Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Nu avem chef 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ati intra, ar fi playeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ar fi playeri ,am intra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer pe mine m-a plictisit minecraftul la maxim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer pe mine m-a plictisit minecraftul la maxim

Pentru ca habar nu ai sa te joci?

 

Mie nu-mi place versiune :((  fara x-ray :((

Habar nu aveti sa va jucati corect?

Exista x-ray si pentru versiunea 1.7.9-1.7.10 doar ca serverul are protectie!

Edited by BechesCatalin
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru ca habar nu ai sa te joci?

 

Habar nu aveti sa va jucati corect?

Exista x-ray si pentru versiunea 1.7.9-1.7.10 doar ca serverul are protectie!

Ba catalin hai du-te ci culca-te ca esti foarte obosit stiu sa joc minecraft mai bine decat sti tu :))) tu te auzi vorbind cand pe serverul vechi erai cel mai prost helper care se mai si apuca sa fure case si dupa cand l-am redeschis cu Radian si Redone erai primu cu x-ray de pe server :))) Hai du-te si culca-te  :noob:  :noob:  :noob:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu are rost sa ma cert cu tine pentru ca oricum i-ti dau clasa.Eram singurul helper activ(nu o lua personal Guard).Cand va-ti mutat langa mine: Cata ai niste lana, ai niste fier, ai niste diamante, ai cai verzi, ai ..... .

Si daca nu stiai substantivul propriu se scrie cu prima litera mare oriunde s-ar afla in propozitie/fraza, dupa cand l-am redeschis??????, poate voiai sa zici dupa ce, nu de alta dar nu prea da bine la urechea interna si senzatia constienta, doar la fizica ai ramas corigent, nu si la L.L. Romana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si acest topic pana la urma pentru ce este? Pentru a va certa sau pentru a da niste sfaturi si niste idei ?    Zic si eu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzele mele Cristina, dar pe aceste pagini ai sa vezi asa ceva din partea lui Teodor si Daniels, persoana cu care se cearta e diferita de fiecare data.

Nu o sa mai raspund la nimic din partea acestor 2 bufoni pentru ca o sa am numai necazuri!

Asa ca sa vedem daca cedeaza si prostul, pentru ca eu am cedat deja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cristina nu il baga pe ciumpalacul asta in seama,noi vorbim aici normal si el se baga asa in seama cu comentari penibile,crezandu-se el cine stie ce Domn profesor,sincer Guard a fost de vreo 10 ori mai bun Helper decat tine

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Catalin daca iti dau o palma te fac planor ... de unde stii ca are protectie... ai  incercat... si am facut o gluma 

Trebuie sa ai o boala deosebita sa comnentezi asa prost...

Parca ai fi mai bun ca noi... erai cel mai hot din staff pana si Dan cand era helper fura mai putin ... si ceream de la tine ca erai fraier si dadeai

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Catalin eu nu am nimic cu tine personal dar nu mai comenta fara sens daca nu sti intelesul unei glume,daca nu mai joc minecraft e pentru ca nu imi mai place,nu ca nu mai stiu sa joc,deja joc alte jocuri mai faine decat minecraft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am nici eu nimic cu tine... si nu mai zic nimic ca iar ne apucam!

Catalin daca iti dau o palma te fac planor ... de unde stii ca are protectie... ai  incercat... si am facut o gluma 

Trebuie sa ai o boala deosebita sa comnentezi asa prost...

Parca ai fi mai bun ca noi... erai cel mai hot din staff pana si Dan cand era helper fura mai putin ... si ceream de la tine ca erai fraier si dadeai

-i-ti*

-nu sti ce ii ala planor daca nu te uiti pe net.

-mi-a zis Nepotu ca are protectie

-nu sti sa folosesti punctele de suspensie

-nu stiam ca exista boli psihice care sa i-ti afecteze scrisul sau sensul frazelor pe acest forum

-nu cred ca in comentariile mele exista erori asa mari incat sa nu se inteleaga aproape nimic ca in comentariile tale, chiar nu vezi ca aproape toata lumea i-ti scrie pe forumul asta ca nu scrii corect, dar o sa comentezi iar si iar si iar....

-is mai bun ca tine la orice aspect pozitiv

-ce sa fur,de la cine, Daniels ce a furat, si de la cine?

-eram fraier sau eram domn?,cand aruncam iron pe jos veneai sa maturi de el mai ceva ca gunoieri strazile

 

 

 

Uitate la comnetariile lui Guard, MetallxD, Radian sau Razvan si mai invata!

Edited by BechesCatalin

Share this post


Link to post
Share on other sites

iti se scrie fara cratima :D>

 

ce mai faceti ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ma tu ,eu is happy am luat corijenta la fizica  <:-P  <:-P  <:-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Catalin sigur tu cam ai cam prins tupeu si esti si tare in gura... fraier iti e legat .... cum a zis Dragosh e lega...
si ce tupeu ai parca ai fi mai presus decat toti plejean p..... 
 

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba gata,taceti aici vorbim de Minecraft,nu de certurile voastre aveti PM,chat pe fb,Skype  aici stresati lumea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asai Daniels, vorbim de minecraft..., si din cate stiam homo sapiens ii mult "presus" decat sus scrofa domesticus!

Edited by BechesCatalin
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru prima data sunt deacord cu tine,hai sa il daramam pe teodor  :feminist_en:  :feminist_en:  :feminist_en: chiar daca e la mn acasa acum :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...