Jump to content
Sign in to follow this  
G4L

[Respins][Propunere]Metin2 eGaming

Recommended Posts

Salut am venit cu aceasta propunere deoarece s-ar potrivi foarte bine acestei comunitati.Asi dori sa se faca un server de metin2,care va inlocui unu dintre serverele de CS,ca si asa sunt degeaba si nu vin playeri mai deloc.Acest server v-a aduc foarte multi playeri comunitatii,dar vor fi si playeri care vor dona in joc pentru anumite lucruri cum ar fi Armura x cu bonusurile x...etc.Cu acesti bani ve-ti putea face cani si tricouri eGaming.Nu raspundeti aiurea,pe langa pro sau contra vreau sa stiu si motivul pentru care a-ti ales.Daca va fi acceptata propunerea,sa fie creata pe forum functia de Moderator Mt2eG...si inca 1,2 functii


 

Pro-Contra

Edited by G4L

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO . Sunt foarte multi jucatori de Metin2 si cred ca o sa fie 100+ mai multi daca se va face acest server de Metin2.

Edited by blacking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra,si-ti spun si de ce.

Acum spuneti toti pro,foarte bine dar va jucati MAXIM doua saptamani pe server si dupa cum ramane serverul,cu doar 50 jucatori,daca or fi si aia?

Asa ati spus si la serverele de Counter Strike ca voua va place si sunteti mareti si vreti sa jucati,dar ce-ati facut ati jucat doar o saptamana si dupa ati lasat serverul cu 5-6 playeri,asa vreti sa faceti si cu serverul de Metin2,sa-l creeze si dupa sa ramana cu 5-6 playeri?

EDIT: Uite cati au spus aici "Pro" http://forum.egaming.ro/topic/140395-acceptatpropunere-turneu-conquiztador/ si acum numai se inscrie niciunu.

Uite aici http://forum.egaming.ro/topic/111011-in-progresspropunere-server-de-dr-deathrun/ au spus multi "Pro" si numai gasesti multi playeri pe server

Sunt foarte multe daca stam sa cautam.

Edited by asereload

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...