Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Nayer

The Haunting in Connecticut 2

Recommended Posts

-Poster: xVsLmGo.jpg


 

 

-Regia/Autori: David Coggeshall

 

-Roluri/Actori: Chad Michael Murray, Katee Sackhoff, Abigail Spencer, Cicely Tyson, Emily Alyn Lind, Andrea Frankle, Lauren Pennington

 

-Gen: Horror

 

-Data lansarii: 01.02.2013

 

-ScurtaPrezentare: Filmul este continuarea originalului "The Haunting in Connecticut". Fiind inspirat din realitate, spune povestea unei tinere familii care îşi cumpără o casă istorică în Georgia. Lisa, Andy şi micuţa Heidi se mută în noua lor locuinţă însă la scurtă vreme fenomene ciudate încep să le tulbure liniştea. O prezenţă neobişnuită le va face viaţa un calvar. Heidi începe să vadă fantomele celor care în trecut au murit în această locuinţă. Andy şi Lisa se interesează despre istoricul casei şi vor afla că aici au avut loc multe crime în trecut.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa trailer nu cred ca o sa fie la fel de frumos ca primul, dar totusi o sa arunc o privire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat la  film a fost smen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trailer-ul mi se pare interesant , o sa vad cum este primul pentru ca nu l-am vazut si sunt "nebun" dupa horror.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu l-am vazut , dar o sa ma uit cand pot , mi-l notez undeva si o sa ma uit . Am vazut particele din el pe YouTube si mi-a placut .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...