Jump to content
Sign in to follow this  
quinT

[Respins][Propunere] Adaugare subforum "Market"

Recommended Posts

Market

5IHqdgU.png

 

 

Propun sa se adauge un subforum "Market" la categoria Caffe sau Realitate.

In acest "market", fiecare user al comunitatii poate sa posteze un anunt (topic) prin care ar vrea sa vanda ceva, sau sa cumpere ceva.

Aceste market ar putea ajuta si la dezvoltarea activitatii pe forum, si bineinteles pentru o buna ambianta sa fie ales un Moderator Market.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceasta subsectiune are si avantaje si dezavantaje... este un lucru bun daca ar exista, dar sunt foarte mari posibilitati sa existe persoane care vor sa pacaleasca sau sa fure lumea...

 

Am fost moderator vanzari/cumparari/schimburi, iar modelele de postare si regulamentul trebuiesc foarte bine gandite, pentru a scadea din posibilitatile de furt!

 

Totusi, PRO! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aceasta subsectiune are si avantaje si dezavantaje... este un lucru bun daca ar exista, dar sunt foarte mari posibilitati sa existe persoane care vor sa pacaleasca sau sa fure lumea...

 

Am fost moderator vanzari/cumparari/schimburi, iar modelele de postare si regulamentul trebuiesc foarte bine gandite, pentru a scadea din posibilitatile de furt!

 

Totusi, PRO! 1.gif

 

E drept, pot aparea si inselaciuni si furturi.

Dar pentru a evita cat de cat, poate fi creat un topic cu o lista de neseriosi, prin urmare, furturile vor avea un procent mai scazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si asta ;) si e foarte bine sa existe si dovezi la acele anunturi, deasta ziceam de model si regulament, de ex.:

 

Vand: Card Memorie

Dovada/Poza: *poza cu cardul*

 

Sau alte chestii de genul... cred ca staff ul eG este in stare sa coordoneze o astfel de sectiune :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...