Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rakku

eG TV - Sabzaky - Crips Gang

Recommended Posts

Respect & remember Sabzaky, o perioada frumoasa imi pare bine ca am fost cateva luni in aceasta factiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember Turkish!!!! Te mai asteptam cu vreun lider :)) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect Sabzaky!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect Sabzaky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru perioada activata ca Lider Crips Gang, ai fost un lider bun. Poate daca erai lider la o alta factiune eram si eu pe la tine prin factiune, mi-a placut mult cand ai fost lider Taxi, a fost o perioada frumoasa pentru mine si acum la fel, ce-i drept nici nu prea am activat in perioada aceasta cat ai fost tu lider Crips insa din ce-am vazut in scurta perioada cat am jucat imi dau seama ca ai facut treaba buna. Multa bafta in continuare si un joc cat mai placut! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA MAN ! Ma asteptam la mai mult din partea ta , te'ai lasat bagubas cand ai vazut ca factiunea crips se duce in jos, si BLOODS SE TOT RIDICA ! 

 

*Acum sa vad toti pupincuristii cum ma injura !

Bai nesimtitule daca iti dau 2 palme nu stii care a fost prima , invata sa imi vorbesti frumos si nu sa ma jignesti intr-un moment ca asta , invata sa te comporti ca eu nu ti-am zis nici "du-te mai incolo" , nu ne tragem de sireturi , nu ne amenintam , nu ne jignim , daca baiatu asta a vrut sa imi dedice un filmulet prin care imi este recunoscator pentru perioada care am stat lider ar fi bine sa te abtii daca esti nemultumit , nu sa ma ataci cand eu nici nu te cunosc si nici nu te bag in seama ,  eu zic sa imi multumesti ca am renuntat , ca eu nu am renuntat de frica nimanui , am renuntat ca am considerat ca e momentul sa las pe altcineva.

 

 

# Multumesc tuturor pentru vorbele frumoase care le-ati lasat aici , chiar nu ma asteptam , nu sustint nici pe departe ca am fost " cel mai bun lider " , nici vorba , cred ca au fost multi cu o reputatie mult mai buna ca a mea , acest filmulet chiar l-am vazut ca pe o surpriza si am ramas placut surprins de parerea multora care nici nu va cunosc , respectul e reciproc si chiar ma bucur ca imi este apreciata munca depusa pentru factiune. Mersi inca o data!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur ca am reusit sa trec si eu pe la tine prin factiune.Ai facut o treaba buna si ai fost un lider exemplar,iar pentru asta te felicit.Bafta mai departe!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur mult ca am facut parte din factiunea ta,chiar daca a fost numai pentru 3 luni.Cum a spus si Jok3rss,a fost singura factiune in care rank-ul chiar conta si nu se lua la intrarea in factiune,cum fac de altfel si alti lideri.Felicitari pentru munca depusa si mersi pentru ajutor.

 

@ Restu` care au comentat pe aici,nu mai mancati atat ca.cat ca s-a lasat de frica sau ca se ducea in jos.Chiar si inactiv cum a fost( in ultimiile 2-3 luni ) ,tot a fost peste voi la toate aspectele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai nesimtitule daca iti dau 2 palme nu stii care a fost prima , invata sa imi vorbesti frumos si nu sa ma jignesti intr-un moment ca asta , invata sa te comporti ca eu nu ti-am zis nici "du-te mai incolo" , nu ne tragem de sireturi , nu ne amenintam , nu ne jignim , daca baiatu asta a vrut sa imi dedice un filmulet prin care imi este recunoscator pentru perioada care am stat lider ar fi bine sa te abtii daca esti nemultumit , nu sa ma ataci cand eu nici nu te cunosc si nici nu te bag in seama ,  eu zic sa imi multumesti ca am renuntat , ca eu nu am renuntat de frica nimanui , am renuntat ca am considerat ca e momentul sa las pe altcineva.

 

 

# Multumesc tuturor pentru vorbele frumoase care le-ati lasat aici , chiar nu ma asteptam , nu sustint nici pe departe ca am fost " cel mai bun lider " , nici vorba , cred ca au fost multi cu o reputatie mult mai buna ca a mea , acest filmulet chiar l-am vazut ca pe o surpriza si am ramas placut surprins de parerea multora care nici nu va cunosc , respectul e reciproc si chiar ma bucur ca imi este apreciata munca depusa pentru factiune. Mersi inca o data!

Calm ba nebunule din coceni, nu mai tii minte ca asa au facut si la mine cand am renuntat la lider LCN prima oara? Tot cu replici din astea gen "ai renuntat de frica" desi eu batusem 2 lideri la curu gol. Un singur war oficial pierdusem si ala cand a intrat Babilonia cu invulnerabil de ne-a batut singur vs 3 cu HP mare. 

