Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Andra a lansat videoclipul pentru 'Inevitabil va fi bine'! Vezi cum arata si cine mai apare in videoclip!

Recommended Posts

Andra a lansat videoclipul pentru 'Inevitabil va fi bine'! Vezi cum arata si cine mai apare in videoclip! 

 

 

stire9841image.jpg

 

Asa cum a spus de cateva ori inainte de lansarea aceste piese, mesajul e unul simplu: 'oricat de dificila ar fi la un moment dat viata, pana la urma toate problemele isi vor gasi o rezolvare si “Inevitabil va fi bine”.

 

 

Vezi videoclipul:

 

 

 

 

Pentru acest clip Andra l-a avut ca regizor pe Iulian Moga iar filmarile au fost foarte distractive, un lucru ce iese in evidenta si prin clipul in sine. 

 

 

stire9841image.jpg

 

 

O surpriza o reprezinta aparitiile extraordinare ale altor cantareti si artisti in acest clip ca Delia, Cabron, Smiley, What's Up, Connect-R, CRBL sau fetele de la Red Blonde.

 

 

inevitabilvafibineenoul.png

Sursa : MTV.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia e foarte frumoasa.

Dupa parerea mea va face "furori" prin cluburi pe la radio ...

Nu e o noutate ca Andra ne surprinde de fiecare data cu cate o piesa cantata de ea, care in scurt timp ajunge HIT.

 

Imi place la aceast videoclip faptul ca apar majoritatea artistilor / dansatorilor  romani , iar am observat ca Andra incepe sa ii "lanseze" pe cei de la Romanii au Talent prin videoclipurile ei.Un gest frumos din partea ei, de acea este printre cele mai iubite artiste din Romania :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoase atat videoclipul cat si melodia.

Cum spunea si alert , o sa fie in topuri mult timp de acum in colo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa piesa, am asteptat cu nerbdare sa se lanseze.Inca odata se vede ceea ce pot romanii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...