Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

La mn nu a fost furtuna :-?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai are careva sugestii pentru minecraft? :> Sunt curioasa ce va mai trece prin cap. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va supăraţi ca zic aici el si-a pus protecţile azi si mi-a luat casa ca sa ma mituiasca si e casa mea e ce are dreptul sa mi-o ia stia ca am ban si a profitat că mi-a dispărut protecţia de pe casă si empire ca sa mi-l fure =>abuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vom rezolva problema maine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Habar nu ai ce vorbesti, ''ca sa ma mituiasca'' ??????? Sti macar ce inseamna asta? ''Abuz'', iar, abuzul ii ceva ce faci excesiv, asupra cuiva sau asupra a ceva!

 

 

ps:ganditiva mai mult inainte sa scrii ceva, si daca nu sti ce semnificatie are un anumit cuvant----> google, ca nu pui cate o virgula, ca nu pui o cratima.... I se poate intampla oricui

Share this post


Link to post
Share on other sites

ai o problema frate ... lupul nu isi schimba naravul si ai mai luat case , pana si pe a lui metall 

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

PS:Abuz-> de 20 ori cand dai tu tp la mn ;)
Vreauu inghetata :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am dreptul sa te verific, doar reclamatia a-ti facuo la sectiunea de admini!

+ danicraft a facut abuz de comanda /tpa

, de nu mai intelegeam nimic!

Lu'metal nu banuiesc ca nu are nevoie de alea, v-am mai spus sa va ganditi mai mult cand postati!

 

 

Domnul guard a mai avut o altercatie cu tine, teodor , eu nu o sa ma mai chinui cu voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

iti dau un sfat recunoaste si tu odata , ca noi stim pre multe despre tine, daniels ti-a zis raspunsurile, si nu ai dreptul sa verifici acel drept il au moderatori cu vanisul tu vi si ne furi tot asa, si abuz de bug ai spatr piatra sfarsitului in neher.... :P pluis ca ai trecut de ea , am coordonatele si pot sa arat frumos la admin , ca doar ti-ai pus si protectie si nu nega ca am dreptate... o zi frumoasa sa aveti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Credeam ca numai Chuck norris putea sa sparga piatra sfarsitului :O Vreau inghetata :(:((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Credeam ca numai Chuck norris putea sa sparga piatra sfarsitului :O Vreau inghetata :(:((

Si eu cine is ma?

Teo, Metall stia de treaba asta... da nu mai scrie deastea aici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da catalin.in legatura cu casa mea :)) De ce ai pus protectie in ea...aveam si eu o casa cu 3 camere si pe aia mi ati furato :(... Am vazut mai de mult oricum :D

In legatura cu bugul vom discuta in staff si vom vedea ce pedeapsa va exista pentru reproducearea bugului.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Catalin ii un tigan fura case la puscarie cu el :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu nu sti prin ce perioada de rasism am trecut eu in italia in 2008 astia daca le comentam m-a luau la bataie ca eram roman,da tot cu baietii ii asteptam la iesire ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniele se vede cat de cult esti :)) Frate esti negru? Italienii aia erau negrii sau mongolezi? Habar nu ai ce e ala rasism :)) doamne iarta-ma ce incult  :lola:  :lola:  :noob:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guard taci naiba daca nu sti nica,rasismul nu inseamna ca trb sa fi negru,prin cate chesti am trecut eu pe acolo,romanii furau de la italieni si asa era daca erai roman oricine credea ca furi,si alte rahaturi daca nu sti nica pe viitor nu mai comenta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

M am cam plictisit sa vad atata ura si cearta...Terminati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Şi eu aşi vrea să înceteze dat văd ca Guard iar face pe cultul cu noi .

+edit ionuţ văd ca e oleaca beat si lui Guard ii place sa comenteze => se bagă unde nu-i fierbe oala

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniele poftim si documenteazate : http://dexonline.ro/definitie/rasism

Nu imi place sa ma cert, ba chiar sunt o fire calma si sociabila insa cand vad atata emancipare si inteligenta de balta pur si simplu ma desgusta. Oricum sunt umit cum voi inca mai jucati pe server la cate a-ti facut si la cate tactici de "pupincurism" a-ti aplicat ar trebui sa va fie rusine si sa stati in banca voastra fara sa vorbiti. In plus a-ti aduce un ajutor serverului daca incercati o alta comunitate.

Va zic de acum ca eu nu voi mai vorbii nimic cu voi am crezut ca puteti fi niste oameni normali insa prin voi se reflecta comunitatea nostra romana. 

Edited by MardareCristian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guard ma-r ajuta mai bine daca tu ai tacea din gura,si sa iti vezi de branza nici mie nu imi place sa ma cert,dar eu stiu ce e pt ca am trecut prin asta nu trb tu sa vi si sa imi dai tu linkuri pt dex,PS:pe cine pup eu in cur ma? Nu iti comvine ca joc pe sv ca stau pe comunitatea asta,poti pleaca out! Da nu imi zici tu mie sa plec.

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi dacă faci pe inteligentul lăsate de mc şi punăte pe învăţat si mai ieşi si tu din casă ca nu pre cunoşti lume

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...