Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Scz o sa ajunga te rapa la cum esti Metal vad ca tu pe aici te crezi Seriful daca il puneam pe Radu sa se arunce in dunare si vinea politia eu trb sa merg la inchisoare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serverul asta va ajunge de rapa daca il administrezi tu dai ban-uri fara motiv , m-am uitat sa vad ce este oricum el are out din factiune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai comentati. Dovezile le veti avea maine. Chiar daca sunteti doar voi pe server si inca cativa, asta nu inseamna ca trebuie sa va faceti de cap. Nu va mai plangeti. Recunoasteti-va greseala si gata. PUNCT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si daca recunosc cu ce ma fac? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu  recunosc nimic de ce is bagat eu cu daniels in prostiile lui superradu dati lui ban , si oricum i-am dat PM mirel sper sa rezolve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Explicați și voi cum puteți să ziceți că server-ul se duce de râpă atâta timp cât el v-a banat pentru faptul că făceați bug-abuse?

Voi puteți să contestați decizia mea, a altor moderatori, admini etc. dar nu a unui owner!

Gașca voastră de copii, aveți un tupeu fantastic, încât voi chiar vă considerați "owneri" dar fără acces la comenzi. Comentați la cei superiori, nu aveți pic de respect față de noi!

Așa că, suportați consecințele, că ar fi putut fi mult mai rău.

PS: Daniels, se scrie "venea" nu vinea".

Edited by Lloyd01
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar Mirel o sa analizeze dovezile. Atunci o sa rezolve problema corect. Daca recunosti, macar nu mai te condamna nimeni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc frumos Semaru :*. Chiar mi-era lene sa le explic. :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adica ca recunosc ce ca l-am pus pe ala Bla bla sa faca bla bla m-am dus sa imi fac tema la romana si dupa o zis sa dau tpa nici nu am asistat la actiune sunt nervos si pt ca faptul 2 zile asta e da nu poti acum sa dai 10 pt asa cv pt ca eu nu am folosit asa cv candva ca sa zici bn la a 2 abatere gt
PS:Semaru am stat 4 ani in strainate am venit abea acum 3 ani nu prea le am sa scriu corect in limba romana asa ca nu te mai apuca sa comentezi ca nu suntem totii perfectii :-?

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda si o sa ajung din primu in ultimu in lederboard ce pana mea ... :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stai liniștit că tot primu o să fii, Jack e după tine care tot banat e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa 2 zile ce sa mai fiu un r####t printre ultimi  poate 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... Mirel va alege in favoarea lui metal

Aşi vrea să se deschida un topic in care sa votăm schimbarea regurilor si a dreptului staff-ului de a schimba regulile si pedepsele

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pune te rog aici niște idei pe care le ai tu, si ai dori să fie implementate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inteleg ca sunteti suparati,Dar eu v am aplicat o pedeapsa minima .Am si anuntat ca cine va mai folosi acel bug va fi banat permanent.Iar acum mai veniti si pe forum sa faceti gura ca tot eu sunt de vina.

Dovezile inca le uploadez pe youtube .Dupa ce termin le postez iar banurile se vor mari la 10 zile.

 

 

Tot eu sunt cel nesimtit ?

ePE4xJ7.png

Edited by MetallPersus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai unu la mana regulamentul sa fie stabil adică cum scrie pe forum si pedepsele sa fie asa avertisment, nu ai făcut aia ban permanent ,pe alte servere iti da jail pt orice ,ban atunci cand ai făcut de exemplu la trei greşeli concrete nu asa pri presupuneri ca la metal si ...(nu-i zic numele ,n-am chef sa ma cert cu el )

Da imi dai ban ca m-am uitat la ea

Si scrie ceva de mine acolo

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi nu s-a respectat sancțiunea de ban permanent, a-ți primit mai puțin.. Nu sunteți mulțumiți?
Bă Metall, de ce nu respecți regulamentul??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inteleg ca sunteti suparati,Dar eu v am aplicat o pedeapsa minima .Am si anuntat ca cine va mai folosi acel bug va fi banat permanent.Iar acum mai veniti si pe forum sa faceti gura ca tot eu sunt de vina.

Dovezile inca le uploadez pe youtube .Dupa ce termin le postez iar banurile se vor mari la 10 zile.

 

 

Tot eu sunt cel nesimtit ?

ePE4xJ7.png

Mda dupa ce ca ne mai si spionati cu social spy ce vrb pe f chat,Metal nu te mai chinui cu upload la video ala eu am recunoscut e adevarat,nu am participat la actiune imi pare rau imi asum partea mea de vina asta este dar nu poti sa imi spui ca imi dai 10  zile ban pt asa cv pt ca eu nu am participat la actiune adica nu l-am ajutat asta ca i-am zis sa faca ,daca eu il pun sa se arunce de pe pod,se arunca? Sper ca voi din Staff sa va treziti si sa faceti cv cu sv asta publicitate pe forum&diverse site-uri pt ca se va duce de rapa odata  sv asta,cand am intrat pt prima data eram peste 30 si acum abea suntem 10 printre care 6 din staff,faceti cv si nu lasati sv sa fie ca unu fantoma pt ca e pacat de el ...

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunteti .... O sa postez si video cand o folosesti.si daca mai continui primesti ban permanent si terminam cu toata sarada.

 

Iar tu daniels...Nu ai nici o scuza .Chiar daca nu ai participat decat cu indrumari si ai fost prezent in timp ce Jack reproducea bugul pentru interesul vostru tot aceasi pedeapsa meriti. Tot pe mine ma luati de rau dar eu o sa am discutii cu stafful pentru ca nu am procedat corect si nu ati primit toti 3 permanet.

Ati facut mare sarada pe forum si ati atras multimea aici.Bravo,multumesc pentru multumire...

Edited by MetallPersus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am zis ce voiam sa spun 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa deci vrei sa zici ca ar trb sa primit Ban permanent ? Edit NU AM FOST PREZENT chiar deloc mam pus afk cred ca am si zic pe /f chat iar cand am reintrat Radu mi-a pus da tpa am dat tpa si sigur tu erai acolo si mai facut da nu ai dovada ca am fost prezent mereu acolo pt ca eu nici nu cred ca am stat mai ,mult de 10 secunde 

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar trebui sa vezi cand iei ban

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cica dacă ameninţam luăm ban, de ce metal nu ar lua ban sa vadă cum este

 

=))  Da metal cum iti permiti sa ii ameninti? Nu e corect ceea ce faci ma :((   :lolidiot:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

=))  Da metal cum iti permiti sa ii ameninti? Nu e corect ceea ce faci ma :((   :lolidiot:

/:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce inseamna " Faceti repede 40 50 stackuri si valea de acolo "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...