Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Ciara isi promoveaza intens noile piese

Recommended Posts

Ciara isi promoveaza intens noile piese

 

u2nv.jpg

 

Ciara a stat o vreme departe de lumina reflectoarelor, iar acum isi doreste sa recupereze timpul pierdut. Pentru a reveni in atentia publicului si pentru a se impune in topurile muzicale, artista lucrat intens la albumul intitulat "Ciara", material de pe care a lansat in ultima vreme single-uri si clipuri.

Dupa ce in urma cu putin vreme Ciara ne-a oferit videoclipul piesei "I'm out" alaturi de Nicki Minaj, cantareata pregateste promovarea a doua noi piese - "Livin it up" si "Read my lips", insotite de clipuri.

 

 

Se pare ca featuring-ul realizat alaturi de Nicki Minaj a fost inceputul unei frumoase colaborari intre cele doua cantarete, dovada ca "Livin it up" este interpretata in aceeasi formula.

In cazul in care te intrebai de ce a decis Ciara sa ofere cateva secvente din clipuri chiar inainte de lansarea lor oficila, artista are un raspuns simplu si la obiect.

"Am realizat aceste materiale video pentru majoritatea pieselor de pe acest album pentru ca fanii mei sa experimenteze cat se poate de bine muzica mea", a explicat vedeta.

 

 

Sursa : MTV.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...