Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Robert212

[Concurs] Promovare comunitate

Recommended Posts

Dupa cum spune si titul acestui topic, staff-ul eGaming organizeaza un concurs de promovare al comunitatii. El consta in postare unui text pe retelele de socializare Google+, Facebook, Twitter, etc. Scopul acestuia este de a strange cat mai multe like / share la postul respectiv iar cel care strange cele mai multe castiga. Premiile se vor acorda pe serverul de SAMP si ca sa avem mai multi castigatori, am hotarat sa premiem locurile 1, 2 si 3.

 

Masina oferita ca premiu pentru locul 1 are si un termen de expirare, adica nu va ramane pentru totdeauna. Cel care castiga locul 1, o va pastra timp de 30 de zile si nu are voie sa o scoata la licitatie. In caz ca va castiga cineva care detine o masina personala si nu vrea sa o vanda, o va prelua statul pana expira cele 30 de zile sau o scoate la licitatie, asta decide el.

 

Va rog sa cititi regulile / sfaturi si incercati sa le respectati. Sper sa va placa aceasta idee si daca vad ca merge bine, vor mai urma si altele.

 

Premiile sunt:

 

Locul 1 : $8 milioane + o masina unica pe server > ACEASTA

Locul 2 : $5 milioane + Tomb Raider : Underworld | Oferit de VaruTzZu

Locul 3 : $3 milioane.

 

Eu zic ca premiile sunt pe masura efortului depus de voi si sper sa va placa. Textul care trebuie postat il gasiti mai jos.

 

  • TEXT

Alătură-te şi tu comunităţii eGaming! Iti oferim posibilitatea să joci pe un server de SA:MP unic. Alte cateva mii de jucatori asteapta sa te cunoasca! Comunitatea, de asemenea, mai deţine servere de Counter-Strike, MineCraft şi organizează o mulţime de competiţii de gaming online. Mai mult, îţi poţi chema şi prietenii pentru ca distracţia să fie pe masura!

 

Forum: http://forum.egaming.ro/

Server #SA:MP: srv5.eGaming.ro
Counter-Strike Normal [CS.EGAMING.RO]
Counter-Strike Zombie MOD [ZOMBIE.EGAMING.RO]  
 
Think different, think #eGaming

 

Reguli:

- nu aveti voie sa faceti spam;

- nu aveti voie sa modificati textul.

 

Sfaturi:

- postati pe fiecare retea de socializare si promovati postul respectiv [mess / skype / mail];

- incercati sa fiti corecti pentru ca vom verifica;

- ajutati-va intre voi;

- pe facebook si google+ puteti folosi hashtags, sunt foarte bune pentru promovare.

 

 

!!! ATENTIE !!!

Durata acestui concurs este de 14 zile, incepand de azi 21.09.2013 pana in 5.10.2013! Pe data de 5.10.2013 se va deschide acest topic iar voi trebuie sa postati un link catre postul facut pe facebook / google+. Tot in aceeasi zi, voi posta si modelul de postare pe care trebuie sa-l respectati. Deasemenea, cel de pe locul 2 castiga un steam gift pentru jocul Tomb Raider : Underworld oferit de VaruTzZu >>> AICI

Share this post


Link to post
Share on other sites

START CONCURS!


Share this post


Link to post
Share on other sites

UPDATE: Maine seara voi deschide acest topic ca sa postati link-ul catre postul facut de voi pe facebook / google+. Mai aveti timp sa adunati like-uri / +1 la post, astfel incat sa puteti castiga premiile puse in joc.

 

P.S. Dupa cum stiti cel care castiga locul 1 primeste o masina personala. Ei bine in postul de mai sus am specificat ca o poate pastra 30 de zile dar m-am gandit mai bine si am decis sa ofer masina cadou, fara timp, fara nimic, cel care o castiga va fi a lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puteti posta pana maine 05.10.2013 / 21.00! 

 

Model de postare:

Nick server:

Link post [facebook / google+]:

 

 

Reguli:

- respectati modelul de postare

- fara posturi aiurea

Share this post


Link to post
Share on other sites

V-am lasat mai mult decat trebuia, asa ca a venit timpu sa anunt castigatorii acestui concurs.

 

  • LOCUL 1 > Negatiwe / 129 de LIKE-uri > O masina personala + $8 milioane 
  • LOCUL 2 > beNNNy / 125 de LIKE-uri + 1 SHARE > $5 milioane + un joc pe steam oferit de VaruTzZu
  • LOCUL 3 > comytza41 / 50 de LIKE-uri > $3 milioane

 

Va multumesc tuturor pentru participare!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...