Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rakku

eG TV - Sabzaky - Crips Gang

Recommended Posts

  • Titlu oficial: [eG TV] Sabzaky - Crips Gang

  • Data lansării: 14.11.2013

Gen: SlideShow

Durată: 10:32

Scurtă prezentare: SlideShow. Poze surprinse din mandatul lui Sabzaky ca Lider Crips Gang pe serverul de SA:MP eGaming. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respekt Sabzaky !! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un lider si admin care intotdeauna a fost serios , muncitor si activ , a stiut cum sa abordeze lucrurile si a muncit foarte mult in aceasta factiune. Respect Sabza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un lider bun , felicitari. Traiascaaaaa lucicaaaaa =)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

RESPECT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect Sabzaky si Crips Gang in perioada cat a fost el lider. A fost o factiune frumoasa si mereu pe primele pozitii din punct de vedere DM si organizare. A fost prima mea factiune de cand m-am reapucat pe server, aici m-am re-format.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember turcu !

Cea mai frumoasa perioada care speram sa continue cu noul lider!..

Share this post


Link to post
Share on other sites

RESPECT Sabzaky!!Felicitari pentru munca depusa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA MAN ! Ma asteptam la mai mult din partea ta , te'ai lasat bagubas cand ai vazut ca factiunea crips se duce in jos, si BLOODS SE TOT RIDICA ! 

 

*Acum sa vad toti pupincuristii cum ma injura !

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA MAN ! Ma asteptam la mai mult din partea ta , te'ai lasat bagubas cand ai vazut ca factiunea crips se duce in jos, si BLOODS SE TOT RIDICA !  *Acum sa vad toti pupincuristii cum ma injura !

Daca nu cunosc situati de ce te bag sa comentezi? Fara suparare zic..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu cunosti situatia de ce te bagi? Fara suparare...

 

Sunt de pe telefon si mi-a corectat prost autocorectoru.

Scuze de dublu post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect membrilor care erau in Crips cat am fost si eu si liderului pentru ca m-au ajutat sa cresc si sa invat totul.Pentru mine cea mai frumoasa perioada aici am petrecut-o(membru 2 luni si jumate).Ai dus factiunea la cel mai inalt nivel posibil,felicitari Sabzaky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai fost un om mare Sabzaky ! :X 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect Sabzaky, cea mai tare factiune, Crips Gang :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember Sabzaky, mereu mi-a placut cum organiza factiunea la war cat si rival war, in Crips mereu a fost loc si de caterinca dar si seriozitate, remember.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA MAN ! Ma asteptam la mai mult din partea ta , te'ai lasat bagubas cand ai vazut ca factiunea crips se duce in jos, si BLOODS SE TOT RIDICA ! 

 

*Acum sa vad toti pupincuristii cum ma injura !

Din punctul tau de vedere Bloods se tot ridica de cand te stiu, ce ai vrea sa stea lider 10 ani? Oricum majoritatea timpului cat a fost lider Crips a dominat Bloods.

 

Felicitari Sabzaky pentru munca depusa in Crips.

 

PS : Grea limba romana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raman la ideea ca SoundSofLife a fost si va ramane cel mai insemnat lider al acestei factiuni (pe care o dezgust, da). Au fost scandaluri mari in perioada aceea, a fost cea mai mare rivalitate de pe server intre factiunile Bloods si Crips. Recunosc, ca rival, Sounds a avut cea mai RP organizare in tot ce tine de war-uri / rivalwar-uri / sau alte activitati si chiar a fost o placere sa il am ca rival. Topicul nu este despre el, deci ce pot zice, a facut o treaba buna Sabzaky ca lider,  dar sunt unele parti la care nu comentez.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA MAN ! Ma asteptam la mai mult din partea ta , te'ai lasat bagubas cand ai vazut ca factiunea crips se duce in jos, si BLOODS SE TOT RIDICA ! 

 

*Acum sa vad toti pupincuristii cum ma injura !

