Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Daniel

La ce factiune din SA:MP ti-ai dori leader?

83 members have voted

1. 1. La ce factiune din SA:MP ti-ai dori leader?

• Police Departament
      3
    • Federal Bureau of Investigations
      5
    • National Guard
      1
    • Medics/Fireman Departament
      5
    • La Cosa Nostra
      6
    • Yakuza
      6
    • Hitman
      11
    • News Reporter
      5
    • Taxi Company
      2
    • Crips Gang
      10
    • Bloods Gang
      11
    • Surenos Gang
      8
    • Nortenos Gang
      7
    • For More Adrenaline
      3

80 posts in this topic

La ce factiune din SA:MP ti-ai dori leader?

Nota: Dupa ce ati votat, sunteti rugati sa postati in acest topic, motivul alegerii.

Chestionar propus de xALEX01x

Medics/Fireman Departament sau La Cosa Nostra

Motiv : Sunt factiunile mele de suflet in care am petrecut momente foarte frumoase,m-am atasat foarte mult de ele. Ar mai fi si Taxi Company. Sper totusi intr-o zi sa am ocazia sa conduc una dintre ele.

Federal Bureau of Investigations

Tot timpu am vrut sa am lider la o factiune de cops.

Mi-as dorii la Bloods Gang.Prima mea factiune a fost BZ.Bz-ul e puternic  are un nume frumos nu duce lipsa de membrii si de activitate si e the best of the best.

Surenos gang pentru ca este factiunea mea de suflet.Aici am invatat ce inseamna respect si munca multa.Respect Ursu93&aWm_eG

Nortenos Gang. 

Crips Gang , este factiunea mea de suflet , aici am invatat cum sa te impui in fata adversarilor si mereu aceasta factiunea a fost bine pusa la punct.

Mi-as dorii la Bloods Gang.Prima mea factiune a fost BZ.Aici am invatat cum se mananca sampu, Aici am invatat dgl , aici primii prieteni , FACTIUNEA MEA DE SUFLET ! 

BLOODS 4 LIFE ! 

Bloods Gang. A fost prima mea factiune si acolo mi`am facut primi prieteni am invatat ce e ala DGL si alte multe chesti...

For More Adrenaline 

A ramas intotdeauna in sufletul meu,am petrecut acolo 7luni de zile si mi-as dori sa fiu leaderul acelei factiuni.

Surenos Gang, pentru ca e factiunea mea de suflet. Surenos por la vida!

Police Departament  sau alta factiune de cop .

Motivul e foarte simplu , sa opresc foamea nebuna care o au uni playerii dupa $ , alt motiv n-am.

Blood's Gang deoarece aici am invatat cum sta treaba cu SA:MP-ul si cu DM-ul si aici am avut cele mai frumoasa perioade petrecute pe samp (peste 1 an in blood's).

Nortenos Gang . A fost prima mea factiune , chiar daca nu am prea activat.

Bloods Gang , dar cu astfel de playeri nu te poti intelege, deci civil 4 laif.

Bloods Gang, Bloodsy sunt regii ! 8.gif aici am petrecut ce-a mai lungă perioadă de pe SA:MP şi am invăţat cum stau lucrurile.

* Am petrecut aproximativ un an în această facţiune, după care am fost lider timp de 7 luni, iar acum în prezent continui sa fiu membru.

Surenos Gang sau La Cosa Nostra

Motiv : Aceste 2 factiunii sunt factiunile mele de suflet in care am petrecut momente minunate.  Dar leaderul este frumos oriunde , doar  ca trebuie sa sti sa organizezi factiunea respectiva. .

Bloods , La Cosa Nostra sau Police Departament

Motiv: Deoarece sunt factiunile unde am petrecut cel mai mult timp si m-am distrat cel mai mult.Si totusi respect pentru LCN cu Gravelord,alynn,releu,sink. respect pentru vremea in caera era lider bloods dyesel , initial , si nu in ultimu rand PD:SINK([email protected] system) 

Surenos Gang , este cea mai frumoasa factiune!

Chiar daca sunt lider la Taxi, poate candva in viitor daca voi mai avea sansa mi-as dori lider la Federal Bureau of Investigation datorita faptului ca acolo am petrecut 6 luni si este singura factiune unde ma simt bine.

► News Reporter.

Pentru ca: Este o factiune care nu, necesita foarte multa munca, adica: Este usor de manevrat.

Mi-as dori leader News Reporter pentru ca, as dori sa duc mai departe tot ceea ce face Furisey (Asta in cazul in care va renunta la functie).

Factiunea News Reporter, pentru mine in momentul de fata, inseamna viitorul meu pe aceasta Communitate. Vreau sa ma dezvolt foarte mult atat eu cat si factiunea.

Si aici vine intrebarea: De ca imi place News Reporter

R: Pai pentru ca este o factiune NON-Dm. M-am saturat de atata DM, prefer o factiune pasnica. De aceea am ales NR.

FMA Clar! :* De ce? Pentru ca este o factiune minunata care ma pasioneaza enorm! :D

Chiar daca sunt lider Police Departament, mereu mi-am dorit lider la Hitman / FMA / Crips Gang, pentru ca dupa parerea mea sunt cele mai atractive factiuni de pe server.

Mi-as dorii la Bloods Gang.Prima mea factiune a fost BZ.Bz-ul e puternic  are un nume frumos nu duce lipsa de membrii si de activitate si e the best of the best.

Membrii vin pe anumite criterii, nu te astepta daca ia un newbie lider sa vina toti acolo (vezi bLis18 la Surenos, esec total) o factiune depinde de lider, actiunile liderului cat si "renumele" lui duc factiunea cat mai sus.

ON : Tinand cont ca am avut lider Surenos, cred ca as mai vrea La Cosa Nostra, sa nu mai fie RaduReleu considerat cel mai bun lider LCN, muhaha! 19.gif

Bloods / M/F  / Taxi - sunt factiuni in care am fost cel mai mult si in care mi-a placut .

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.