispare tot ce ai construit acum 24 ore ,adică dispare o zi di salvarea server-ului

 

Cine esti tu sa faci astfel de anunturi aici? Nu se reseteaza nimic, nici un player nu va pierde nimic si ceea ce spui tu acolo se aplica doar pentru anumite persoane din cadrul staff-ului. Cum tu nu aveai afla de unde sa stii aceasta informatie am sa discut in privinta asta iar Daniels va fi sanctionat pentrua cest fapt.

 

Poti sa ii multumesti prietenului tau nu prea ... Pentru spusele de mai sus.

Edited by EuSuntAla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dacă se deschide acum îţi dispare tot ce ai construit acum 24 ore ,adică dispare o zi di salvarea server-ului

sau nu sterg dar se va produce lag , forteaza hostul si memoria, ca am fost mai demult helper pe un server de mc, dar s-a inchis din cauza ca a epirat host-ul sau ceva de gen

SI va rog ca cei din  staff sa ma iertati dar am facut dublu post

si razvan nu mi-a zis nik daniels

ca stiu si eu ceva de calculator, si am invatat , de ce crezi ca te intreb pe tine unele lucruri

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

sau nu sterg dar se va produce lag , forteaza hostul si memoria, ca am fost mai demult helper pe un server de mc, dar s-a inchis din cauza ca a epirat host-ul sau ceva de gen

SI va rog ca cei din  staff sa ma iertati dar am facut dublu post

si razvan nu mi-a zis nik daniels

ca stiu si eu ceva de calculator, si am invatat , de ce crezi ca te intreb pe tine unele lucruri

 

Misca ma de aici ca eu am luat aceasta decizie in cadrul staff-ului si am avut de ales intre 3 variante asa ca nu mai incerca tu sa il scoti. Hai ca o dam in OTV de acum ca stiu si eu ca avem o mica bresa in cadrul staff-ului de care cred ca sunt nevoit sa scap dar multumita lui Exyss are noroc ca inca il mai tin :) Asta sa fie ca un avertisment pentru faptele comise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 bine cum zici tu multumita lui exyss ramane pt. ce n-a facut, 

Exyss zimi pe ce strada stai ca sa  iti trimit o votca prin posta + 400 grame de placinta cu branza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teo iti dau un sfat prietenesc nu te mai complica tu cu problemele serverului pentru ca:

 

   1. Tu in calitate de simplu "Membru" nu ai de ce ( si nici voie ) sa spui tu ce si cum sa actioneze staful in metodele lor de dezvoltare a serverului

   2. Nu esti cu nimic interesant daca incerci sa te bagi in treburile de administrare a serverului, plus ca doar prin simplu fapt ca ai o gramatica de prescolar demonstrezi doar incultura inducand lumii stres si nervi

   3. Nu vei primi niciodata Helper / Moderator / Admin cu un comportament ca acesta

 

In principiu calmeazate, fi si tu in ton cu lumea, adica mai relaxat ca administratori serverului au mereu problema in maini.
 

Edited by MardareCristian
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

I like this one                                          ^

                                     l

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasati-mă in pacea ca sincer sa fiu toti va comportati de parcă tot ce face staff-ul e secret naţional, al americii de pildă

Share this post


Link to post
Share on other sites

Banana eu joc.dar m am lasat cand m a omorat pe mine si pe un prieten care aveam pistoale si topoare si el avea doar o piatra :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai omule, vezi-ti de treaba ta. Cand baietii astia termina, o sa deschida serverul. Cand il deschid, vor face public nu tin secret de stat. Calmeaza-te cu mistourile, figurile si toate magariile ca nu esti in masura la varsta pe care o ai. Daca nu iti convine ceva, nu te tinem de mana, poti sa pleci. (Nu o sa ne fie dor de tine ;) )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasati-mă in pacea ca sincer sa fiu toti va comportati de parcă tot ce face staff-ul e secret naţional, al americii de pildă

Omule! Avem formalitatile noastre ce trebuiesc respectate. Nu vii tu aici sa ne spui noua cum sa ne organizam si cum sa procedam in anumite circumstante si totodata ceea ce se dinscuta in staff trebuie sa ramana in staff iar astfel ca tu prin putinul pe care reusesti sa il afli nu reusesti decat sa induci lumea in eroare. De unde si pana unde crezi tu ca jucatorii vor fi afectati de lucrarile ce se efectueaza in cadrul serverului de minecraft? Ai discutat tu ceva cu Mirel0, VRazvan sau waS de spui lucruruile astea? 
Si da, multumita mie Daniels nu este sanctionat prea drastic asa ca hai gata cu discutiile pe tema asta ca deja cam enervezi membrii de pe forum si nu e bine. Inteleg ca vrei sa ajuti dar mai bine nu fa misto si da cu piciorul in tot ceea ce cladesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...