Sign in to follow this  
aSisTeNt

Aniversare a 5 ani de SAMP

147 posts in this topic

La multi ani.

Ce pot sa spun... La multi ani eGaming Sa;Mp. Ati luat decizia corecta.

LMA si cred totusi ca ati facut decizia inteleapta desi unii nu meritau o a doua sansa , insa cum se zice : " Fiecare om are dreptul la a 2-a sansa , numai de el depinde ce face cu ea " , asa ca bucurati-va de samp si lasati dusmaniile si copilarismele la o parte jucati de placere si bucurati-va 2-3h pe zi ( atat merita sa joci ) alaturi de prietenii vostri virtuali si nu mai fiti asa invidiosi.LMA si toate cele bune.

Bafta cu serverul si sper sa va reveniti complet , toate cele bune.

La multi ani eGaming, ati facut niste copii fericiti :)).

• Like 2

La multi ani eGaming!

La multi ani eGaming,este a 4-a aniversare pentru mine,sper sa fie la fel de frumoase ca celelalte.

LA MULTI ANI EGAMING SI ACUMA POT SA JOC IAR PE SLYCK:X:X

LA Multi Ani eGaming SA-MP!

Sa speram ca datorita acestei aniversari si a cadourilor oferite de catre staff (unban) unii sa va schimbati comportamentul si sa incetati cu atata ura si raca intre voi si sa fim o comunitate unita si intr-o continua dezvoltare.

La Multi Ani si la cat mai multe aniversari!

Edited by IniTial
  • Like 2

Desi nu mai joc pe serverul de sa:mp va urez un calduros "La multi ani" si toate cele bune !

La multi ani eGaming,dar din pacate acum am intrat pe server si vad ban permanent/radureleu si n-am fost intrat pe cont pana acum.:(

http://minus.com/l4vin15jBMTh6

LMA eGaming!!! ady deconecteaza netu si conecteaza-l iar,o sa mearga.

La multi ani eGaming ! Sa speram ca ne vom revedea cu bine si peste 1 an.

LMA Egaming a-3a aniversare pentru mine , sa o tine-ti tot asa

La multi ani eGaming,am prins si a-5-a aniversare!

La multi ani eGaming ! La multi Ani playeri-lor de pe SA:MP ... Imi face mare placere sa fiu alaturi de voi ... de niste playeri minunati si pe care ii respect ... Imi pare bine ca am prins si al 3-lea an alaturi de voi si sper sa va fiu alaturi cat mai mult...In rest haideti sa facem jocul cat mai placut pentru noi ... Inca o data La Multi Ani !!! ;x ;X ;x

Edited by BIdy18

La multi ani eGaming! Incercati sa fiti mai buni unii cu altii si sa renuntati cat de cat la plangeri,jucati de placere pentru ca este doar un joc! 

La multi ani eGaming! Incercati sa fiti mai buni unii cu altii si sa renuntati cat de cat la plangeri,jucati de placere pentru ca este doar un joc! 

+1

La multi ani eGaming !

La multi ani!

Imi pare rau ca nu sunt acasa, sa fac un VIDEO cu aniversarea server-ului si activitatile de azi...

Sper sa faca altcineva...

La mulţi ani eGaming, la cât mai multe aniversări!

Nu mai joc eu SA:MP , nu-mi permite timpul dar acest server mi-a ofert niste clipe de neuitat , chiar am cunoscut persoane din acest joc si in Real Life si ma bucur pentru asta , multumesc eGaming si un calduros La Multi Ani !

La multi ani eGaming :X

eGaming For Life

La multi ani eGaming,sper sa mi se mai dea sansa sa activez pe acest server minunat,tocmai mi-a spart cineva parola si am luat ban permanent pentru limbaj :(( 

Se pare ca am ajuns si la a 5-a aniversare, cu bune cu rele dar am ajuns. Eu tin sa multumesc tuturor playerilor care au jucat sau joaca pe serverul nostru si sa le spun ca fara ei nu ajungeam aici. Le multumesc si celor din staff pentru ca au avut si au incredere in mine. Lista de multumiri ar putea continua pana maine dar cei care m-au ajutat de-a lungul timpului, se stiu 1.gif Cam atat am avut de spus, va doresc distractie placuta pe serverele noastre.

La multi ani eGaming SAMP! yay.gif 

• Like 1

La multi ani si din partea mea..  spatati-va cu samp pe cap

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.