Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PrinceRadu

eG TV - Gangland

Recommended Posts

Titlu oficial: Gangland
Data lansării: 20.01.2014
Gen: Actiune/gang.

Durată: 5:38

Scurtă prezentare: Cateva faze din lumea unor ganguri complet diferite care actioneaza intr-un cu totul alt mod.Initial a fost un clip cu o poveste, aveau toate legatura dar cum nu mai am timpul necesar pentru a continua am extras fazele de actiune si am facut asta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cam sec filmu,nu se prea intelege nimic,daca tot faci filme cu gangsteri te puteai inspira dintr-un film.Toata lumea poate pune muzica pe niste faza,data viitoare incearca ceva nou si gandit..filmul acesta l-ai facut pentru VOTM banuiesc(pt premiu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca tu nu ai citit prezentarea, eu nici macar nu mai activez pe comunitate, pentru premiu cum zici tu, am facut filmul pentru ca m-am gandit sa nu sterg degeaba filmarile, stiu si eu ca n-are niciun sens dar decat nimic e ok, mai ales ca sectiunea asta e pustie de ceva timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu cred ca tu nu ai citit prezentarea, eu nici macar nu mai activez pe comunitate, pentru premiu cum zici tu, am facut filmul pentru ca m-am gandit sa nu sterg degeaba filmarile, stiu si eu ca n-are niciun sens dar decat nimic e ok, mai ales ca sectiunea asta e pustie de ceva timp.

Poi mai bine le stergeai.Succes mai departe,daca s-ar posta filmari ca ale tale nu ar mai fi pustiu ar fi aiurea..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun smechere, te invit sa faci un film sa-ti vedem priceperea, filmele mele nu par a fi demne de sectiunea asta nu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu te felicit, a iesit foarte bine.

 

Daca-ti face placere sa-ti continui acest hobby...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...