Jump to content
Sign in to follow this  
stefan94

[Acceptat][Propunere]Competitie DotA 2

Recommended Posts

Salutare !

 

De curând am fost întrebat dacă nu se organizează și pe eGaming o competiție de Dota 2.Întrebarea mea este următoarea.Vreți să organizăm o competiție de Dota 2 pe eGaming cu premii ?

Fiecare user va fi nevoit să ofere ca taxă de înscriere minim 2 rare.Cred că nu este o pagubă mare 2 rare.

 

P.S.: Nu doresc să scriu un roman că, şi aşa nu citiţi mai mult de 2 rânduri.

P.S.2.:Vreau doar voturi de sinceritate.Nu doresc să votați și după să ramână secțiunea inactivă.

P.S.3.:Votaţi doar cei care vor într-adevăr să joace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, da !

Doar ca eu nu am nici macar o rara. Daca s-ar organiza competitii 4 fun, m-as baga si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o idee foarte buna .

Dar nu inteleg de ce sa bagi acea taxa de 2 rare ... Hai sa fie totul 4fun !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, da !

Doar ca eu nu am nici macar o rara. Daca s-ar organiza competitii 4 fun, m-as baga si eu.

 

E o idee foarte buna .

Dar nu inteleg de ce sa bagi acea taxa de 2 rare ... Hai sa fie totul 4fun !

Păi,de fiecare dată când se organizează o competiție de orice fel,jucători nu se prezintă să-și desfășoare meciul.Din cauza asta am adăugat și premiu taxa de înscriere.4fun,nu se va înscrie nimeni.

Taxa poate fi și mai mică.Două iteme de orice fel.Fie ele common / uncommon etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Păi,de fiecare dată când se organizează o competiție de orice fel,jucători nu se prezintă să-și desfășoare meciul.Din cauza asta am adăugat și premiu taxa de înscriere.4fun,nu se va înscrie nimeni.

Taxa poate fi și mai mică.Două iteme de orice fel.Fie ele common / uncommon etc.

Intrebarea este urmatoarea : Cati jucatori de dota 2 sunt pe egaming si cati sunt dispusi sa participe la o competitie?

 

Eu ma bag , o sa mai aduc si niste prieteni , faza e sa ne stragem cat mai multi !

 

 

Edit : Marcele , unde esti? 

Edited by MeZz0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu la dota2, sunt bun tare, poate confirma maestrul MeZz0. Cred ca avem in comunitate mai multe persoane care joaca acest joc si ar fi un plus.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

La fel ca si competitia de LOL,toti se dau mari si tari ca joaca iar cand sa strangi 4 echipe amarate nimeni nu raspunde.

Eu sunt PRO daca intradevar vor participa cel putin 4 echipe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhm ma bag, haide mezzo sa le aratam cum se joaca :">

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu sa ii rup fundu` lui Stefan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem 9 pana acuma , Stefan o sa vorbesc eu cu diabolik sa vad daca se baga si el , as putea sa mai aduc pe alde Magnetic dar trebuie sa postezi in engleza pentru ei , cum vrei....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suntem 9 pana acuma , Stefan o sa vorbesc eu cu diabolik sa vad daca se baga si el , as putea sa mai aduc pe alde Magnetic dar trebuie sa postezi in engleza pentru ei , cum vrei....

Pot să fac și o secțiune în engleză dar,o să dureze câteva zile.Dacă o să organizăm competiția o să încerc să o promovez și pe alte forum-uri.

Deasemenea,putem să jucăm și 1 vs 1.Nu este neapărat să organizăm pe echipe că, deabia avem jucători pentru 1 vs 1.

Edited by stefan94

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bag si eu   dar   sa stiti ca nu le am  cu pull si alte porcarii:)) sunt jucator de LoL mai mult.. ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e cu premii in iteme ma bag si eu. 19.gif

So prepare ur asses to be wooped.

 

Problema va fi participarea. Ma gandesc la un set de reguli cam stricte chiar si pentru cei care posteaza aici si zic ca sunt PRO pentru o competitie. O sa discut si cu colegii mei si o sa revin cu un reply.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pot să fac și o secțiune în engleză dar,o să dureze câteva zile.Dacă o să organizăm competiția o să încerc să o promovez și pe alte forum-uri.

Deasemenea,putem să jucăm și 1 vs 1.Nu este neapărat să organizăm pe echipe că, deabia avem jucători pentru 1 vs 1.

1 vs 1 e nasol , dota este un joc de echipa , eu zic daca ne strangem 8 echipe de cate 2 membri este destul de bine pentru inceput , acuma stefan nu imi spune tu sau litz ca nu va puteti gasii un coechiper 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 vs 1 e nasol , dota este un joc de echipa , eu zic daca ne strangem 8 echipe de cate 2 membri este destul de bine pentru inceput , acuma stefan nu imi spune tu sau litz ca nu va puteti gasii un coechiper 

Eu,sincer, aș organiza și o competiție Full Team dar,din păcate nu avem oameni.Putem să ne găsim un coechipier,eu unul pot (Îl aleg pe Litz că și așa e varză trollface.gif ).

No,putem să facem şi 2 vs 2.Depinde de player-i.

Edited by stefan94

Share this post


Link to post
Share on other sites

io-s cu pretenasu' meu meza :]] da vezi ca io-s mid in caz ca se strang 5 :"> 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu,si eu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 vs 1 e nasol , dota este un joc de echipa , eu zic daca ne strangem 8 echipe de cate 2 membri este destul de bine pentru inceput , acuma stefan nu imi spune tu sau litz ca nu va puteti gasii un coechiper 

Daca te arunci cu capu' in 2v2 nu o sa se inscrie nimeni. De ce e nasol 1v1? Pana la urma nici 2v2 nu e de team play tot pe individual se bazeaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca te arunci cu capu' in 2v2 nu o sa se inscrie nimeni. De ce e nasol 1v1? Pana la urma nici 2v2 nu e de team play tot pe individual se bazeaza.

Părerea mea e că,ar fi bine să organizăm prima dată o competiție de 1 vs 1,să vedem dacă avem jucători și după putem face și o competiție Full Team.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci v-ar convenii un 1v1 iar in functie de succesul acesteia sa dam si un 2v2?

Ideea e ca la 1v1 e mai usor sa setezi regulile. La 2v2 trebuie un regulament mai complex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci v-ar convenii un 1v1 iar in functie de succesul acesteia sa dam si un 2v2?

Ideea e ca la 1v1 e mai usor sa setezi regulile. La 2v2 trebuie un regulament mai complex.

Hai ma slit , tot ne strangem 8 echipe si dam 2 vs 2 , si stai calm , daca vrei iti fac eu regulamentul , nu e prea complex , jucam mid si bot sau top , chill

Edited by MeZz0

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o idee foarte buna .

Dar nu inteleg de ce sa bagi acea taxa de 2 rare ... Hai sa fie totul 4fun !

 

de ce ai avatar cu roxana babenco ?

 

Disable 1 zi.

Edited by Litz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ma slit , tot ne strangem 8 echipe si dam 2 vs 2 , si stai calm , daca vrei iti fac eu regulamentul , nu e prea complex , jucam mid si bot sau top , chill

Nu poti sa arunci un regulament la un joc de 2v2 pentru ca nu e balansta. Tu ceri mid si bot si va fi tot un joc de 1v1 pentru ca va fi un erou pe mid si altul top. La 2v2 se joaca tot mid, dar ce mod? Sunt diferite probleme si lucruri de stabilit pentru a fi o egalitate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hai ba lit 1v1 sa stiu daca mai are rost sa ma inscriu sau nu :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...