Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Pitbull colaboreaza cu o noua artista. Cine e superba bruneta care face ravagii in showbizul american - FOTO

Recommended Posts

Pitbull colaboreaza cu o noua artista. Cine e superba bruneta care face ravagii in showbizul american - FOTO

 

 

uq7c.jpg

 

 

Respectandu-si renumele de "Mr. Worldwide", rapperul face acum echipa cu o superba indianca pentru cea mai recenta piesa a sa, "Exotic". Este vorba despre Priyanka Chopra, care, la doar 17 ani, a castigat titlul de Miss World.

In ultimii 10 ani, Priyanka si-a consolidat faima in tara natala, devenind una dintre cele mai indragite actrite de la Bollywood.

 

Se pare insa ca superba bruneta stie si sa cante, asa ca profita de talentul sau pentru a deveni cunoscuta in intreaga lume. Colaborarea cu Pitbull pentru piesa "Exotic" reprezinta, cu siguranta, un start cat se poate de bun spre o cariera internationala de succes, scrie perfecte.ro.

 

 

 

Cei de la site-ul toofab.com i-au luat un interviu frumoasei indience despre colaborarea ei cu Pitbull si viitoarea cariera. Iata cateva dintre raspunsurile oferite de artista:

toofab: Vedetele de la Bollywood se intersecteaza tot mai des cu Hollywood-ul. Tu ce speri sa realizezi?

Priyanka: Acum sunt doar bucuroasa ca am ocazia sa-mi impartasesc muzica cu intreaga lume. Prin muzica mea si alte aspecte ale personalitatii mele, sper sa ofer lumii o idee despre ce este India si cate are de oferit.

toofab: Bollywood-ul este cunoscut pentru conservatorismul sau. Crezi ca trebuie sa faci compromisuri pentru a te potrivi cu audientele occidentale?

Priyanka: Industria cinematografica indiana a evoluat considerabil in ultimii ani si reflecta societatea moderna in care traim. Sunt aceeasi fie ca sunt aici sau acasa.

 

 

x46l.jpg

 

toofab: Cu cine ti-ar placea sa colaborezi?

Priyanka: Usher, Enrique Iglesias, Ne-Yo, Rihanna, Lady Gaga, U2, Bruce Springsteen, Madonna, Mariah ... am o lista lunga.

toofab: Crezi ca trecutul tau de regina a frumusetii ti-a ajutat sau ti-a afectat cariera?

Priyanka: Am castigat titlul Miss World cand aveam doar 17 ani. Faptul ca m-am intalnit cu liderii mondiali sau ca mi-am petrecut timpul cu copiii orfani din tarile afectate de razboi m-a facut sa ma maturizez foarte repede. Cu siguranta m-a ajutat in cariera.

 

 

toofab: La ce alte proiecte lucrezi acum?

Priyanka: Tocmai mi-am imprumutat vocea pentru animatia Disney "Planes", care o sa apara in august anul acesta. De asemenea, filmez pentru doua pelicule in India si fac ultimele retusuri pentru viitorul meu single si album!

 

 

Sursa : MTV.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...