Jump to content
Sign in to follow this  
luc1aw

[Respins]Propunere adaugare membre title " VETERAN " .

Recommended Posts

Salut , dupa un anumit timp in comunitate destui playerii acumuleaza foarte multe ore pe forum , cat si pe server(SA:MP) , dar tot odata si o vechime mare . Eu m-am gandit sa rasplatim playerii fideli si devotati comunitati , iar cei care fac parte din comunitate,conditie  sa fie activi , sa zicem din 2010,2009,2008(minim 3 ani , sa zicem )  sa primeasca rank-ul de VETERAN.(culoarea pentru nick ) . Consider ca acest rank nu trebuie sa abia foarte multe benefici, ci doar sa reprezinte membrii vechi si fidideli comunitati , cei care sunt inactivi sa nu primeasca ...(nu foarte multe benefici adica : un mt , un avatar mai mare ( daca se poate si etc ) . + acestia sa nu aiba foarte mari supenduri,warm-uri si toate cele,  sa fie echilibrat.

 

@ Astept opinii !! 

Edited by luc1aw

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO,sunt de acord cu tine pentru aceasta sugestie doar ca sa nu fie in modul asta adica doar cine e din 20xx,sa primeasca toti cei care indeplinesc o vechime de 4 ani sau cat zici tu,ziceti. 

Adica daca un player isi face un cont acum sa primeasca veteran in 2017 9/3,cand se implinesc 4 ani. 

Nu doar cei din 2008 sau 2009,daca ati inteles..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa zicem PRO , ar fi ceva frumos 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu activez din 09` insa contul actual e din 10` , deci primesc sau nu ? :))

 

ON: Pro, ar fii o idee buna, asa membri  noi ar vedea cine e vechi si daca ar avea niste nelamuriri ar sti pe cine sa intrebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO  , o idee foarte frumoasa , ar mai trebuii dezvoltata , as face eu acuma dar sunt obosit , revin maine cu un alt post .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO, inafara de partea cu "acestia sa nu aiba foarte mari supenduri,warm-uri si toate cele,  sa fie echilibrat."

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , o idee buna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt si eu PRO, dar totusi... Exagerati putin... mai sunt si playeri care joaca pe comunitate de 1 an - 5 Luni, si care sunt devotati.. Cu ei ce faceti ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crede-ma ca si eu in primi 2 ani am fost foarte devotat si acuma sunt, insa ii las pe aia mai "tineri" au mai multa energie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro . imi place aceasta idee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pro luci , dar degeaba tu nu primesti nici veteran nici nimic scz

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra! Exista deja acest member title existent si anume MDO. De exemplu Kawasaki care se afla in acea grupa, eu unul consider ca nimeni dintre cei care au postat aici ( evident si eu ) nu am ajutat comunitatea atat de mult cat sa meritam asa ceva.

 

Lista cu membrii comunitatii ce au intrat in Hall Of Fame ( MDO ): http://forum.egaming.ro/index.php?app=members&module=list&max_results=30&filter=51&sort_order=asc&sort_key=members_display_name&st=0&b=1

 

PS: Poate LilGangsta sau Crym3 ar' merita insa nu cred ca restul ...

Edited by EuSuntAla
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra! Exista deja acest member title existent si anume MDO. De exemplu Kawasaki care se afla in acea grupa, eu unul consider ca nimeni dintre cei care au postat aici ( evident si eu ) nu am ajutat comunitatea atat de mult cat sa meritam asa ceva.

 

Lista cu membrii comunitatii ce au intrat in Hall Of Fame ( MDO ): http://forum.egaming.ro/index.php?app=members&module=list&max_results=30&filter=51&sort_order=asc&sort_key=members_display_name&st=0&b=1

 

PS: Poate LilGangsta sau Crym3 ar' merita insa nu cred ca restul ...

Acea lista e facuta pentru fosti moderatori nu pentru oameni simpli ca noi care jucam din 2010 si nu am avut nici o functie.

 

ON: PRO ! Este o idee foarte buna si din punctul meu de vedere s-ar stradui si ceilalti membri sa intra in acest grup si ar ramane si ei fideli comunitatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu joc din 2009 insa cu ce ma satisface sa primesc un avatar mai mare ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acea lista e facuta pentru fosti moderatori nu pentru oameni simpli ca noi care jucam din 2010 si nu am avut nici o functie.

 

ON: PRO ! Este o idee foarte buna si din punctul meu de vedere s-ar stradui si ceilalti membri sa intra in acest grup si ar ramane si ei fideli comunitatii.

 

Si eu activez pe comunitate din 2009 dar asta nu inseamna ca am facut ceva maret pentru comunitate cat sa fie nevoie de un asa zis MT. Si daca ar fi sa alegi cateva persoane care ar merita putin rasfat ar fi: Pufosu, El_Padrino, Shark, Mr_Fl00p, Fr3Styl3, Sabzaky, SoundsOfLife si cam atat exceptand helperii si adminii. In rest atat timp cat playerii simpli nu au contribuit cu nimic astfel cat sa obtina o sarcina si sa fi creat istorie pe server nu prea vad.

Aceea e o lista cu persoanele care cred eu ca ar merita sa primeasca ceva. Astfel ca sa nu veniti cu reprosuri deoarece fiecare are cate o parere diferita si se bazeaza pe diferita criterii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@EuSuntAla Repede ma bagi pe mine la inaintare [-(

 

@luc1aw Sincer sa fiu chiar nu vad rostul acestui rank, il bagam ca sa ce?

