Jump to content
Sign in to follow this  
AndreiiCsa

[Respins]Propunere Server Metin2

Recommended Posts

Salut Doresc sa deschid un server metin2 privat,eu inca mai am cate ceva de lucrat la el si acum o sa va spun niste mici informati despre Server:

Server PVM

Level Maxim 99

Rate: 150% in timpul saptamani 250%

Eventuri Zilnice

Staff Prietenos-Alcatuit deocamdata din Mine si un prieten.

si vrem sa ne ajutati si voi sa ridicam serverul. asa ca cine poate contribui la o donatie si va vrea a face parte din staff sunteti asteptati Multumesc

Astept Pareri

Edited by AndreiiCsa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ! 
 

sunt foarte multii playerii ! Sper sa faci rost de banii sa cumperi si licenta!!!
 

 

Bafta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca ai nevoie de o promovare poti accesa acest link: http://forum.egaming.ro/topic/25064-banner-exchange/ . Asta daca te referi la promovarea propiei comunitati.

In caz ca te refereai la deschiderea unui server privat de Metin2 aici intervine o problema si aceea fiind licentierea serverul care nu cred ca va fi aprobata de catre cei de la GameForge. Din ce am inteles detul de recent au fost luate masuri de catre cei de la GameForge in privinta serverelor private de Metin2.

 

Tin sa precizez ca in momentul defata sunt 6 servere private de Metin2 trase in instanta printre care se afla si unul romanesc ( Nu dau nume ). Sa nu mai adaug ca unul dintre posesorii acelor servere a ajuns dupa gratii pentru 48 de luni si pe langa acest fapt a mai fost si amendat cu 200k USD iar totodata provocand daune de cca. 1.500k USD.

Edited by EuSuntAla

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ! 

 

sunt foarte multii playerii ! Sper sa faci rost de banii sa cumperi si licenta!!!

 

 

Bafta..

Eu d-asta vreau sa deschid serverul pe aceasta comunitate pentru ca este una dintre cele mai bune pe care am fost pana acum,numai ca am nevoie de putin sprijin la inceput  de la 2-3 oameni sa cumpar licenta pentru server.[Hostul] iar dupa totul  va fi bine Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Good ideea,sper ca esti un om de treaba si de abia astept sa discuti cu asistent sa vedem ce iese

PRO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro.Dar nu va fii acceptata

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO! Sunt foarte multi care isi pierd timpul pe metin2,daca il deschizi nu cred ca va duce lipsa de playeri,asta depinde si de cum este facut sv.In ceea ce priveste serverul ar fi frumos daca ar fi si PVP nu doar PVM,sa fie gen oficial doar sa fie ratele mai mari.Sa faci si un item shop cu iteme care se gasesc foarte rar in game pentru a-ti recupera o parte  din bani care i-ai dat la deschiderea sv-ului.Daca sv e gandit poti face si profit cu el,sunt foarte multi care n-au ce face cu bani si doneaza pentru anumite iteme.

Edited by Al1n

Share this post


Link to post
Share on other sites

prO :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am Trimis si Email acum am sa astept un raspuns din partea staff-ului.

Multi sunteti de acord din cate am vazut dar 1-2 care poate contribui pentru server sau care se pricepe bine in acest domeniu[Metin2]

Edited by AndreiiCsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scriptez pe samp de cativa ani,joc si metin,daca doresti sa te ajut da-mi pm sau mail la [email protected] .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Contacteaza-ma pe pm sau pe mail [email protected], vreau sa vorbim mai in detaliu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO ! Este o idee foarte buna, un server de metin2 ar fi perfect. Macar ideea asta sa fie pusa in aplicare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , sper sa se accepte <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro-Joc meti2 RO de 2 ani am mai jucat si unele private si as juca si pe asta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mai fost propusa o idee de genu, cu deschiderea unui server de Metin > http://forum.egaming.ro/topic/147851-respinspropunere-server/page-2#entry1761696

 

Trebuie sa detii o licenta pentru a face asta si din cate am inteles, nu se poate cumpara. Xanto si Dj_Maryo va mai spus de cateva ori ca sunt ilegale fara licenta dar nu vreti sa intelegeti.

 

CLOSED

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...