 

In fine, deci astfel de frustrari si fraze, nu le baga in seama. Oricand ai renunta vine cate unu si iti zice ca ai renuntat de frica. Ei nu gandesc ca sunt unii care abia asteapta sa faca 3 luni de lider ca sa renunte pentru ca nu e tocmai o placere, cum era pe vremuri, sa fii lider acum. Iar tu care ai stat atata si ai tinut factiunea sus, bine, mai putin vreo luna doua atunci cand am iesit eu din factiune si te-au rupt bz ( sufar 21.gif ).

 

Mai vad posturi cu "Remember Sabzaky" sau uite-l pe omu', deja te-a si ingropat 24.gif

 

 

Ai fost un om mare Sabzaky ! 8.gif

 
Ho fratilor ca nu a murit. Respect da, merita pe deplin pentru ca a fost unul dintre cei mai buni lideri nu numai din istoria Crips Gang, dar chiar a serverului.
 
Anyways, bravo Sabzaky, stiam ca o sa fii un lider jmen 4.gif P.S.: Vezi ca am stat mai mult de 5 luni, nu uita, tu m-ai gasit pe mine in factiune, nu eu pe tine 3.gif21.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost un lider foarte bun,dar nu cred ca cel mai bun din istoria Cripsului,sa nu-l uitam pe SoundSofLife...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari sabzaky pentru munca depusa in Crips,chiar cred ca ai fost cel mai bun lider Crips pana in momentul de fata(fiecare isi gaseste nasu :)) ) , imi pare rau ca nu am apucat sa intru in Crips "company" :( oricum cea mai frumoasa perioada a ta ca lider pentru mine ramane cand erai lider taxi "gang" stii u de ce :)), cat pentru "sobolani" de pe eGaming chiar as vrea sa va vad lideri(sau interimari) pe toti macar o data sa vedeti ca nu este asa usor sa conduci o factiune si ca o sa va doriti sa renuntati dupa maxim 2 saptamani, sa comentati sunteti buni toti dar sa conduceti o factiune 100% nu sunteti capabili, cum nu mai are omu timp sa stea pe sa:mp gata ii e frica, sau nu mai face fata sau ce va mai trece voua prin capul ala cu un singur neuron si ala incins..,erader vad ca ai ajuns "Marwin 2" continua tot asa ca o sa ajungi vedeta :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba , ce sa zic ... foarte tare. Sabzaky e un fel de Snoop Dogg. Mereu mi-a placut Crips Gang , mai ales cand a fost Valk lider , multe amintiri frumoase. Ma bucur sa va gasesc iar aici pe forum. Din pacate eu nu mai pot juca samp , imi omor timpul cu alte chestii mult mai importante. Nota 10 pentru clip. Imi cer scuze inca o data comunitatii pentru tot raul facut in trecut. M-am maturizat. Semnat - Jupiter. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai fost cel mai bun leader al acestei factiuni. Exceptandul pe SondsOfLife care a reusit sa ofere salarii in valoare de cel putin o masina personala :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru munca depusa in Crips..Ai avut mereu si vei avea respectul meu,  Salut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , filmul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru tot ce ai realizat turcule. Esti unul dintre cei mai buni lideri pe care ia avut Crips Gang. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adevar graiesti quZt,este si a fost un om pe cinste,un lider de invidiat,si crips-ul a prosperat sub autoritatea lui.Am fost o perioada indelungata in Crips si nu regret asta,unele dintre cele mai bune clipe petrecute pe acest server se afla in acea factiune.Respect !

 

PS: Si eu apar in multe poze,ihii :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru tot ce ai realizat turcule. Esti unul dintre cei mai buni lideri pe care ia avut Crips Gang. 1.gif

 

 

Nu uita de RazvanL :).

 

Cat despre poze , vechi , frumoase , atmosfera buna , iar  Sabzaky , numa' bine ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu uita de RazvanL 1.gif.

 

Cat despre poze , vechi , frumoase , atmosfera buna , iar  Sabzaky , numa' bine ! 4.gif

 

Am spus ca a fost unul dintre cei mai buni lideri, nu neaparat cel mai bun. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu uita de RazvanL :).

 

Cat despre poze , vechi , frumoase , atmosfera buna , iar  Sabzaky , numa' bine ! :D

 

Faza cu cel mai lider dintre lideri cred ca e o mare porcarie va asigur eu pe voi ca au fost si alti lideri buni si mai ales in crips!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect, dar bine ca ai iesti din Crips ca faceai crize :)).. cred ca daia ai iesit =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...