Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Antonia le raspunde in sfarsit criticilor ei. Ce replica le-a dat frumoasa cantareata

Recommended Posts

Antonia le raspunde in sfarsit criticilor ei. Ce replica le-a dat frumoasa cantareata

 

 

 

dx9j.jpg

 

 

Cand vine vorba despre latura profesionala insa, Antonia nu ezita sa faca lamuriri. Astfel, intr-un interviu exclusiv acordat site-ului perfecte.ro, ea a raspuns criticilor care i-au fost aduse recent.

Asa cum probabil stiti deja, artista a lansat o colectie de haine in colaborare cu Moja, majoritatea articolelor vestimentare continand portretul ei. La vederea hainelor, o parte dintre cei care ii urmaresc constant activitatea au acuzat-o ca este narcisista si iau criticat alegerile in materie de imprimeu.

 

"Imi place de tine, muzica ta, esti o femeie frumoasa, ai un copil minunat, dar haine cu tine nu as purta niciodata! Too much!", i-a scris o admiratoare. O alta a fost ceva mai dura: "O fi ea frumoasa, dar sa merg la plaja sau imbracata cu haine unde este intiparita imaginea ei, asta-i culmea!".

 

 

Cum le raspunde deci vedeta tuturor acelora care nu i-au aprobat gusturile in materie de haine?

"Aceasta colectie nu a fost facuta pentru mine, ci pentru fanii mei care isi doreau sa poarte haine care sa ma reprezinte sau chiar sa aiba portretul meu inscriptionat. Colectia este dedicata fanilor mei - „Antoholix” - si fiecare dintre elementele din linia MOJA by ANTONIA reprezinta haine pe care le port cel mai des, atat in viata de zi cu zi, dar si pe scena: tricou, colanti, rochie si ham de piele, iar pentru ca este vara, ne-am gandit si la costume de baie", a specificat Antonia pentru perfecte.ro.

 

 

Sursa : MTV.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...