Jump to content
Sign in to follow this  
stefan94

[Acceptat][Propunere]Competitie DotA 2

Recommended Posts

Nu poti sa arunci un regulament la un joc de 2v2 pentru ca nu e balansta. Tu ceri mid si bot si va fi tot un joc de 1v1 pentru ca va fi un erou pe mid si altul top. La 2v2 se joaca tot mid, dar ce mod? Sunt diferite probleme si lucruri de stabilit pentru a fi o egalitate.

Eu,sincer,aș merge pe o competiție de 1 vs 1, și după încercăm și una de 5 vs 5.Ne complicăm cu 2 vs 2.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur nu se strang mai mult de 2-3 echipe daca faci 5 vs 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei te ajut la 2 vs 2 , 8 echipe tot ne strangem , daca nu vrei treaba ta , ti-am zis nu e mare chinuiala cum zici tu , si faza cu combo interzici pe alea nesimtite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca vrei te ajut la 2 vs 2 , 8 echipe tot ne strangem , daca nu vrei treaba ta , ti-am zis nu e mare chinuiala cum zici tu , si faza cu combo interzici pe alea nesimtite

Pune-ne,te rog,un videoclip cu un meci de 2 vs 2.Măcar să-mi fac o idee.

Edited by stefan94

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va mai bateti capul cu 2v2 ca nu facem fara un regulament solid si corect, ceea ce e greu de pus la punct. Daca ma apuc sa gandesc un regulament pentru asa ceva si peorma sa nu se prezinte decat 4 echipe mai bine facem intai 1v1 vedem ce doritori avem si dupa continuam cu 2v2. Nu va mai aruncati cu capu' inainte pentru 2v2 daca n-ati jucat nici macar o competitie de 2v2. Eu am jucat si erau o gramada de eroi banati din start, se facea un ban phase pe chat si peorma un pick phase in stil de Captains Mode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am convenit cu Stefan sa organizam competitia pe 1v1. Cel mai tarziu sambata voi da drumu la inscrieri urmand ca urmatoarea sambata sa dam drumu la joaca.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am dat drumu la competitie, sariti si inscrieti-va.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...