Jump to content
Sign in to follow this  
AndreiTMB

[Acceptat][Propunere] Grup A/S Maker

Recommended Posts

Salut, doresc sa fac o propunere pentru grupul care ajuta sectiunea de design si moderatorii de acolo in rezolvarea cererilor.

Aceasta propunere consta in:

 

Adaugarea butonului edit pentru A/S Maker-i nelimitat.

 

Beneficiu: Beneficiul acestei propuneri ar fi ca atunci cand un A/S Maker, de exemplu, posteaza la o cerere de avatar o semnatura (mie mi s-a intamplat), ei bine daca facem o astfel de greseala, A/S Maker-ii, nu mai sunt nevoiti sa apeleze la  Moderatorii Globali / Moderatorii Grafica & Design.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , o idee buna , chiar ar fi de folos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SIncer de la bun inceput nu am vazut rostul acestui grup , daca voi faceti avatare/semnaturi si bannere atunci Grafferi ce fac?Momentan aveti acces de la inchide/deschide topicul nu inteleg ce doriti mai mult?De ce sa primiti acces la edit?Aproape oricine care stie sa manevreze prin PS poate intra in grupul acesta si automat daca va fii acceptata aceasta propunere va avea acces la edit nelimitat.

Eu unul nu sunt de acord,CONTRA.

Share this post


Link to post
Share on other sites

SIncer de la bun inceput nu am vazut rostul acestui grup , daca voi faceti avatare/semnaturi si bannere atunci Grafferi ce fac?Momentan aveti acces de la inchide/deschide topicul nu inteleg ce doriti mai mult?De ce sa primiti acces la edit?Aproape oricine care stie sa manevreze prin PS poate intra in grupul acesta si automat daca va fii acceptata aceasta propunere va avea acces la edit nelimitat.

Eu unul nu sunt de acord,CONTRA.

 

Nu intelegi rostul acestui Grup ? Grupul este format pentru a ajuta Graffer-ii la cereri , crezi ca ei stau toata ziua pe forum ( ca alti ) , asa se mai gaseste un A/S Makers.

Si momentan nu avem acces la niciun inchide/deschide topicul. Si chiar ar fi de folos edit.

 

@Voi vreti mereu ceva unic si cand se baga ce rost are lolidiot.gif 

Edited by Lykke

Share this post


Link to post
Share on other sites

SIncer de la bun inceput nu am vazut rostul acestui grup , daca voi faceti avatare/semnaturi si bannere atunci Grafferi ce fac?Momentan aveti acces de la inchide/deschide topicul nu inteleg ce doriti mai mult?De ce sa primiti acces la edit?Aproape oricine care stie sa manevreze prin PS poate intra in grupul acesta si automat daca va fii acceptata aceasta propunere va avea acces la edit nelimitat.

Eu unul nu sunt de acord,CONTRA.

 

 

Serios Kenoby ? Nu vreau sa stricam prietenia, doar iti spun ceva:

1. Nu aproape oricine intra in grup si-ti dau si un exemplu, insusi membrul care poarta numele "eXemplu", are GFX Skill Medium si este respins la cererile de a intra in grup.

2. Tu ai fost prins cu RIP, deci nu prea ai ce cauta prin sectiune.

 

 

SIncer de la bun inceput nu am vazut rostul acestui grup , daca voi faceti avatare/semnaturi si bannere atunci Grafferi ce fac?Momentan aveti acces de la inchide/deschide topicul nu inteleg ce doriti mai mult?De ce sa primiti acces la edit?Aproape oricine care stie sa manevreze prin PS poate intra in grupul acesta si automat daca va fii acceptata aceasta propunere va avea acces la edit nelimitat.

Eu unul nu sunt de acord,CONTRA.

 

In primul rand se scrie Grafferii* cu doi "i".

In al doilea rand, "Grafferi" fac tot avatare/semnaturi si bannere, iar pe langa asta ei au un rol important in acea sectiune,moderarea ei, daca nu ar fi fost "Grafferi" nu crezi ca multi si-ar face de cap pe acolo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, uneori primesti PM ca la avatarul/semnatura care ai facut-o sa aiba scrisul de alta culoare sau sa fie indepartat egaming.ro iar pt asta trebuie sa apelezi la cineva cu acces.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu sunt PRO....

Daca ar fi acceptata aceasta propunere s-ar da dovada ca acesta este un grup real, nu doar cu numele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro, dar acces la edit doar pe sectiunea grafica si design, nu in orice parte a forumului pentru ca nu are rost.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu intelegi rostul acestui Grup ? Grupul este format pentru a ajuta Graffer-ii la cereri , crezi ca ei stau toata ziua pe forum ( ca alti ) , asa se mai gaseste un A/S Makers.

Si momentan nu avem acces la niciun inchide/deschide topicul. Si chiar ar fi de folos edit.

 

@Voi vreti mereu ceva unic si cand se baga ce rost are lolidiot.gif 

Am stat vreo 3 ani daca nu mai bine fara acest grup si dintr-o data este superesential. Nu am nimic cu acest grup, ba chiar va apreciez, dar consider ca ar trebui implicare mai mare din partea grafferilor. Nu stiu cum mai este acum, poate se implica, nu mai verific pentru ca nu mai am de ce. Parerea mea este ca el a fost creeat ca unii grafferi sa si-o arda in inactivitate pana sunt dati afara cu forta sau pana renunta ei de plictiseala.

