Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ArSsurA

eG TV - Fifa 14 | SuperCupa Romaniei ( GamePlay )

Recommended Posts

Titlu oficial : FIFA 14: Career Mode - Steaua Bucuresti #1 - SuperCupa Romaniei ! 

Data lansarii : 20.01.2014

Gen : Sport

Durata : 21:15

Scurta descriere : Fifa 14 cu echipe romanesti , astept sa imi dati idei pentru transferuri si daca va place aceasta cariera voi posta zilnic.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=u8ef9GzchhY&feature=youtu.be

 

Astept pareri / sugestii / critici. ( Like YT daca se poate ).

 

PS - Mai dureaza putin sa se faca HD ( 5-10 minute ) , asa ca nu ma injurati :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte interesant, n-am testat Fifa 14 inca.

 

Te asteptam si cu alte video-uri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi poti da si mie link de la patch ca ce fac astia de la EA se blocheaza din al doilea sezon si au aia niste stats-uri ... Deci daca poti te rog sa il pui sau sa mi-l dai pe PM.

 

 

P.S la prima trecere in supercupa trebuia sa centrezi in fata si sa incerci un sut pe vole si poate iesea ceva mai bun decat recuperarea Petrolului.Sper sa continui cariera si sa duci si tu Steaua macar in quarter finals in UCL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi poti da si mie link de la patch ca ce fac astia de la EA se blocheaza din al doilea sezon si au aia niste stats-uri ... Deci daca poti te rog sa il pui sau sa mi-l dai pe PM.

 

 

P.S la prima trecere in supercupa trebuia sa centrezi in fata si sa incerci un sut pe vole si poate iesea ceva mai bun decat recuperarea Petrolului.Sper sa continui cariera si sa duci si tu Steaua macar in quarter finals in UCL.

 

Esti full la PM , mai sterge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gasit.Mersi oricum.Cred ca ma apuc si eu de o serie ca vreau sa vad daca pot ajunge in finala UCL filmand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pune Fifa Ultimate Team :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pune Fifa Ultimate Team :))

 

Ce sa fac ? Turbez daca joc UT pur si simplu.

 

Si-asa am echipa praf la UT , o sa pun azi al 2-lea video de la cariera :>.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...