Jump to content
Sign in to follow this  
Jus7DoIt

Propunere Tema Forum

Recommended Posts

Propun sa mai schimbam si noi tema forumului este aceasi de cand am trecut pe IPB 3..x.x avem destui grafferi profesionisti nu strica sa lucram si la astectul forumului. Ce mare greutate sa faci o tema ? Daca te tii de treaba se rezolva in cateva ore.

 

Astept parerea userilor ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propun sa mai schimbam si noi tema forumului este aceasi de cand am trecut pe IPB 3..x.x avem destui grafferi profesionisti nu strica sa lucram si la astectul forumului. Ce mare greutate sa faci o tema ? Daca te tii de treaba se rezolva in cateva ore.

 

Astept parerea userilor ..

 

Eu unul sunt PRO, dar aici depinde şi de conducere!

 

PS: Atunci când faci o propunere trebuie să faci un Poll cu PRO şi CONTRA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prima tema a forumului iz za best

Edited by AlexM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru a scadea incarcarea serverelor se foloseste intensiv caching pt anumite portiuni din forum. Infor######le care se considera ca nu-s de o importanta majora gen update-ul unui avatar, precum si situatia semnalata de tine.. nu se actualizeaza in timp real ci in functie de caz, pot dura pana la 10 - 15 minute.

 

 

 

Eu cred ca sunt alte probleme mai importante atat pe forum cat si pe serverul de SA:MP ce trebuiesc rezolvate inainte de toate pentru ca o tema ingreuneaza cel mai mult forumul iar dupa cum spune si XanTo ca se foloseste caching pentru ca hostul abia mai poate sa tina... eu zic ca tema forumului sa o lasam ultima.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest wLLy

Hai sa fim seriosi acum, nu cred ca tema forumul e asa importanta, nu incomodeaza cu nimic pe nimeni daca ramane asta. Si cum a spus si RAkku sunt probleme mult mai importante pe serverul de SA:MP decat pe forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt comunitati multi mai mari ca aceasta care au mult mai multi membrii, atat inregistrati cat si online, culmea ca ei nu au problemele de care vorbiti voi gen "intensiv caching"  eu sunt de parere ca voi gasiti tot felul de scuze absurde si ca nimeni nu isi mai da interesul pentru aceasta comunitate. Oricum este problema voastra, am jucat in aceasta comunitate o buna perioada, cam de cand era Sharp Orizont si lucrurile au mers din ce in ce mai rau o data cu plecarea lui Sharp. De vreo 2 ani sunt aceeasi playeri in comunitate, mai rar cand se apuca cineva nou...nu e nimic rau in asta, dar imi pare rau pentru ca altii au facut playeri in 3 luni cat ati facut voi in 2-3ani, pacat.

Edited by Whisper
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt comunitati multi mai mari ca aceasta care au mult mai multi membrii, atat inregistrati cat si online, culmea ca ei nu au problemele de care vorbiti voi gen "intensiv caching"  eu sunt de parere ca voi gasiti tot felul de scuze absurde si ca nimeni nu isi mai da interesul pentru aceasta comunitate. Oricum este problema voastra, am jucat in aceasta comunitate o buna perioada, cam de cand era Sharp Orizont si lucrurile au mers din ce in ce mai rau o data cu plecarea lui Sharp. De vreo 2 ani sunt aceeasi playeri in comunitate, mai rar cand se apuca cineva nou...nu e nimic rau in asta, dar imi pare rau pentru ca altii au facut playeri in 3 luni cat ati facut voi in 2-3ani, pacat.

Cu ce am zis mai sus nu vreau sa scuz pe nimeni. Si chiar daca nu s-ar mai ocupa nimeni, atunci cand am gasii pe cineva sa se ocupe am incepe cu lucrurile care ne intereseaza cel mai tare, e logic. De ce sa te chinui sa schimbi o tema pe forum daca forumul nu merge? Mai intai facem forumul sa mearga ok apoi schimbam tema. ;) Daca intelegi ce vreau sa zic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...