 

 

Pro, dar acces la edit doar pe sectiunea grafica si design, nu in orice parte a forumului pentru ca nu are rost.

Aceeasi parere si eu.

Edited by RaduReleu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am stat vreo 3 ani daca nu mai bine fara acest grup si dintr-o data este superesential. Nu am nimic cu acest grup, ba chiar va apreciez, dar consider ca ar trebui implicare mai mare din partea grafferilor. Nu stiu cum mai este acum, poate se implica, nu mai verific pentru ca nu mai am de ce. Parerea mea este ca el a fost creeat ca unii grafferi sa si-o arda in inactivitate pana sunt dati afara cu forta sau pana renunta ei de plictiseala.

 

 

Aceeasi parere si eu.

 

Ce implicare mai mare decat cea din prezent vrei ? Uita-te ca am facut un concurs de doua saptamani cred si nici macar nu putem sa incepem ca nu suntem destui. La SOTW trebuie sa prelungim editiile ca nu se inscrie nimeni. La cereri postam cel putin un graffer, ca nu putem in fiecare zi sau la fiecare cerere e alta treaba.

Au fost atatea editii de paine calda...peste 30 cred. nici atunci nu ne implicam sa va facem avatare si semnaturi degeaba?

Si inca ceva, din grupul asta noi ne alegem viitorii grafferi, cred ca e destul de bine sa avem o ferma proprie de moderatori atata timp cat intra in ea niste oameni cu anumit nivel de experienta.

 

Pro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , O IDEE FOARTE BUNA ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce implicare mai mare decat cea din prezent vrei ? Uita-te ca am facut un concurs de doua saptamani cred si nici macar nu putem sa incepem ca nu suntem destui. La SOTW trebuie sa prelungim editiile ca nu se inscrie nimeni. La cereri postam cel putin un graffer, ca nu putem in fiecare zi sau la fiecare cerere e alta treaba.

Au fost atatea editii de paine calda...peste 30 cred. nici atunci nu ne implicam sa va facem avatare si semnaturi degeaba?

Si inca ceva, din grupul asta noi ne alegem viitorii grafferi, cred ca e destul de bine sa avem o ferma proprie de moderatori atata timp cat intra in ea niste oameni cu anumit nivel de experienta.

 

Pro.

Eu consider ca grafferii trebuie sa raspunda la fiecare cerere, exact cum scrie la Regulamentul facut chiar de voi. Adica minim 2 creatii pe cerere facute de Moderatorii Grafica. Daca nu faceti fata, mariti echipa. 
 
Crede-ma am urmarit atata. Se fac destul de putine lucrari de catre grafferi. Desi in regulament scrie ce scrie.
 
Sectiunea grafica este vizualiza in mare pentru Gifts si Cereri. Si ma rog, acum ati facut voi acea "Paine calda". Daca de ea nu va ocupati "blana" subforumul Grafica o sa moara.
 
E doar parerea mea. Nu o lua in nume de rau sau ceva, ca stii foarte bine ca eu te apreciez. Desi si tu ai avut perioada ta de inactivitate 21.gif Si stii si tu cred 4.gif
 
P.S.: Sorry daca e off topic.
 
EDIT: Nu mai stau sa fac alt post, ii raspund aici clonatului aluia care s-a propus singur de la TeASeR moderator grafica (aici l-a dus disperarea). 

Draga membru care nici macar de onoare nu esti ca n-ai fata de asa ceva. Eu inteleg ca si tu si celalalt kinder sunteti fanii mei no1 si ca peste tot va bagati in seama cu mine. Dar nu puteti sa va gasiti alt idol despre care sa discutati si cu care sa va bagati in seama cu japca? 

Da, nu mai am de ce sa trec pe acolo pentru ca nu este treaba mea ce se intampla cu sectiunea aia. Tu crezi ca sunt disperat ca altii sa stau sa bantui tot forumul ca sa fiu un moderator bun? Un moderator bun trebuie sa fie la sectiunea lui nu si la a altora. Ar fi culmea sa stau eu sa "vanez" greselile colegilor mei 21.gif

 
P.S.: Am facut double kill si am pierdut doar armura 4.gif Slabut & tristut cum ai zis si tu... Si asa, ca chestie, nu tu erai "tinta" ca esti prea mic bai baiatule 21.gif Nu ar fi schimbat cu nimic plecarea unui pion neinsemnat.
Edited by RaduReleu
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro la ideea asta. Meritati sa aveti edit si eu ma gandeam si la topic closed/open .. sa il puteti folosi in momentul in care UN MEMBRU cere TOPIC CLOSED de buna voie sau cum va organizati voi acolo.

Un mare PRO!

 

Moderatorule Sa:Mp, ce sa mai zic.. inc-odata ai aratat cine esti =)), tine-o tot asa si arata lumii frustrarea, ai dat jos 2persoane (BRAVOOOOO) si cu ce folos? ca nu te pupau in dos? Tu mereu ai avut ceva cu moderatorii grafica doar din cazua ca eram eu cu lego acolo, ti-ai atins scopul (Acum poti sa dormi noptile mult mai bine) si nu mai treci pe acolo, daca erai un asa moderator bun treci pe acolo in continuare, anunta moderatorii globali unde se greseste samd, ca tu nu mai poti face altceva in afara sa anunti, ca esti doar un moderator samp. 

 

Tristut 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa propun chestia asta in staff iar daca primeste aviz favorabil, am sa va anunt. Pana atunci inchid acest topic, pentru ca iar se ajunge la certuri.

 

CLOSED

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...