Jump to content
Sign in to follow this  
George Mihai

Discutii Generale

Recommended Posts

da chiar cand se deschide serverul ca ma plictisesc ca stau de ceva timp... >:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

da chiar cand se deschide serverul ca ma plictisesc ca stau de ceva timp... > :(

 

E grav daca toata ziua stai numai pe Pc si te joci... Fa si tu ceva folositor, cum ar fi sa inveti sa scri romaneste....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai traiesc breee! Doar ca mai avem o sectiune de discutii generale >:) si cam uit de asta :))

pacat ... :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

rs1x3E5.jpg

 

ufLvNNt.jpg

 

kAzYpSN.png

 

5yJbI5A.jpg

 

De plictiseala >:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai faci si in ciuda  :| " laic "  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deschiderea? nu mult :D

Asteptati 

 

BTW , 5-6 luni :))

Edited by Little

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei chiar am facut o pădure chiar fantastică la spawn :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce?!!...

creca ma las de mc. pana atunci

sincer a fiu din ce cauza dureaza asa mult, ca daca eram eu ma grabeam oleaca... :)

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar mai facetii si voi o poza la server ca sa stim si noi ce ati adaugat si ce ati scos, si poate o sa vina uni cu sugestii noi pt. server

Share this post


Link to post
Share on other sites

tot acolo e capul tau pe masa  de lucru...?

imi place iesirea din spawn dar sa facetii si semcercuriile alea care erau pe vechea mapa, mie imi placeau... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bă , tu ești batut în cap? ești bolnav ? Tu nu vezi că nu te suporți singur ? Știu părinții tai ce grad de handicap ai ? Nu poți aștepta încă 2 zile , așa disperat ești ? La vârsta ta ieșeam afara și ma jucam , nu stăteam în casă să aștept după un server să se deschidă. Maturizează-te .

 

Ps. Ar trebui să îți iei o viață .

Edited by Exo

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce vrei ?!...

ba ai grija nu ma enerva... 
ia zi cati ani ai de tot de dai mare 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ușor Bruce lee sa nu te spargi , păi Îți pot fi tată :-? , ia arătă cum faci tu când te dezlănțui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba de tot zici ca esti matur , ia nu te pune cu astia mai mici in gura( si esti mai mare decat mine cu un an)

si poate parinti tai au handicap pentru ca te lasa la varsta asta pe calc, certandute cu copii mai mici decat tine, in loc sa ai o iubita, a mergi in club, sa stai cu prietenii.
:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

poate, te invit sa te certi cu Exo, poate reusiti sa-l deschideti :)

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teo faci ce vrei.... Sa știi ca nu e așa usor sa pregătești serverul pentru public....sunt multe de facut (construire /scripting). Daca tu crezi ca crearea a 10 topic-uri va ajuta la deschiderea svr -ului mai repede, te înșeli.

Poți să te lasi de mc....nu te bate nimeni la cap să joci.Încearcă să ai răbdare ca se deschide in curând.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ba de tot zici ca esti matur , ia nu te pune cu astia mai mici in gura( si esti mai mare decat mine cu un an)

si poate parinti tai au handicap pentru ca te lasa la varsta asta pe calc, certandute cu copii mai mici decat tine, in loc sa ai o iubita, a mergi in club, sa stai cu prietenii.

:)

Like =)) , îţi dau o poza cu prietena mea să te ejaculezi mai ușor ? Tu dacă vezi păsărică faci parkinson ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta asteptam sa imi ziceti si mie scurt si la subiect, nu ca mai dureaza sau nu stiu eu ce. Sa imi raspundeti si mie, ca doar la cei lalti le-ati spus cu adevarat.

da stiu ca sunt multe de pus ,dar vroiam sa stiu din ce cauza ca mie daniels imi zice in fiecare zi din nu stiu eu ce cauza....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dureaza atat pentru ca server-ul nu apare batand din palme, iar un host bun nu gasesti la orice colt de strada...

Mai aveti putina rabdare...

 

My house: W6MBhQk.png

 

Mirel0's house: g0maJIh.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

wasa?

de unde ai acel text pachet

Edited by TeodorIvascu

Share this post


Link to post
Share on other sites

De pe net.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...