Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Din 300 de fete, Dan Balan le-a ales pe cele mai HOT pentru acest clip! 'Lendo Calendo' se vede aici - VIDEO

Recommended Posts

Din 300 de fete, Dan Balan le-a ales pe cele mai HOT pentru acest clip! 'Lendo Calendo' se vede aici - VIDEO

 

 

h9we.jpg

 

 

Dan Balan, unul dintre cei mai solicitati interpreti ai momentului, nominalizat la premiile Grammy, a lansat un nou videoclip plin de pasiune si energie, pentru piesa "Lendo Calendo", cantata impreuna cu interpreta Tany Vander si rapperul Brasco!

Clipul a fost filmat pe 29 mai si 7 iunie la Kiev, in regia lui Alan Badoev, ideea clipului apartinand lui Dan Balan. Videoclipul ii prezinta pe Dan si Tany, care merg intr-o masina decapotabila prin desert.

Chinuit de soarele dogoritor si de sete, Dan incepe sa vada fantasme ale unor fete atragatoare. Dan Balan a ales ca in acest nou clip incendiar sa joace alaturi de fete foarte frumoase, alese din peste 300 de modele si dansatoare.

"Am lucrat foarte bine cu echipa de productie si cu fetele alese in urma castingului. Sper ca fanilor mei din toata lumea sa le placa noul meu videoclip. Cat despre fanii romani, vreau sa le transmit ca ne vom reintalni foarte curand, cu noi surprize", a spus Dan Balan.

 

 

 

Sursa : MTV.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...