Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Bă terminati...mereu este de comentat,cand eram eu comentați de mine,cand lipsesc trebuie neapărat sa te iei de altcineva din staff....continuati sa sacaiti, teo și daniel..și poate vă dau ban permanent aveți PM,discuțiile generale nu sunt pentru așa ceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haideti sa ne certam pe tema faptului ca trebuie sa ne oprim din certat! Si ba nu ma mai copiati! Doar eu sunt nebun in sectiunea asta iar voua nu va place nimic!

Sade rata pe colac! Mac! Mac! Mac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bă terminati...mereu este de comentat,cand eram eu comentați de mine,cand lipsesc trebuie neapărat sa te iei de altcineva din staff....continuati sa sacaiti, teo și daniel..și poate vă dau ban permanent aveți PM,discuțiile generale nu sunt pentru așa ceva

Ia mai taci si tu din gura ca ma enervezi adica lui stiti sa ii luati apararea ca ii din "Staff" vai dar cand comenteaza fara sens si se crede nush ce nu stiti sa ziceti nica hai pa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Credeti cumva ca suntem la piata? V am lasat o zi.ati completat 2 pagini numai cu cearta.v am lasat si a doua ,ati completat inca 5 .

Pai ce facem noi aici .Daca mai vad asa ceva incep cu warn ...Vreau sa vad discutii despre minecraft.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serverul e inchis acuma (Metal fa ceva)

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metall a incercat.Fara succes.Asteptati poate isi revine singur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu iti revine,metal fa ceva

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yuhu. Vreau Ciocolata. Neni Metall :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreau inghetata :(( Dati drumu la server!!! :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metall cu cearta noastra facem topicul de mc mai po######r... si are dreptate daniels cand e vorba de cineva de la voi din staff ii luati repede apararea , noi ne certam cu el ca se crede "Usa de biserica " pe langa mine , daniels , alynu, si restul player-ilor care nu sunt din staff (puterea te corupe). 

+edit faceti ceva la server, sau cerei lui Mirel sa iti dea consola....

Mirel TE RUGAM DA-I CONSOLA LUI Metall

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMULE TU ESTI ")*$U*!)@$U*012hrSDFBHklasdbn fkjasdbfkasdjbn" pentru tine un /tp si comenzile de legendar ma fac pe mine puternic? Tot ce pot sa fac este sa ajut lumea, insa tu consider ca orice lucru care nu il ai tu este un abuz. Iti aduc aminte de bugul din nether? sau de bugul cu sinele? nu comenta tu atata timp cat esti patat. 

Metalle fa ceva caci inca 2 remarci dinastea si imi ies din minti ... nu mai rezist...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniele se vede cat de cult esti :)) Frate esti negru? Italienii aia erau negrii sau mongolezi? Habar nu ai ce e ala rasism :)) doamne iarta-ma ce incult  :lola:  :lola:  :noob:

Poftim asta este ca o jignire si deci nu mai comenta.....: http://www.dictionardesinonime.ro/?c=incult

si pt. cei care le este sala:  INCÚLT adj., s. ignorant, necultivat, neinstruit, neînvăţat, prost, semidoct, simplu, (livr.) agra-mat, ignar, (înv.) gros, neabeţedat. (Persoană ~.) 

(Dicţionar de sinonime) 

si uitate la ce am subliniat :D;)

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate nu mai am timp sa ma ocup de server.Trebuie sa caut pe cineva care se pricepe la java si pana atunci serverul o sa fie Inchis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai fa niste teste :ca de exemlpu daniels stie ceva cu srv de mc sau vezi si tu alti player-ii ca sunt... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce zici acolo Teodor? :-? (Guard calmeaza-te ca faci spume la gura :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si de ce nu poate ramane deschis serverul mirel0?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am zis ca aveți PM pt ceartă nu ați încetat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa ce se termina cearta se trezeste radian sa ne-o aminteasca :)) mai bine cu comentai :))

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Nab ;) )

Edited by Daniels

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Nab ;) )

 

confirm :))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi doi ma speriatii :O

 

Si tu. Cred ca ai habar de ce ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...