Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

Concurs eG Photos [1]

Recommended Posts

Castiga un Stretch personal cu eGaming Photos!

 

Da! ati vazut bine, aveti posibilitatea sa castigati un Strech personal pe server-ul eGaming SA:MP!

 

Desfasurare:

 

  • Tot ce trebuie sa faceti este sa postati o poza in acest topic avand ca tema "cei mai multi jucatori intr-o poza".
  • Mai pe romaneste, poza in care apar cei mai multi jucatori castiga!
  • Masina personala se acorda permanent.
  • Postati de pe propriul cont.
  • Postati doar o singura poza.
  • Cand se verifica poza, se iau in considerare doar jucatorii a caror nick este vizibil "deasupra caracterului".
  • Poza sa fie originala, needitata.
  • Pozele trebuiesc sa fie facute incapand cu 01.11.2013!

 

Postati in acest topic dupa modelul urmator:

 

 

  • Nick SA:MP:
  • Poza:
  • Numar jucatori*:

 

 

 

Numarul jucatorilor din poza va fi verificat!

 

Premiul, Strech-ul personal este acordat de catre ToTaLA !

 

Daca aveti intrebari, nelemuriri va astept AICI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numar jucatori*: 26,atat am numarat eu,ramane la decizia ta daca ii iei si pe cei carora li se vede putin din nume in spate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

  • Nick SA:MP: SHAFUlabani
  • Poza: http://imgur.com/GCojrhe
  • Numar jucatori*: 26,atat am numarat eu,ramane la decizia ta daca ii iei si pe cei carora li se vede putin din nume in spate.

 

Dar tu ai deja o masina personala , flash 1.gif , dece ai mai postat ?

 

 

====================================================

 

Te rog nu mai face Off-Topic, dinaia exista acest topic: CLICK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wrong topic

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Edit: Nici unul de mai sus nu aveti numarul real in poza 21.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Nick SA:MP:Chr0n__

  • Poza: Click!

Numar jucatori*:34

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick SA:MP: UsRaX

Poza: http://i.imgur.com/niERmqR.jpg

Numar jucatori*: 38

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raspunsurile din cadrul acestui concurs.

 

Jucatorii si punctele obtinute de catre acestia in cadrul acestui concurs au fost urmatoarele:

 

UsRaX - 38 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 39[Numar de playeri gasit de catre noi]=> 38p

Log1Tech - 42 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 37[Numar de playeri gasit de catre noi] => 37p

ComySolo - 45 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 36[Numar de playeri gasit de catre noi] => 36p

K0k022 - 44 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 35[Numar de playeri gasit de catre noi] => 35p

FlaMe - 46 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 34[Numar de playeri gasit de catre noi] => 34p

Chr0n__ - 34 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 32[Numar de playeri gasit de catre noi] => 32p

Razvy09 - 34 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 29[Numar de playeri gasit de catre noi] => 29p

ShafuLaBani - 25 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 25[Numar de playeri gasit de catre noi] => 25p

k0k022 - 25 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 23[Numar de playeri gasit de catre noi] => 23p

Qeen - 25 [Numarul de playeri gasit de catre tine] 23[Numar de playeri gasit de catre noi] => 23p

Diamonds - 24[Numarul de playeri gasit de catre tine] 23[Numar de playeri gasit de catre noi] => 23p

OLDPLAYHHZUP - 20[Numarul de playeri gasit de catre tine] 20[Numar de playeri gasit de catre noi] => 20p

DonMotanel - 29[Numarul de playeri gasit de catre tine] 19[Numar de playeri gasit de catre noi] => 19p

 

Rayden - Poza ii apartine lui ShafuLaBani. Pacat ca nesimtirea nu doare.

 

Numaratoarea a fost facuta in functie de numarul playerilor prezenti in acea poza. Punctajul ar fi fost mult mai mic la fiecare daca ar fi fost sa ma iau dupa numarul de nick-uri prezente in poza avand in vedere ca au existat o multime de abominatii de texte ce nu cred ca aveau o legatura cu o litera cunoscuta de om, insa unde a fost cazul am incercat sa punctez si acele nick-uri.

 

Acestea fiind spuse, castigatorul acestui concurs este: UsRaX cu un numar de 38 de puncte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doresc sa numarati din nou playerii din poza mea.

 

Poza originala: http://i.imgur.com/u5sBrcX.png

In poza asta am pus cate un punct la picioarele fiecarui player ( dupa ce am marit poza ) : http://i.imgur.com/hjEN1e4.png

 

P.S: Eu am gasit 39 de playeri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doresc sa numarati din nou playerii din poza mea.

 

Poza originala: http://i.imgur.com/u5sBrcX.png

In poza asta am pus cate un punct la picioarele fiecarui player ( dupa ce am marit poza ) : http://i.imgur.com/hjEN1e4.png

 

P.S: Eu am gasit 39 de playeri.

 

Numaratoare nu va mai fi reluata. Daca voi nu sunteti in stare sa va setati o rezolutie maxima + antialiasing sa nu mai apara caracterele depixelate si restul doar pentru o amarata de poza nu sta nimeni sa descifreze ce este acolo. Raspunsul a fost dat si nu voi mai relua numaratoarea. Se pare ca nu ai citit intreg postul facut de catre mine.

 

Voi incerca sa iau legatura cu Stefan pentru a nu mai crea diverse discutii. Si sa nu mai incercati fraza aceea ca imi sunteti prieteni si restul, nu mai joc samp, nu ma mai intereseaza de voi.

 

PS: Sa nu fiti frustrati de faptul ca nu ati reusit sa castigati masina, nu ati ridicat un deget pentru a participa la acest concurs, nu ati fost in stare sa creati eventuri cat mai atractive, asta e problema voastra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Va multumesc mult pentru premiul acordat , sincer a fost o surpriza foarte mare pentru mine deoarece nu credeam ca o sa castig , nu avea asa multe sperante si am dat uitarii acest concurs. Cand am intrat astazi pe server mi-a spus Robert212 ca am castigat. Nu imi venea sa cred , aveam impresia ca face glume ca de obicei si am vizitat topicul.Am fost uimit si incantat si va multumesc foarte mult in special TotAla si DStefan. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...