Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Alexandra Stan munceste si in vacanta! Vezi unde se afla si ce panuieste sa faca!

Recommended Posts

Alexandra Stan munceste si in vacanta! Vezi unde se afla si ce panuieste sa faca!

 

stire10147image.jpg

 

 

Timp de doua saptamani, indragita artista va petrece timp cu familia si cu prietenii apropiati. “De-abia asteptam sa fiu din nou acasa si sa ma bucur in sfarsit de timp liber. In aceasta vacanta mi-am propus sa ma odihnesc si sa fac lucrurile de care mi-era dor, sa merg la cinema cu prietenii sau sa ies cu rolele in parc”, a spus Alexandra.

 

 

artworkweb.jpg

 

 

In plus, cantareata are si un alt motiv de bucurie: pe 10 iunie, tanara implineste 24 de ani, ocazie cu care va organiza o petrecere, alaturi de toti cei dragi! Nu-si doreste cadouri, ci doar succes pe plan profesional: “De ziua mea, imi doresc ca toate proiectele surpriza pe care le-am pregatit pentru vara aceasta sa iasa perfect”, a adaugat artista. 

 

 

 

 

Desi este in vacanta, Alexandra isi face timp sa mai treaca si pe la studio, pentru ca inregistreaza un nou album, care va fi gata la sfarsitul verii. Pe langa asta, artista mai are pregatita o surpriza pentru fanii ei: saptamana viitoare va lansa un concurs pe pagina sa de Facebook, unde fanii trebuie sa se filmeze dansand pe noul sau single, “All my people”, iar cel mai apreciat dans va castiga un casetofon boombox personalizat chiar de Alexandra, cu vopsea acrilica!

Dupa cele doua saptamani de vacanta, Alexandra va incepe un nou turneu de promovare, in cadrul caruia va sustine showuri incendiare in tarile mediteraneene.

Piesa “All my people” a fost lansata in urma cu aproape 3 saptamani si realizata in colaborare cu Manilla Maniacs, un nou proiect marca MAAN Studio. Single-ul are si un videoclip incendiar, filmat in Bulgaria, in regia lui Ilarionov Borisov, un artist foarte popular, fost dansator profesionist.

Single-ul se bucura deja de succes in strainatate: este licentiat worldwide, iar radiourile din Italia il difuzeaza in heavy rotation.

 

Sursa : MTV.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...