 

S-a lasat pagubas? Vorbesti aiurea... ce ai vrea sa stea 20 ani lider Crips doar sa-ti demonstreze tie ce? Normal ca factiunea s-a dus in "jos" din moment ce Sabzaky probabil are treburi mai importante de facut decat sa stea pe SA:MP, si eu il apreciez pentru asta, atunci cand nu mai ai timp sa te ocupi de o factiune este normal sa lasi locul altcuiva decat sa iti bati joc, asa ar trebuii sa procedeze fiecare lider nu sa stea aiurea inactiv, dupa parerea mea Sabzaky a fost cel mai bun lider Crips, a dominat la war-uri in mare parte ( nu ma refer neaparat la rivalitatea dintre Crips si Bloods, ma refer la toate factiunile ) Si a stiut sa isi aleaga Co-Liderii incat atunci cand el nu este online factiunea sa mearga perfect, pentru ca la o factiune nu conteaza doar Liderul, conteaza si cine conduce factiunea in absenta lui. Este singurul care nu a dat rank 6 pe pile, doar pe experienta si vechime. Asa ca hai sa terminam cu prostiile cum ca Bloods se tot ridica iar Crips se duce in jos, fiecare factiune are momentele ei bune dar si proaste. In mare parte conteaza ca momentele bune sa fie mai multe decat cele proaste, lasa invidia la o parte ca acesta este un filmulet dedicat perioadei indelungate in care Sabzaky a fost lider si nu trebuie sa ne certam aici.

 

Mi-a facut placere sa fac parte din Crips Gang si sa fiu unul dintre co-lideri pe perioada lui Sabzaky, a fost factiunea unde rank 6 chiar conta nu ca prin alte factiuni unde toti se-njura si iau rank in prostie. Asta a facut din Crips o factiune puternica cat a fost Sabzaky lider, si chiar daca acum am mers Bloods si am avut o "cearta" cu tine Sabzaky, nu uit toata perioada aceea. O sa ramana una dintre cele mai frumoase pe SA:MP, sper ca urmatorul lider sa fie unul la fel de experimentat. Mama cat am scris... acu vad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos acest clip si acum sa incep si eu sa comentez asa cum vad ca ati facut-o toti. Felicitari Sabzaky pentru munca depusa si pentru perioada foarte indelungata petrecuta ca lider , ai facut factiunea sa stea multe luni pe primul loc si ai adus aproape cei mai buni membrii dupa server daca nu chiar cei mai buni si ma bucur ca am facut parte din Crips aproape 3 luni de zile cu tine ca lider . Respect si succes mai departe! 

 

PS: Mereu se va gasi cineva care sa comenteze total pe langa subiect si sa critice pe cineva care s-a implicat si a realizat ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normal ca se gasesc oriunde hateri d-astia gen domnu' Erader marele rapar, din pacate functia care o detin pe forum nu-mi permite sa va caracterizez mai pe roamaneste, deci ma abtin.

@iniTial - Ti se pare tie ca server-ul mai dobandeste membrii dupa vremea lui SoundS si dYeSeL? Atunci te ajutau in mare parte membrii bai iniTiale, ca nici factiunea ta sa o zicem straight, nu se ridica la standardele de atunci. Sabzaky a stiut, sa se impuna, nu i-a pasat de numele care-l detii si de cat de bun esti, poate avea o simpatie pentru astia noi care veneau in Crips si evoluau repede, gen. LexuaR, ShowBizz, etc. A stiu sa faca o factiune stransa cu cativa membrii exprerimentati. Nu mai compara vremea de atunci, si vremea de acum, doar prostii zici. 

Cat despre Sabzaky ca leader, vorbesc sincer ca perioada cea mai frumoasa a fost rank 6 la el. Lider LCN a insemnat pe jumate. Asta spune multe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sabzaky a facut o treaba excelentă cu facţiunea. A avut momente când a dominat clar Bloods Gang. Plus de asta, a stat lider o perioadă foarte lungă de timp. Respectele mele !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Sabzaky.. Lideri turci sa tot mai fie :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari Sabzaky pentru efortul si munca depusa in tot acest timp.Mi-a facut mare placere sa-ti fiu membru timp de 10 luni,nu stiu daca se va ridica cineva la nivelul tau,ti-ai meritat pe deplin functia de lider,imi pare rau ca ai renuntat.

 

Ai fost cel mai bun lider pe care l-a avut eGaming-ul,si spun asta pentru ca ai stiut cum sa organizezi factiunea si nu numai.Ai toate respectele mele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...