Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Silvia 'De la Vegas' a revenit in lumina reflectoarelor

Recommended Posts

Silvia 'De la Vegas' a revenit in lumina reflectoarelor

 

 

6mzy.jpg

 

"Dragii mei, v-am amenințat de multă vreme cu noul meu single - <<Te vreau az>>. Acum vi-l daruiesc cu cea mai mare dragoste! Cine se regăsește în el, să dea share!" a scris cantareata pe pagina ei oficiala de Facebook, postand o fotografie si un link catre melodia ei pe YouTube

 

In imaginea postata, Silvia pozeaza foarte senzual, doar in lenjerie intima. Silvia a mai postat fotografii pe Facebook de la sedinta foto respectiva, outfit-ul ei fiind completat de o pereche de dresuri trei sferturi si de niste pantofi negri.

 

Tinuta ii pune in evidenta vedetei picioarele foarte tonifiate, precum si abdomenul plat si talia subtire. Silvia este foarte multumita de fizicul ei si posteaza deseori imagini in care poarta tinute sumare.

 

 

zq9d.jpg

 

 

Fanii au fost deosebit de incantati de imaginile de la lectiile de sarituri de la trambulina pe care le ia cantareata pentru o emisiune TV la care va participa in curand, scrie perfecte.ro.

Intr-adevar, in fotografiile de la piscina, desi poarta costum de baie intreg, care ii acopera abdomenul, Silvia arata de nota 10, demonstrand ca orele lungi in sala de fitness au meritat din plin.

 

 

su8.jpg

Sursa : MTV.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...