Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Teodoare vrei sa spui ca eu sunt marioneta cuiva? Veziti de orele tale de romana ca si asa nu ai destule si nu mai comenta tu stanga dreapta, prost am fost cand mi-am cerut scuze! Te credeam baiat cu bun simt insa tot ce reiese din tine este incultura si prostie. Nu am comentat nimic ca iti bagai coada in lucrurile stafului atunci cand a fost demotat pe nedrept "Daniels" , rareori am zis ceva de scrisul tau infect acum vii si spui ca eu si Radian suntem marionete. Cu prima ocazie cand vad ca faci ceva incorect te ard, fi atent!

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt atent nu mai fa tu amenitari ca radian si am zi ca tu esti marioneta lui radian pe il doare undeva de server si nu uita ca tu esti in perioada de testare la fel ca catalin si fa amenintari ca eu is pergatit cu fraps-ul ca stiu ce va poarta pe voi cojoaca ai noroc ca ai devenit helper a pus vorba buna radian si poate el ti-a zis niste raspunsuri 

ps:Nu-ti lua lumea in cap ca esti din staff nu esti ferit sa iei ban sau jail , sau mut.Deci mai bine incearca sa fi si tu "independent" (daca stii la ce ma refer, domnule limba romana )

+edit: scuzele tale nu erau oricum sincere stii-am ca le-ai scris la misto , Hai pa !

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incetati .Nimeni nu este marioneta nimanui :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Calm calm teo incepi sa exagerezi nu afirmatiile stupide , nu este adevarat . Nu mai spune ce face staff-ul , de unde ai acele informatii  de manipulare ? Deja intreci masura 

Share this post


Link to post
Share on other sites

te sustin teodor !nu te lasa la ei !

 

JOS METAL :))

Edited by Dragosh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu dar ma enervez ca voi ( radian , guard ) ma corectati cum scriu eu, cum inteleg eu , cum gandesc in loc sa se ocupe de server (radian) si acum imi pun frapsul si fac cum scrie in regulament la sectiunea admin si fac screen cum a facut atunci daniels pt semaru ca daca ma acuza pt niste fleacuri sa arat dovezi si despre ei ... si mai  am de zis ceva daca vrei sa sti (metall , razvan, was sau mirel )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intradevar sunt in perioada de teste insa am dreptul la libera opinie si pot actiona fara dar si poate asupra greselilor tale. Nu-mi incepe mie cu teorie ca cica te corectez si te simiti persecutat. Atata timp cat te crezi "smecher" in teoriile adminatului normal ca lumea se revolta. Pentru tine omul bun e ala care iti da, nu ala care are dreptate. In primul rand nu a pus nimeni o vorba buna pentru mine, daca nu aveam calitatile unui helper nu il luam si punct. Scuzele pe care ti le-am oferit au fost facute pentru a-ti arata faptul ca poate m-am inselat si am luat concluzii incorecte. Insa acum tot ce ne demonstrezi este ca ai mentaliatea unui copil de 7 ani ce vrea razbunare. Poti tu sa iti activezi "Fraps" "ManyCam" si toate programele pe care le vrei insa sa stii un lucru de la mine "Nu regulile il fac pe om ci felul in care se comporta in situatii speciale". Poti acum sa imi faci report la tot staful insa nu stiu cine are dreptate eu sau tu? Hai bafta si succes in continuare alt off-topic nu mai fac pentru tine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hopa ce avem noi aici? Incetati cu cearta ca nu imi place ceea ce vad in sectiunea asta si ma simt nevoit sa imi folosesc butonasul magic.

In concluzie limbajul vehement poate fi sanctionat si el de acum in colo printr-un warn sau alte sanctiuni.

 

In privinta problemelor ce sunt legate de catre membrii Helpers Team si Moderators pe server. Tin sa va mentionez ca daca ei gresesc cu ceva si incalca regulamentul sunteti liberi sa postati in aceasta sectiune: http://forum.egaming.ro/forum/777-reclamatii-admin/

In cazul in care problemele apar pe forum aveti aceasta sectiune ce va rog eu sa o utilizati: http://forum.egaming.ro/forum/171-feedback/

 

Astfel ca,voua va plac merele pe minecraft? Returneaza doua copanele de pui iar satiratoa poate fi comparata aceea a painii sau a carnii.

Edited by EuSuntAla
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preview of my new temple!

 

ln09.png

 

Cum arata? :):X

 Nicule, iti aduci aminte? =))

Guard, hai cu lana alba ca ai de lucru =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guard nu ai ramas cumva fara golemii ? ups :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa ii ierte :(
Am facut asta doar pt iron :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba eu sper sa nu-i visez :))

Şi soarta frate daca n-ai grijă de casă ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba eu sper sa nu-i visez :))

Şi soarta frate daca n-ai grijă de casă ...

 

E un templu ba! Fie ca spiritul lui Daji sa va cutreiere mintea in fiecare noapte si sa va bantuie alaturi de bestia trimisa din ceruri!

Edited by EuSuntAla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi ca-l trimit pe Chuck Norris dupa tn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mirel, vezi ca imi detecteaza proxy pe contul dany007    . Ma ajuti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce dij... ?!

(Daniels daca vezi asta suna-ma)

Razvane vezi sa nu te creada cineva cu povesti de aste... :)) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce dij... ?!

(Daniels daca vezi asta suna-ma)

Razvane vezi sa nu te creada cineva cu povesti de aste... :))

Eu nu cred in religii ci in culturi :) Astfel ca sunt liber cugetator. Daca tu crezi tot ce iti spune biserica asta e :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pun pariu ca Jack e Penticostal :))

 

Are rude ce au luat parte la cruciada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu cred in religii ci in culturi :) Astfel ca sunt liber cugetator. Daca tu crezi tot ce iti spune biserica asta e :))

 

 

Pun pariu ca Jack e Penticostal :))

 

 

Are rude ce au luat parte la cruciada.

is baiat de preot 

nu-s peticostal ( am, coleg de clasa si ma cert pe partea de biserica)

ce cruciada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

=))))))))))))))))) Maxim !!! Razvane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...