Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Kesha a aratat totul in cel mai nou videoclip. Cum arata cantareata in rolul unei tinere stripteauze - VIDEO

Recommended Posts

Kesha a aratat totul in cel mai nou videoclip. Cum arata cantareata in rolul unei tinere stripteauze - VIDEO

 

 

vpbd.jpg

 

 

In videoclipul melodiei "Dirty Love", cantareata de 26 de ani interpreteaza rolul unei stripteauze, personaj in pielea caruia a intrat foarte bine.

Imbracata in maieuri transparente, lenjerie intima si alte costumatii specifice unui astfel de personaj, Kesha a aprins imaginatia barbatilor cu miscarile sale lascive.

 

 

"Sper ca va place. Este debutul meu ca regizor la videoclipul melodiei Dirty Love", a fost mesajul cantaretei.

Recunoscuta pentru comportamentul sau inadecvat, Ke$ha a declarat pentru Self magazine ca: "Oamenii cred ca stau toata ziua si beau whiskey, dar nu cred ca as putea merge intr-un turneu de trei luni daca as fi beata in fiecare seara".

 

 

 

Sursa : MTV.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda video ca in secolul 21 ce pot sa zic :)) fund, sani si miscari provocatoare si cu o melodie de rahat cu siguranta va face vanzare mare sau vizualizari multe pe youtube. Mie personala nu imi place melodia dar pe partea videoclipului am alta parere :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...