Jump to content
Sign in to follow this  
ARTIST

Propunere Serverul de SA:MP

Recommended Posts

Salutare stimati membrii ai comunitatii eGaming Romania, in cele ce urmeaza am sa va prezint o propunere de a mea.

Am vazut ca sunt putini playeri pe server, serverul se duce in jos, si am facut acest topic pentru a propune domnilor ce adminstreaza comunitate sa ma ocup eu de server. Astept si parerea membrilor comunitatii. O seara frumoasa domnilor.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ARTISTULE.Sunt putini playeri pe server deoarece urmeaza un WIPE 

O sa raspunda un admin lvl mare daca este nevoie de cineva .. 

Edited by Adr1an
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu propun sa fi presedinte  :-? .

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artist - Promovat la functia de Admin - Level 1339 si adaugat la grupul r00t. Bine ai venit in staff-ul nostru si mult succes. De mult timp cautam o persoana capabila ca dvs. dar in acest moment cautarea a luat sfarsit.

 

EDIT: Eroare de tiparire.

Edited by Phenom
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru glumele facute pe seama mea. Nu multii stiu ce imi poate capul si calitatile mele !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil ca oricine care ii urmeaza exemplul si scrie jos 'Scripter',o sa fie in grupul r00t

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , in primul rand vreau sa spun ca e usor sa spui ca te ocupi tu. Dar cei care se ocupa de acest server nu pot avea incredere in tine asa fara sa ai o vechime , o tangenta ......... Oricare dintre noi putem spune asta. Nici macar nu te cunoastea.

Referitor la ce ai spus tu nu se poate asta iti zic sigur :))) si serverul a decazut datorita unui WIPE care va avea loc ori saptamana aceasta ori care vine

Share this post


Link to post
Share on other sites

ARTIST meserie pt presedentie,te-ai gandit mult la sugestia asta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu de unde ai aparut ma ? Sunt altii care joaca de cand e serverul deschis si nu primesc si nimic si vi tu un mucos si zici sa te ocupii ? Du-te ma la desenele tale si la lego-urile tale ca esti de ras sa mor 21.gif Mai mult de 12 ani nu ai sa mor .

 

Mai ma gandeam sa-ti dam tie toata comunitatea ...... 

Edited by Lykke

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost scripter pe Linkmania si stie ce face, nu mai vorbiti daca nu stiti 21.gif

 

Ma rog, oricum nu ar fi prea ok sa accepte un nou venit ca scripter :)

Edited by sInK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu placere. Cum vrei sa fii luat in serios cand ai facut un topic de genul acesta? Ai 10 minute de cand esti pe aceasta comunitate si deja ai inceput cu dreptul. Legat de ce iti poate capul, sincer sa fiu nu stiu, nu te cunosc dar pot sa-mi dau seama din ceea ce faci tu, spre exemplu acest topic mi-a dat cateva detalii despre ce iti poate capul.

Unii il au doar pentru ca sa nu le ploaie in gat.

 

P.S: Nu am glumit, daca ar fi decizia mea ai fi fost promovat, te sustin si la presedintia tarii daca o sa doresti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum ma asteptam, gata sariti cu gura pe el si il criticati.Voi v-ati pus intrebarea daca el a stiut ca se da wipe? Eu cred ca nu, va place sa criticati omul, altceva mai stiti sa faceti? Repede faceti glume pe seama omului, fratilor ganditi-va ca el poate nu a stiut de acest wipe 22.gif . Va intrebati de ce scade numarul de playeri, uitati de ce doar din cauza voastra ca luati omul la misto si faceti glume pe seama lui. Voi nu mai stiti ce e ala bunul simt, nimic nu mai stiti 22.gif, de ce n-ati putut sa-i explicati si lui cu frumosul? Eu il cunosc pe ARTIST si stiu sigur ca stie sa scripteze cum trebuie, uitati-va voi la sectiunea Gamemode-uri si o sa va cada fata, cand vedeti ce stie acest player.

ARTIST, momentan sunt putini playeri pe server pentru ca toata lumea astepta wipe-ul.