 

Doresti MT? Ok, ajuta comunitatea cum poti si odata ajuns sa detii o functie iti pui ce MT vrei.

Avatar mai mare? Cat de mare vreti avatarele? Juma' de pagina?

 

Si in ultimul rand, gandeste-te ce bataie de cap o sa fie ca sa primeasca toti acest rank, fiindca, cum ai spus tu, doresti sa fie putin select acest grup, adica sa nu fi avut antecedente...

 

Raspuns final, contra.

 

LE: @KeLLy Sa stii ca am carat zeci de saci in spate si am dat cu picamarul iarna cand erau -30C :)) Haideti sa incercam sa nu deviem de la subiect, ce am facut am facut din placere. Va rog sa inchideti acest subiect.

Edited by Kawasaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra! Exista deja acest member title existent si anume MDO. De exemplu Kawasaki care se afla in acea grupa, eu unul consider ca nimeni dintre cei care au postat aici ( evident si eu ) nu am ajutat comunitatea atat de mult cat sa meritam asa ceva.

 

Lista cu membrii comunitatii ce au intrat in Hall Of Fame ( MDO ): http://forum.egaming.ro/index.php?app=members&module=list&max_results=30&filter=51&sort_order=asc&sort_key=members_display_name&st=0&b=1

 

PS: Poate LilGangsta sau Crym3 ar' merita insa nu cred ca restul ...

 

Contra. Raspunsul meu ti la dat si EuSuntAla. A muncit saracu' Kawasaki atatia ani si a ajuns acolo. 

 

Parerea mea este ca un membru oarecare nu ajuta in nici un fel comunitatea, doar se joaca, se distreaza. Ahh, moderatorii samp, moderatorii forum, moderatorii CS, etc ajuta, ajuta la intretinerea acestora sa va organizeze voua membrilor o sedere cat mai placuta pe comunitate.

Edited by KeLLy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu activez pe comunitate din 2009 dar asta nu inseamna ca am facut ceva maret pentru comunitate cat sa fie nevoie de un asa zis MT. Si daca ar fi sa alegi cateva persoane care ar merita putin rasfat ar fi: Pufosu, El_Padrino, Shark, Mr_Fl00p, Fr3Styl3, Sabzaky, SoundsOfLife si cam atat exceptand helperii si adminii. In rest atat timp cat playerii simpli nu au contribuit cu nimic astfel cat sa obtina o sarcina si sa fi creat istorie pe server nu prea vad.

Aceea e o lista cu persoanele care cred eu ca ar merita sa primeasca ceva. Astfel ca sa nu veniti cu reprosuri deoarece fiecare are cate o parere diferita si se bazeaza pe diferita criterii...

Crede-ma ca alt lider ca mine nu o sa fie, si-o mai dat careva singur 3 FW ? lola.gif16.gif

 

ON:Nu stiu ce sa zic. ca am uitat de ala Hall of Fame, eu zic sa se treaca data in care playerul a fost inregistrat sub avatar sau nu stiu, e bine asa :-?

OFF2: Pai stie lumea ca la Hall of Fame is cei cu functi, dar sunt uni din 09` sau 10` care nu au avut sansa la functie si ei trebuie nedreptatiti? pai de exemplu Paul pe el tot srv de SA:MP il stie din bloods pentru ca a stat mult timp acolo, eu din cate stiu Hall of Fame e pentru cei care au contribuit foarte mult si pe forum.

Edited by PriMe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu neaparat dupa vechime, adica nu doar cei care sunt inregistrati din 200x.

Sa primeasca si cei care au facut ceva pentru comunitate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contra! Exista deja acest member title existent si anume MDO. De exemplu Kawasaki care se afla in acea grupa, eu unul consider ca nimeni dintre cei care au postat aici ( evident si eu ) nu am ajutat comunitatea atat de mult cat sa meritam asa ceva.

 

Lista cu membrii comunitatii ce au intrat in Hall Of Fame ( MDO ): http://forum.egaming.ro/index.php?app=members&module=list&max_results=30&filter=51&sort_order=asc&sort_key=members_display_name&st=0&b=1

 

PS: Poate LilGangsta sau Crym3 ar' merita insa nu cred ca restul ...

Cu ce ai putea ajuta comunitatea inafara faptului de a te juca pe ea ? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

In tiltu spui member title iar in descriere spui de rank adica ceva de genu HOF, pana la urma ce sa fie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In tiltu spui member title iar in descriere spui de rank adica ceva de genu HOF, pana la urma ce sa fie? 

Gen - Robert212 - Administrator .  Vasilica - Veteran (RANK) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

In tiltu spui member title iar in descriere spui de rank adica ceva de genu HOF, pana la urma ce sa fie? 

Gen - Robert212 - Administrator .  Vasilica - Veteran (RANK) .

 

 

Asta presupune crearea unui grup nou cu denumirea aia, ceea ce nu se va intampla. Nu avem cum sa-i clasificam si in plus, daca ai ajutat cu ceva te stie lumea, nu e nevoie de un grup special pentru asa ceva si aici ma refer la membri, nu moderatori / admini, etc,

 

Respins!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...