Jump to content
Sign in to follow this  
KAHN

[Closed]Cupa Artic Combat

Sunteti de acord sa se faca o competitie de Artic Combat ?  

12 members have voted

  1. 1. Sunteti de acord sa se faca o competitie de Artic Combat ?



Recommended Posts

Salut

 

  • In primul rand mai jos am sa va prezint un filmulet cu jocul sa va faceti o idee in caz ca nu il stiati.

 

 

 

  • Pentru ca stiu ca multi depe comunitate "iubesc" jocurile de tip shooter m-am gandit ca o competitie de Artic Combat ar fi ceva nou si nu in ultimul rand ceva distractiv.
  • Aceasta competitie se poate desfasura daca se  vor forma echipe de minim 2 sau  maxim 5  membrii care vor fi dornici sa isi desfasoare meciurile.

  • Modurile de joc sunt deathmach( respawn ) ; defuse etc. si se pot face servere pe care pot intra playeri fara se mai complici cu host-uri si alte chesti,serverele vor fi facute gen lan ( la cs in retea ) dar pot intra si alti care nu au net de la aceasi firma ca tine.

  • Sa va spun cateva infor###### despre competitie:

​Vor fi 2 meciuri iar fiecare echipa va fi host pentru 1 meci.Se vor trage la sorti modul de joc si harta iar daca dupa 2 meciuri veti fi la egalitate veti juca si al 3-lea meci in care la fel prin tragere la sorti veti afla cine tine host-ul modul si harta.Mai multe informatii despre desfasurare voi posta in subcategorie daca competitia va fi acceptata.

  • Cei care sunt interesati si doresc sa se inscrie la aceasta competitie sunt rugati sa lase un comment.

  • Nu doresc sa se creeze subcategorie iar competitia sa nu se desfasoare sa fie inactiva ca altele.

  • Cine nu vrea sa se inscrie dar totusi vrea sa isi spuna parerea este rugat sa voteze in pool-ul de mai sus.

  • aSisTeNt este deacord cu ideea si va fi "sponsor" sustinand competitia cu premii pe forum.

     

Edited by kahn95

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sunt de acord cu propunerea ta . Este un joc nou si in felul acesta poate vor veni mai multi membrii pe comunitate !

 

Jocul acesta seamana foarte mult cu CrossFire

Edited by ecHoO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am uitat sa precizez in primul post ca jocul este free si il puteti downloada depe net tot ce trebuie sa faceti este sa va creati un cont.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc foarte frumos, sunt de acord, comunitatii ii trebuie putina actiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro! Din cate vad eu este un joc frumos,distactiv si in felul acesta poate vor veni playeri noi in comunitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca nu prea sunt membri interesati puteti inchide topic-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...