Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

Faceti ba ceva cu protectie anti pvp , vin toti @!$@!$!@ #! si te omoara pe la spate si faceti sa nu mai poata sa dea nimeni /cprivate la usa ta ca nu mai suport , o gramda de 4@#$@#$@ de servaru asta .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce sugestie , ca odata era protectie PVP si asta cu usile e bug cred , mie mai mereu se gaseste unu sa imi blocheze usile .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugurile au fost corectate.Cand intrati in joc va rog sa ma cautati daca aveti casa sa va pot da iar protectiile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce sugestie , ca odata era protectie PVP si asta cu usile e bug cred , mie mai mereu se gaseste unu sa imi blocheze usile .

 

In legatura cu /cprivate pe usi. Dupa ce iti faci usa dai /cprivate pe ea nu o lasi asa. Daca un jucator vine si da /cprivate pe o usa care se afla la tine in protectie iei legatura cu un Admin.

 

 

3 a) Este interzis sa folositi comanda /cprivate pe usi / chesturi / furnace care sunt pe protectia altor jucatori. (Care sunt acoperite de cubul de diamant)

  • Prima abatere: Ti se da o sansa sa scoti protectia dupa chest / usa / furnace. Daca refuzi trecem la a 2-a abatere.
  • A 2-a abatere: Jail 10 ore
  • A 3-a abatere: Ban 3 zile
  • A 4-a abatere: Ban 7 zile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu o problema , daca vrei sa devi helper/ moderator sau Admin unde se fac posturile cu cererile? Si ce ar trebui sa stim de ex pentru helper: sa stim toate comenzile si regulamentul?

Daca se mai poate mai faceti voi un topic cu cereri dastea.

Si vizitati sugestiile mele , si daca va plac dati pro si va rog tare mult un comentariu, aveti si detalii ce sa scrieti in comentariu.

Daca mai gasiti si voi jocuri interesante pe care am putea sa le punem in joc scrieti in comentariu. 

Si sper sa se  rezolve cat mai repede problemele cu protectiile...

                                                                            

 

                                                                       GXrIGdU.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu o problema , daca vrei sa devi helper/ moderator sau Admin unde se fac posturile cu cererile? Si ce ar trebui sa stim de ex pentru helper: sa stim toate comenzile si regulamentul?

Daca se mai poate mai faceti voi un topic cu cereri dastea.

Si vizitati sugestiile mele , si daca va plac dati pro si va rog tare mult un comentariu, aveti si detalii ce sa scrieti in comentariu.

Daca mai gasiti si voi jocuri interesante pe care am putea sa le punem in joc scrieti in comentariu. 

Si sper sa se  rezolve cat mai repede problemele cu protectiile...

                                                                            

 

                                                                       GXrIGdU.gif

Problema cu protectia a fost rezolvata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani baietii ! Multa sanatate si fericire va doresc .

 

@: In loc de diamantul ala de la semnatura, am sa pun un cacat sa vad daca-l mai loati si pe ala.

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

31e) "aSisT: Ma beep pe sv-ul vostru"

31f) "aSIsT killed [Newbie]George"

 

ce rau e asistent:)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,dati-mi si mie un link de download va rog :D (nu am cont de filelist) si daca s-ar putea un mic tutuarial,nu prea le am cu minecraft-ul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fratilor nu-mi merge serverul ce sa fac? Imi apare 15/30 si cand intru pot zbura si toate fara sa ma loghez si daca vreau sa ma loghez tot nu merge si ma scoate afara.

E bug?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca sa instalezi iar mc si vezi poate merge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,care ma poate ajuta sa-mi descarc minecraft un launcher ceva? Am incercat de mai multe ori dar cand intru in Minecraft.exe nu se intampla nimic!

 

Imi dati un link cu launcher-ul si un mic tutorial va rog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am reinstalat si tot asa face cica :conexiune pierduta dar merge bine internetul...

Nu stiu ce tot are...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda,nu e de mine minecraft-ul,nici macar nu stiu sa imi fac cont de minecraft..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema mea este urmatoarea: Sigur nu merge de la net, dar nu inteleg, serverul de SA:MP egaming merge, cu foarte putin lag dar merge. Deci imi arata ca merge serverul , adica imi arata sloturile , cand intru pe el  nu ma lasa sa ma conectez adica daca dau /login ... nu zice nimic , zice doar ca sunt pe o protectie si atat si dupa ma scoate si apare eroarea asta:

d0z4EZA.png?1

Dar sigur e de la net sau am vreun virus ceva... Sper ca maine sa mearga, si daca o tine tot asa va trebui sa formatez PC-ul....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are dala prin sarma

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...