Jump to content
Sign in to follow this  
Narcis

[Respins] Secţiune pariuri sportive

Recommended Posts

Bună ziua,

M-am gândit să îmi reiau activitatea pe această comunitate, chiar dacă am făcut câteva greşeli în trecut, şi sincer îmi pare rău pentru asta. Trecând peste asta, m-am gândit că ar fi foarte atractiv pentru comunitate dacă se va adăuga o secţiune legată de pariurile sportive, în special cele pentru fotbal. Aceasta poate fi structurată sub forma:


Pariuri sportive;
- Ponturile zilei
   - Bilet cotă 10.

   - Bilet special.
   - Bilet pauză / final.
   - Bilete useri.

- Fotbal

   - Champions league.
   - Europa league.
   - Naţionale.
   - Liga 1 România.
   - Italia.
   - Anglia / Scoţia / Irlanda / Ţara galilor.
   - Franţa / Olanda / Belgia.
   - Spania / Portugalia.

- Ghid pariuri.
- Others.

 

» După părerea mea cred că această sugestie chiar va ajuta comunitatea câtuşi de puţin pe partea userilor, nu neapărat playeri pentru servere.
» Pe lângă asta dacă nu se găseşte nimeni care are habar despre asta sau timp mă pot ocupa eu, chiar dacă în regulament scrie că este interzis să te autopropui pentru moderarea unei secţiuni dar am revenit aici pentru a ajuta la ceva.
» Încă odată îmi cer scuze pentru cele întâmplate.
AP: Rog pariorii / cei interesaţi de acest 'hobby' să lase aici un reply, mulţumesc frumos.

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista asa ceva pe eGaming :). Mai umbla si tu pe forum inainte sa propui ceva ce exista deja.

 

http://forum.egaming.ro/topic/141216-egaming-bet/

 

Contra daca isi mai are rostul.

 

Off-topic: dupa atatea si atatea nu stiu cum de mai ai tupeul sa vii aici pe forum eGaming si sa mai si propui, Narcis cel viteaz, te salut.

Edited by CaRa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu mă refeream la ceva mult mai complex, am văzut acel topic însă este foarte vag.

Nu mai încerca să mă ataci, rămâne la părerea staffului dacă sunt sau nu bine-venit aici, nu a haterilor.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

    Chiar daca nu ma priveste prea mult acest domeniu eu unul spun ca un astfel de topic chiar nu isi mai are rostul avand in vedere ca exista deja acel topic creat de catre Marci. Ar fi trebuit sa ii inviti pe Marci si Alert intr-un singur PM deoarece de ei depinde daca vor sau nu sa organizeze asa ceva ca doar ei sunt moderatorii sectiunii sport, nu vor fi obligati de catre nimeni sa iti faca tie un topic doar pentru a incarca forumul si pentru ai face pe plac unui singur membru, revin ! Mai ales ca exista acel topic deja cu siguranta vor fi playeri nelamuriti cum ca de ce exista doua topicuri de asa zise pariuri ? 

 

    Eu unul sunt contra, consider ca Marci se straduieste destul de mult sa intretina acel asa zis concurs", daca Marci considera ca il poate dezvolta mai mult e ok dar eu unul nu sunt de acord sa fie creat inca un topic de asa natura.

Edited by EuSuntAla
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este vorba de adaugarea unei secţiuni pentru devoltarea acestui 'sport', nu realizarea altuia. Citeşte din nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa cum a spus si CaRa, exista deja un topic creat pentru asa ceva [ http://forum.egaming.ro/topic/141216-egaming-bet/ ], in opinia mea Marci face o treaba buna, acel concurs este foarte bine organizat si nu cred ca necesita vreo schimbare.

 

RESPINS 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...