Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PoWneR

Tapatalk

Recommended Posts

Avem placerea sa va anuntam ca forumul nostru incepand de azi ruleaza cu ultima versiune a aplicatiei "Tapatalk".
 
Pentru cei care nu stiu nimic despre ea aveti aici un review facut la o versiune mai veche , actuala versiune este mult imbunatatita atat din punct de vedere al functionalitatii cat si estetic : 

http://www.youtube.com/watch?v=7ELOO08uC0U

 

Din ce am utilizat-o va pot spune ca va puteti seta cu usurinta notificarile sa va apara pe telefon cand primiti un PM sau un raspuns la un topic pe care il urmariti.Aveti rubrica separata in care puteti urmari topicurile unde ati postat cat si sa vizualizati toate topicurile cu posturi necitite.Puteti chiar sa va adaugati si mai multe forum-uri in aplicatie , iar ca moderator aveti optiunile intr-o bara jos pe care o puteti activa cand doriti.

 

 

 

get-th10.png

Descarcati acum si testati

 

iphone10.png

 

ipad_i10.png

 

androi10.png

 

androi11.png

 

window10.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o idee buna dar vad ca pe Android 9.89 RON,deci nu e moca cum s-au invatat multi.E o idee buna putem accesa mai repede forumul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu acum postez de pe tapatalk. Are un fel de news feed, o gramada de optiuni. Poti sa accesezi cu usurinta forumul eGaming de pe tapatalk. Mentionez ca am cumparat aplicatia.

 

Pentru mai multe detalii eu zic sa il testati chiar voi.

 

Multumim, Powner.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum fac sa-l iau si eu pe Android , pe gratis ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super tare ideea, chiar acum mi-am luat si eu Tapatalk pe android si se misca foarte bine. Sunt incantat de aplicatie. E foarte utila, am sa va prezint niste poze pentru cei ce nu au cumparat inca aplicatia:

 

http://imgur.com/a/Czrbw

** Pozele sunt facute doar in forumul nostru

 

 


Eu acum postez de pe tapatalk. Are un fel de news feed, o gramada de optiuni. Poti sa accesezi cu usurinta forumul eGaming de pe tapatalk. Mentionez ca am cumparat aplicatia. Pentru mai multe detalii eu zic sa il testati chiar voi. Multumim, Powner.

 

 

@Cara: Daca esti pe Android ai butonul REPLY in butonul de langa HOME, cel de optiuni

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am luat si eu, pe Magazin Play ( Android ) e cu plata, dar pe AppStore e gratis. E foarte folositor, o metoda mai buna de a intra pe forum de pe telefon(eGaming Phone nu e prea reusit)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am gasit nicio versiune gratuita :( un libk?

Nu de alta da nu am bagat cardu pe telefon :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe iOS e gratuita , iar pe android cautati pe site-urile de aplicatii "la negru" ca trebuie sa gasiti.Descurcati-va si voi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si pe Android o puteti lua gratis, dar nu ultima versiune, ci una putin mai veche, Eu am versiunea Tapatalk 2.4.13 piratata. Le puteti gasi pe multe site-uri de aplicatii Android si descarcati acel fisier cu extensia .apk in telefon si il instalati din telefon si gata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai o aplicatie "piratata" am si eu , dar nu prea imi place acest TapaTalk , doar ca se incarca mai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

No bine! :D O sa o caut si sa vedem cum merge! Din spusele celorlalti este in mare ok, dar nu cred pana nu vad cu ochii mei;) Stiti cum e ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum fac sa-l iau si eu pe Android , pe gratis ? :)

Nu toate sunt "moca" . Gratis nu cred ca o sa gasesti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar nu mai merge forumul pe Tapatalk, am uitat sa raportez problema:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu toate sunt "moca" . Gratis nu cred ca o sa gasesti .

 

Exista Tapatalk gratis. Eu am gasit pe Android, sunt de fapt doua versiuni, una Tapatalk PRO care costa 9,81 RON si versiunea normala Tapatalk care e gratis. Nu stiu exact ce are in plus versiunea Pro, poti citi descrierile si sa compari cele doua versiuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exista Tapatalk gratis. Eu am gasit pe Android, sunt defapt doua versiuni, una Tapatalk PRO care costa 9,81 RON si versiunea normala Tapatalk care e gratis. Nu stiu exact ce are in plus versiunea Pro, poti citi descrierile si sa compari cele doua versiuni.

Nu am stiut , o sa-l iau si eu pentru Android , multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar nu mai merge forumul pe Tapatalk, am uitat sa raportez problema:)

Vezi poate problema este de la tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vezi poate problema este de la tine.

Pe alte forumuri pot sa intru prin tapatalk.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai incercat sa reinstalezi aplicatia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai incercat sa reinstalezi aplicatia?

Da, dar totusi o sa mai incerc odata. Voua va merge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, dar totusi o sa mai incerc odata. Voua va merge?

Da

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da

Am rezolvat problema printr-un update la aplicatie. Mersi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este super ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...