Edited by YoIonutzzz
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost scripter pe Linkmania si stie ce face, nu mai vorbiti daca nu stiti 21.gif

Poi daca voia sa fie scripter putea sa dea PM lui Xanto,Asistent,Robert si sa zicem daca l-ar dori atunci sa faca topicu..asa cum a zis UsRaX fiecare putem face asemenea topicuri..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stimati domni, cine ma cunoaste, cum am mai spus stie ce-mi poate capul. Intrebati-l si pe Kenoby si pe Bobo dupa BZ de mine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum ma asteptam, gata sariti cu gura pe el si il criticati.Voi v-ati pus intrebarea daca el a stiut ca se da wipe? Eu cred ca nu, va place sa criticati omul, altceva mai stiti sa faceti? Repede faceti glume pe seama omului, fratilor ganditi-va ca el poate nu a stiut de acest wipe 22.gif . Va intrebati de ce scade numarul de playeri, uitati de ce doar din cauza voastra ca luati omul la misto si faceti glume pe seama lui. Voi nu mai stiti ce e ala bunul simt, nimic nu mai stiti 22.gif, de ce n-ati putut sa-i explicati si lui cu frumosul? Eu il cunosc pe ARTIST si stiu sigur ca stie sa scripteze cum trebuie, uitati-va voi la sectiunea Gamemode-uri si o sa va cada fata, cand vedeti ce stie acest player.

ARTIST, momentan sunt putini playeri pe server pentru ca toata lumea astepta wipe-ul.

Ai dreptate Dexter,toti au sarit cu gura pe el,nestiind ce ii poate capul.Dap,asteptam un WIPE,poti lua legatura cu ROBERT/ASISTENT/XANTO si iti vor spune ei daca e nevoie 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cine il critica? La cate conturi clona apar pe comunitate nu mai ai cum sa-ti dai seama cand cineva face misto sau chiar vorbeste serios. Chiar si daca e bun cum zice el, nu poti pur si simplu sa 'ceri' si gata ti se ofera pentru ca tu esti x de pe nu stiu ce comunitate. Asta e si motivul pentru care am facut misto, mi se pare tiganie,

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai frate,nu mai ganditi voi in locul staff-ului.Lasati staff-ul sa decida.Intotdeauna trebuie sa se trezeasca cineva sa vina cu o replica "geniala"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tot zici ca esti asa bun si nu stiu ce prostii , cum ne dovedesti tu noua ? Daca faci un topic in care zici doua cuvinte si alea ca vrei sa te ocupi de server , asta nu inseamna ca lumea stie ce stii tu sa faci . Eu zic ca are cine sa se ocupe de server , nu avem nevoie de cineva nou . Noapte buna .

 

@ Se baga si sink , scripter-ul lu` peste :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poi daca voia sa fie scripter putea sa dea PM lui Xanto,Asistent,Robert si sa zicem daca l-ar dori atunci sa faca topicu..asa cum a zis UsRaX fiecare putem face asemenea topicuri..

Corect, fiecare poate face N topicuri, dar putini pot demonstra ce stiu cu adevarat prin fapte, nu doar vorbe. :) Daca dadeam PM unui admistrator imi spunea parerea dansului, am vrut sa stiu si parerea membrilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma intereseaza cine se ocupa, ma intereseaza sa ma DISTREZ pe Sa:Mp si sa ma relaxez !

Edited by KeLLy
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai si cum vrem noi sa ne dam cu parerea daca noi nu stim cine esti tu , si sa zicem ce poti tu ? Cum ne demonstrezi ca esti " bun " ca noi sa ne dam cu parerea ? E greu sa gandesti  frate , e scumpa gandirea mai ieftina pr.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Daca sunteti niste "domni" care doar ce au iesit din canal, si si-au cumparat un amarat de calculator + net nu aveti cum sa ma cunoasteti. (Scuzati personificarea)

2. Mergeti pe BZ, LM si Indgi si intrebati de mine. Si o sa va demonstrez eu ce stiu in urmatoarele zile 1.gif !

Edited by ARTIST
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-o sa administrezi un server cu o atitudine ca a ta. Nu se jignesc membrii dupa ce vi cu asemenea propuneri.

Staff-ul eGaming este deja format.

Locked.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...