Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PoWneR

eGaming Forum Statistica 2013 | Zeitgeist 2013

Recommended Posts

Din pacate sau din fericire a sosit clipa , ultima zi a anului , iar cu aceasta ocazie ne uitam inapoi si tragem linie sub acest an 2013.

 

Statisticile forum.eGaming.ro sunt urmatoarele : 

 

1. Am avut un total de 2511 membri noi inregistrati , recordul fiind in luna Noiembrie cu 335 membri.

snapsh10.png

 

2.Ati reusit sa deschideti 15.445 noi topicuri cu un record de 1504 in luna Septembrie.

snapsh11.png

 

3.Topicurile ati reusit sa le populati cu 177.197 de postari , cele mai multe fiind 22.429 in ultima luna a anului si anume Decembrie.

snapsh12.png

 

4. In acelasi timp am reusit sa comunicam si prin Mesajele Private - PM si sa atingem un numar de 10.972 de astfel de mesaje cu un record in luna Ianuarie a acestui an de 2734 de PM-uri.

snapsh13.png

 

5.Cel mai vizualizat subforum pe acest an este cel de Plangeri cu 296.543 vizualizari , urmat de Resurse SA-MP si Diverse.

snapsh15.png

 

Sa nu uitam de recordul de asistenta inregistrat tot anul asta pe 8 Ianuarie cand am fost 385 de persoane online in acelasi moment.

snapsh14.png

 

Va multumim tuturor pentru contributia la alcatuirea acestor cifre si va uram un an nou 2014 fericit , alaturi de cei dragi si cunoscuti , impreuna cu implinirea tuturor dorintelor.

Va asteptam pe forumul nostru eGaming.ro sa dublam aceste cifre in noul an.

Petrecere placuta !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...